منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپراتورهای خودپرداز بیت کوین برای پایان دادن به پولشویی متحد می شوند

اپراتورهای خودپرداز بیت کوین برای پایان دادن به پولشویی متحد می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • اپراتورهای خودپرداز بیت کوین برای ایجاد CCC برای پایان دادن به پولشویی رمزنگاری شده متحد می شوند.
  • CCC برای اطمینان از اجرای اپراتورهای BTM توسط KYC و AML.
  • خودپرداز بیت کوین همچنان در ایالات متحده جلب توجه می کند.

اپراتورهای دستگاه های خودپرداز بیت کوین در ایالات متحده آمریکا گرد هم آمده اند تا یک انجمن ایجاد کنند که از طریق آن می توانند به طور جمعی با پولشویی مبارزه کنند.

سایر اپراتورهای دستگاههای خودپرداز بیت کوین با Coinsource ، یک شرکت پیشرو ATM رمزنگاری ، برای راه اندازی تعاونی سازگاری ارزهای رمزپایه (CCC) ، با هدف اطمینان از مطابقت شرکتهای خودپرداز رمزنگاری با استانداردهای نظارتی ، همکاری کردند.

فراتر از اپراتورهای خودپرداز رمزنگاری ، سایر شرکت های بلاک چین مانند ارائه دهندگان تجزیه و تحلیل ، Chainalysis ، Elliptics نیز بخشی از CCC تازه راه اندازی شده هستند.

اکنون CCC از سایر مشاغل صنعت رمزنگاری ، تنظیم کننده ها و موسسات مالی می خواهد که در مبارزه با جنایات رمزنگاری شده و پایان دادن به پولشویی رمزنگاری شده بپیوندند.

اپراتورهای دستگاه های خودپرداز بیت کوین برای اجرای KYC ، AML چک

هدف اصلی CCC هنگام شروع به کار ، اطمینان از رعایت مشتری خود (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) است. اکثر اپراتورهای BTM چک های KYC را آسان کرده اند.

بو انی ، سرپرست انطباق Coinsource ، گفت که چندین اپراتور خودپرداز بیت کوین احساس می کنند که صرف درخواست شماره تلفن همراه برای برطرف کردن الزامات KYC خود کافی است.

وی خاطرنشان کرد که چنین سستی پناهگاهی برای بازیگران بدی است که از دستگاه های خودپرداز برای فعالیت های غیرقانونی استفاده می کنند. وی خاطرنشان کرد که CCC رعایت مقررات را به نفع همه اپراتورها و کاربران یکسان تقویت می کند.

بو خواستار مشارکت و همکاری ذینفعان در فضای رمزنگاری شد تا فضای نقدی به رمزنگاری تا حد ممکن برای مصرف کنندگان امن باشد.

ست ستلر ، مدیر انطباق با DigitalMint و یکی از اعضای اصلی پرونده CCC در استفاده غیرقانونی از دستگاههای خودپرداز بیت کوین ، به درستی توسط سازمان های اجرای قانون ثبت شده است.

وی از اپراتورهای خودپرداز بیت کوین پرسید که هیچ اقدامی برای اطمینان از فضای امن رمزنگاری فراتر از پروتکل های KYC و AML انجام نداده اند. ست همچنین بازیکنان صنعت نقدی به رمزنگاری را مقصر می داند که همیشه فقط با استفاده از حداقل محافظت از مشتری ، چشم خود را بر روی بازیگران بد می بندند ، که در بسیاری از موارد امکان تراکنش های کاملاً ناشناس را فراهم می کند.

کسب و کار خودپردازهای بیت کوین همچنان در صنعت رمزنگاری پیشرفت می کند. داده های ردیاب BTM نشان می دهد که در حال حاضر بیش از 42000 BTM در ایالات متحده وجود دارد.

این تلاش مشترک توسط اپراتورها و سایر بازیکنان در فضای رمزنگاری ، بدون شک نتایج حصول اطمینان از یک فضای رمزنگاری شده تمیز و ایمن را به همراه خواهد داشت.