منو سایت

اکانت توییتر آزوکی مجموعه NFT هک شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به گفته Hoshiboy، یکی از بنیانگذاران پروژه Azuki، حساب توییتر مجموعه توکن غیرقابل تعویض (NFT) Azuki بعد از ظهر جمعه هک شد.

پلتفرم متاورس بومی مجموعه، باغ، موضوع یک پیوند جعلی بود که این حساب در توییتی دنبال‌کنندگان را تشویق می‌کرد تا «مدعی زمین» شوند.

به گفته Hoshiboy، آزوکی برای رسیدگی به این حمله با توییتر در تماس است. مدیر انجمن آزوکی امیلی رز توییت کرد در مورد هک و به دنبال کنندگان هشدار داد که هیچ پیوندی را در توییت های فعلی باز نکنند.

از بعدازظهر جمعه، توییت‌ها از حساب توییتر آزوکی حذف شدند، اما ناظران Discord همچنان به اعضا توصیه می‌کنند که روی پیوند موجود در بیو آزوکی کلیک نکنند، زیرا هنوز آنها را به یک وب‌سایت مخرب می‌برد.

هک های قبلی آزوکی

The Garden به تازگی در اختیار دارندگان مجموعه عکس پروفایل محبوب الهام گرفته از انیمیشن (PFP) به عنوان مکانی برای جلسات قرار گرفته است. طبق داده‌های بازار ثانویه OpenSea، قیمت کف فعلی آزوکی 14.76 ETH یا حدود 23600 دلار است و این پروژه از زمان آغاز ژانویه 2022 تاکنون 274510 ETH یا حدود 4.4 میلیون دلار در کل تراکنش‌ها ایجاد کرده است.

نام و برند آزوکی قبلاً توسط هکرها برای فریب کاربران ناآگاه توییتر مورد سوء استفاده قرار گرفته است. جعلی‌های Azuki NFT آوریل گذشته پس از کنترل حساب کاربری رسمی کمیسیون کمک هزینه دانشگاه هند توسط یک هکر در توییتر منتشر شد. این حساب به زودی توسط مقامات بازیابی شد.

هیومیا اخیراً شهر مجازی خود را با یک فروشگاه اسباب‌بازی کاملاً کاربردی و آرکید به مناسبت یک سالگی آزوکی معرفی کرده است. حتی در مسابقات عاشقانه تعاملی “جزیره عشق”، شرکت کنندگان می توانند عشق خود را آزمایش کنند! با توجه به ردیاب داده NFT CryptoSlam، جای تعجب نیست که فعالیت تجاری هیلومیا تنها در روز اعلام این خبر 86 درصد افزایش یافته است.