منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اولین توکن ملی جهان در زنجیره ترون راه اندازی شد

اولین توکن ملی جهان در زنجیره ترون راه اندازی شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مشترک المنافع دومینیکا اعلام کرده است که با Huobi برای ارائه دو سرویس دیجیتال در بلاک چین Tron شریک شده است. بر اساس این اعلامیه، هر دو نهاد در راستای ایجاد یک توکن ملی و ابزاری برای شناسایی دیجیتال کار خواهند کرد. در این بیانیه همچنین اشاره شده است که توکن دیجیتال کاربران را قادر می‌سازد تا شهروندی کشور را کسب کنند.

Tron از ایجاد هر دو سرویس پشتیبانی خواهد کرد

مشترک المنافع دومینیکا با جمهوری دومینیکا بسیار متفاوت است زیرا تنها حدود 72000 نفر را در خود جای داده است. دولت این کشور قصد دارد از بلاک چین و کریپتو برای هدایت استعدادها به اکوسیستم Web3 که روی آن کار می کنند، استفاده کند. علاوه بر آن، این کشور همچنین به دنبال ایجاد و توسعه یک متاورجه فعال است.

این کشور یکی از معدود کشورهایی است که مردم می توانند در آن سرمایه گذاری کنند و شهروند شوند. پاسپورت این کشور به دارندگان آن امکان دسترسی به بیش از 130 کشور در سراسر جهان از جمله آسیا، اتحادیه اروپا، بریتانیا و سنگاپور را می دهد. دولت تصریح کرد که اگرچه تلاش‌ها را جمع خواهد کرد، Huobi توسعه خدمات هویت دیجیتال و سکه را رهبری خواهد کرد.

Huobi موارد استفاده از هویت دیجیتال و نشانه را روشن می کند

بر اساس این گزارش، هر چیزی که این شرکت در نظر دارد بسازد بر روی بلاک چین ترون خواهد بود. با استفاده از زنجیره بیت تورنت، توکن های جدید با اتریوم به عنوان زنجیره متقابل نیز سازگار خواهند بود. Huobi Prime همچنین به میزبانی هدیه ای اشاره کرده است که در آن بخش هایی از DMC و DID به اعضای صرافی داده می شود. مدارک شناسایی برای تایید کاربران در صرافی ها و بانک ها استفاده خواهد شد.

دارندگان همچنین می توانند از آن برای افتتاح حساب های بانکی در سراسر کشور استفاده کنند. کارآفرینان همچنین می توانند از آن برای تسهیل وام ها و ثبت کسب و کار خود استفاده کنند. Huobi نیز در چند هفته اخیر در اخبار بوده است. این شرکت تصریح کرد که روی برنامه‌هایی کار می‌کند تا قبل از پایان سال، دفتر مرکزی خود را به کارائیب منتقل کند. یکی از دلایل این حرکت، لذت بردن از موضع ارز دیجیتالی است که در منطقه اعمال می شود. دومینیکا نیز یکی از معدود کشورهایی است که ECCB CBDC را که در دسامبر 2021 راه اندازی شد، پذیرفته است.