منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اولین جلسه ورشکستگی جنسیس تعیین شده است

اولین جلسه ورشکستگی جنسیس تعیین شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

طبق اسناد ثبت شده در دادگاه، اولین جلسه رسیدگی به پرونده ورشکستگی که توسط جنسیس مطرح شده است، روز دوشنبه، 23 ژانویه ساعت 19:00 به وقت گرینویچ برگزار خواهد شد.

جلسه رسیدگی به این موضوع در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک در حضور قاضی شان اچ. لین برگزار خواهد شد.

در 19 ژانویه، این شرکت و دو شرکت تابعه دیگر آن که در بخش وام‌دهی درگیر هستند، جنسیس گلوبال کپیتال و جنسیس آسیا پاسیفیک، طبق فصل 11 قانون ایالات متحده اعلام ورشکستگی کردند.

این سه سازمان مجموعاً 100000 نفر دارند که به آنها بدهکار هستند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که مجموع بدهی های شرکت ها از 1.2 میلیارد دلار تا 11 میلیارد دلار متغیر است.

جنسیس مشخص شد که بزرگترین طلبکار بدون وثیقه FTX است

علاوه بر این، وام دهنده کریپتو خود را به عنوان بزرگترین طلبکار بدون تضمین FTX.com و سازمان هایی که به صرافی شکست خورده مرتبط هستند، تثبیت کرده است.

جنسیس در صدر فهرست 50 برتر جدید قرار دارد که بزرگترین طلبکاران FTX و شرکت های مرتبط با آن را نشان می دهد. بر اساس پرونده دادگاهی که در روز پنجشنبه ارائه شد، وام دهنده رمزنگاری 226.3 میلیون دلار بدهکار است.

بر اساس این پرونده، فهرست اصلاح شده اکنون شامل اسامی هر طلبکارانی است که توسط امین ایالات متحده که بر این پرونده نظارت دارد، برای عضویت در کمیته رسمی بستانکاران بدون وثیقه منصوب شده اند.

در حالی که ما پیشرفت قابل توجهی در پالایش برنامه های تجاری خود برای رفع مشکلات نقدینگی ناشی از چالش های فوق العاده اخیر در صنعت خود داشته ایم، از جمله نکول شرکت Three Arrows Capital و ورشکستگی FTX، تجدید ساختار در دادگاه موثرترین راه را ارائه می دهد. دارایی ها را حفظ کنید و بهترین نتیجه ممکن را برای همه ذینفعان جنسیس ایجاد کنید

درار اسلام، مدیر عامل موقت جنسیس

طبق بیانیه منتشر شده توسط این شرکت، جنسیس و مشاوران آن مذاکرات مداوم و مثمر ثمری را با مشاوران طلبکاران شرکت و گروه ارز دیجیتال (DCG) برای تعیین کارآمدترین راه برای حفاظت از دارایی‌های شرکت داشته‌اند. ضمن اینکه کسب و کار را نیز پیش می برد.

DCG از آن زمان هر گونه نقشی را در تصمیم وام دهنده برای تشکیل پرونده ورشکستگی رد کرده است و در عوض بیان می کند که کمیته ویژه ای متشکل از مدیران مستقل توصیه و تصمیم را برای درخواست حمایت تحت فصل 11 قانون ورشکستگی، همانطور که توسط Cryptopolitan گزارش شده است، ارائه کرده است.