منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اولین تبلیغ بایننس فایننشال تایمز به طعنه “Crypto is Evil” است. برای چه هدفی موثر است؟

اولین تبلیغ بایننس فایننشال تایمز به طعنه “Crypto is Evil” است. برای چه هدفی موثر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • در اولین تبلیغ بایننس در فایننشال تایمز آمده است: «کریپتو شیطان است».
  • بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان با قوانین سختگیرانه مواجه است و نیاز به حمایت جامعه دارد.
  • بدیهی است که یک ترفند فروش است، اما آیا تبلیغ در به دست آوردن نفوذ بیشتر برای کاربران موثر است؟

آیا این یک تصادف محض است؟ در همان هفته لایحه زیرساخت ایالات متحده امضا شد، مقرراتی در مورد تراکنش های مربوط به رمزارزها و دولت چین بیشتر بر استخراج بیت کوین اعمال شد. بایننس برای اولین بار آگهی خود را در فایننشال تایمز قرار می دهد که طنز بیشتر سرفصل های اخبار مرتبط با رمزنگاری، مقررات ارزهای دیجیتال و حقوق اساسی کاربران کریپتو را بیان می کند – Crypto is Evil.

اولین تبلیغ بایننس در فایننشال تایمز
اولین تبلیغ بایننس در فایننشال تایمز. منبع: توییتر

فضای کریپتو از زمان آغاز به کار با عناوین دلخراش بسیاری بوده است. اگر قرار بود این فضا یک اصطلاح باشد، قطعاً «نرو کتاب را از روی جلد آن قضاوت کنید.بیشتر سرفصل‌های مرتبط با رمزنگاری همیشه منفی هستند، با این حال پروتکل‌های بیشتری ساخته می‌شوند، پروژه‌های بیشتری با ابزارهای کاربردی توسط جوامع پرشور در حال توسعه توسعه می‌یابند. این قدرت واقعی برای مردم است.

از زمانی که ساتوشی ناکاموتو فناوری بلاک چین، یک سیستم غیرمتمرکز برای ثبت تراکنش‌ها، به جهان ارائه کرد، فضای کریپتو به طرز چشمگیری در برابر ناباوران و مخالفان رشد کرده است. این سیستم که برای ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود، توسط یک الگوریتم رمزنگاری که در یک شبکه همتا به همتا نگهداری و مرتبط می‌شود، پشتیبانی می‌شود.

آیا بایننس در نیویورک موجود است؟

تنظیم کننده های بسیاری از کشورها، از جمله ایالات متحده، می گویند بایننس بدون مجوز فعالیت می کند. تجارت داخلی یا دستکاری بازار در کنار تهاجم مالیاتی برخی از اتهامات بایننس تنها در ایالات متحده است.

بایننس در تلاش برای مقابله با این اتهامات، کاربران شهروند/مقیم ایالات متحده را از استفاده از صرافی اصلی Binance.com محدود کرده است، اما از آن زمان تمامی شهروندان و ساکنان ایالات متحده را به Binance.US، که خدمات بازرگانی BAM اداره می‌کند، وارد کرده است.

صرافی بایننس، اگرچه فاقد مجوز در کشورهایی است که در آن فعالیت می کند، اما در مقاله اخیر وال استریت ژورنال، بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان را نشان می دهد و در خط مقدم بسیاری از تلاش های نظارتی در حوزه کریپتو قرار گرفته است. اما در طول سال ها بدون دفتر مرکزی یا آدرس رسمی مانور داده است. از مقررات مناسب بازارهای کریپتو حمایت می کند.

حتی پس از راه‌اندازی توکن بومی BNB و لان‌پد با چالش‌های نظارتی زیادی مواجه شده است. در سال 2017 در هنگ کنگ تأسیس شد، سپس پس از ممنوعیت عرضه اولیه سکه (ICO) توسط چین، بسته بندی شد. تازه نیست که می بینیم چین همه چیز ارزهای دیجیتال را محدود می کند. شایعات حاکی از آن است که این مقررات سخت به دلیل برنامه ریزی برای راه اندازی ارز دیجیتال e-CNY (یوان دیجیتال) است.

سرکوب

سفری زیبا برای بیت کوین، باید گفت: از ایجاد بیت کوین در سال 2009 تا اولین تراکنش بیت کوین P2P که در آن ساتوشی 10 بیت کوین را به هال فینی به عنوان پرداخت خدمات ارسال کرد. 22 مه 2010; 10000 بیت کوین برای خرید 2 پیتزا پاپا جان استفاده شد و به عنوان روز پیتزا بیت کوین جشن گرفته شد.

در سال 2017، در چیزی که به نظر می‌رسد اولین کشش فضای کریپتو بود، بیت کوین از مرز 1000 دلار عبور کرد و سپس توسط جیمی دیمون، مدیرعامل جی‌پی مورگان، «کلاهبرداری» نامیده شد، بیانیه‌ای که او بعداً آن را پس گرفت. بیت کوین با نوسانات بالای 600 درصدی بیش از 600 درصد افزایش یافته است. امروز با قیمت 60624 دلار معامله می شود و این رویداد شروعی برای تلاش مداوم برای تنظیم ارزهای دیجیتال شد.

علاوه بر چین و ایالات متحده، نهاد نظارتی مالی هند نیز به محدودیت های نظارتی در تجارت ارزهای دیجیتال پیوسته است. شهرهای ردیف 1 و 2 هند از نظر پذیرش کریپتو جمعیت بیشتری دارند. آیا این تغییر خواهد کرد زیرا مردم انتظار دارند موضع دولت خود را در مورد برچسب گذاری غیرقانونی کریپتوها ببینند یا خیر؟

بزرگترین صرافی رمزارز می‌گوید مقررات اجتناب‌ناپذیر هستند، اما همه کاربران کریپتو نیز باید صدای خود را در انتخاب نحوه تکامل فضای بلاک چین ابراز کنند. Crypto متعلق به همه است! برداشت شما از این تبلیغ Binance چیست؟ یک ترفند فروش برای جلب توجه بیشتر، اما آیا برای هدف بازاریابی بایننس موفق بود؟ لطفا در نظرات خود در زیر به ما بگویید.