منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اوکراین کمک های مالی جدیدی از پروژه DeFi دریافت می کند

اوکراین کمک های مالی جدیدی از پروژه DeFi دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اوکراین از طریق بازار ارزهای دیجیتال به دلیل طرح غیرمتمرکز مدیریت شده توسط بلاک چین قوی تر شده است. این کشور در اروپا در فوریه گذشته مورد حمله روسیه قرار گرفت و از آن زمان تاکنون تلفاتی در هر دو قطب گزارش شده است. با این حال، قلمرو اوکراین بیشترین آسیب را دیده است و چندین کشور حمایت خود را از طریق کمک‌های مالی نشان داده‌اند که در آن ارزهای دیجیتال نقش اساسی دارند.

تجارت کریپتو در سراسر جهان اولویت پیدا کرده است زیرا یک شبکه غیرمتمرکز را به اشتراک می گذارد که همه به آن دسترسی دارند. توکن هایی مانند بیت کوین دارای ارزش منحصر به فردی هستند که می توانند در اوکراین، ایالات متحده یا برخی از کشورهای لاتین استفاده شوند.

کمک های مالی ارز دیجیتال به اوکراین می رسد

اوکراین

پس از بیش از پنج ماه جنگ، اوکراین به دلیل موج عظیم کمک‌های مالی در این کشور، با تجارت کریپتو سازگار شده است. طبق پلتفرم وب «Giving Block»، کمک‌های مالی ارزهای دیجیتال همزمان با پذیرش بازار در سراسر جهان افزایش می‌یابد.

این وب‌سایت و آژانس بشردوستانه تصریح می‌کنند که رونق کمک‌های ارز دیجیتال به این دلیل است که توکن‌ها به‌صورت کلی کار می‌کنند. بنابراین، آنها می توانند برای هر فرد صرف نظر از کشوری که افراد در آن قرار دارند، استفاده شوند. این کشور می تواند نقطه مرجعی برای آخرین موج پذیرش باشد که در آن نهادها و افراد مختلف در سراسر جهان با شهروندان همبستگی دارند.

بر اساس گزارش ها، این کشور تنها در ماه مارس حدود 63 میلیارد دلار کمک های ارزی دریافت کرده است. با توجه به نمودارهای به اشتراک گذاشته شده توسط tradingplatforms.com، در ماه های بعدی این رقم به میزان قابل توجهی افزایش یافت.

پروژه های مالی غیرمتمرکز در اوکراین

اوکراین

نه تنها کمک های مالی رمزنگاری شده در اوکراین وجود داشته است، بلکه پروژه هایی در امور مالی غیرمتمرکز یا DeFi اخیراً اجرا شده است. یکی از جدیدترین پروژه‌ها «Squid Squad OG» است، یک بازی مجازی که به شبکه بلاک چین متصل است. Konstellation که با شرکت سازنده پروژه های DeFi برای اوکراین مطابقت دارد، پس از بسته شدن برنامه های اهدایی خود، این شانس را داشت که حدود 14000 دلار به این کشور کمک کند.

اگرچه جنگ بین اوکراین و روسیه طی ماه‌ها متوقف شده است، اما این امر کمک‌های ارز دیجیتال بین سازمان‌های غیردولتی مختلف و آژانس‌های بشردوستانه جهانی را متوقف نکرده است. پروژه Konstellation “Squid Squad OG” علیرغم بسته شدن دور اولیه جمع آوری کمک مالی، همچنان در حال اجرا است تا علاقه مندان بتوانند SSOG NFT های خود را در وب سایت خریداری کنند. این طرح Defi از سری معروف سرور استریمینگ نتفلیکس “Squid Games” الهام گرفته شده است.

حرکت در کمک‌های ارز دیجیتال تأثیر مثبت یا منفی بر تجارت مجازی ندارد، اما راهی برای نشان دادن این است که فناوری برای تحقق این اهداف در دسترس است. در حدود دو سال گذشته شاهد افزایش کمک‌های مالی با ارزهای دیجیتال بوده‌ایم.