منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپلیکیشن Cash ویژگی جدیدی را برای کاربران بیت کوین منتشر کرد

اپلیکیشن Cash ویژگی جدیدی را برای کاربران بیت کوین منتشر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Cash App اعلام کرده است که کاربران بیت کوین در پلتفرم آن اکنون می توانند از شبکه لایتنینگ خود برای ارسال و دریافت دارایی دیجیتال استفاده کنند. بر اساس گزارش ها، یکی از مدیران این شرکت، مایکل ریحانی، شکست اخبار در توییتر چند ساعت بعد توسط حساب این شرکت تایید شد. پیش از این، کاربران Cash App فقط بیت کوین را با استفاده از این سرویس ارسال می کردند، اما این به روز رسانی جدید اکنون تضمین می کند که آنها نیز می توانند گیرنده باشند.

Cash App از ویژگی دریافت بیت کوین رونمایی کرد

شبکه لایتنینگ راه حلی است که پلتفرم ها برای کمک به انجام سریع تر تراکنش ها استفاده می کنند. به این ترتیب، معامله‌گران می‌توانند تضمین کنند که می‌توانند از دارایی‌های دیجیتال برای پرداخت‌ها استفاده کنند، بدون اینکه منتظر بمانند تا گیرنده آن را دریافت کند. راه حل لایه 2 نیز با انجام تراکنش های خارج از بلاک چین اصلی، کارمزد تراکنش ها را به شدت کاهش می دهد و آن را به جای دقیقه ها یا ساعت های معمول در چند ثانیه تسویه می کند. طرفداران بیت کوین حمایت خود را از راه حل لایه 2 اعلام کرده اند و آن را به عنوان یک تغییر دهنده بازی در پذیرش نامیده اند. آنها بر این باورند که این امر به معامله گرانی که خریدهای روزانه انجام می دهند کمک می کند تا با استفاده از دارایی های دیجیتال هزینه کالاها و خدمات خود را بپردازند.

کاربران دارای محدودیت هفتگی 999 دلار هستند

معامله‌گران می‌توانند با حساب به وب‌سایت، از به‌روزرسانی جدید برای انجام مقادیر کمی از تراکنش‌ها بدون نگرانی در مورد هزینه‌های انتقال استفاده کنند. این پلتفرم برای انجام این عملکرد هزینه های کمی می گیرد. با این حال، این پلتفرم اعلام کرده است که کاربران هر هفته محدودیت 999 دلاری دارند. Cash App ادعا می کند که این ویژگی فقط در سراسر ایالت های ایالات متحده به جز نیویورک در دسترس است. این شرکت پس از راه اندازی مدتی است که وجود داشته است. شرکت مادر متعلق به رئیس سابق توییتر، جک دورسی است. به جرات می توان اضافه کرد که دورسی در چند سال گذشته از بیت کوین پشتیبانی کرده است.

اگرچه Cash App در بریتانیا و ایالات متحده قرار دارد، ماهانه بیش از 40 میلیون کاربر دارد. چند ماه پیش، این پلتفرم ویژگی جدیدی را منتشر کرد که به موجب آن کاربران حقوق خود را در بیت کوین دریافت می کنند. رئیس Block نیز انجیل شبکه را درام آورده است و آن را به عنوان یک تغییر دهنده بازی در این بخش معرفی کرده است. دورسی همچنین در سال گذشته ادعا کرد که به دنبال راه هایی برای توسعه یک پلتفرم جدید است که در آن شبکه لایه 2 را القا کند.