منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اندونزی قصد دارد بورس ارز دیجیتال خود را راه اندازی کند

اندونزی قصد دارد بورس ارز دیجیتال خود را راه اندازی کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اندونزی اعلام کرده است که بورس ارز دیجیتال خود را که قرار است در پایان سال راه اندازی شود، شناور خواهد کرد. بر اساس بیانیه منابع رسمی، کشور می خواهد همه چیز را قبل از شناور کردن در بورس فراهم کند. به گفته یک افسر عالی رتبه در کشور، این کشور می خواهد که تمام مراحل و هر الزام دیگری برای موفقیت پیش از پایان سال اجرا شود.

اندونزی می خواهد به معامله گران جدید در بازار کمک کند

به گزارش Dealstreetasia، این گزارش چند روز پیش توسط معاون وزیر بازرگانی در کشور تایید شد. در بیانیه خود، معاون وزیر تجارت، جری سامبوآگا، اشاره کرد که این به روز رسانی جدید با در نظر گرفتن علاقه دوستداران رمزنگاری تصمیم گرفته شده است. Sambuaga معتقد است که معامله گران اندونزی اکنون بیش از هر زمان دیگری به روی رمزارزها باز شده اند و آنها نیاز به محافظت بهینه دارند.

این بدان معناست که دولت این کشور می‌خواهد اقداماتی را برای کمک به معامله‌گران جدید و نوظهور برای بقای خوب در بازار کریپتو اجرا کند. طبق این بیانیه، ابتدا قرار بود بورس ارز دیجیتال سال گذشته راه‌اندازی شود، اما همه کارهای زیربنایی پیچیده‌ای که باید انجام می‌دادند آن را غیرممکن کرد. وزیر امور خارجه خاطرنشان کرد: کشور باید در آماده سازی خود دقت لازم را به عمل آورد تا در مراحل آماده سازی چیز مهمی را از دست ندهند.

تحلیلگران از ابتکار ارزهای دیجیتال استقبال می کنند

وزیر گفت که یکی از معدود مواردی که اندونزی به دنبال آن بود، تعیین این بود که کدام شرکت‌ها و ارگان‌ها در فرآیند آماده‌سازی مشارکت خواهند داشت. جدای از آن، این مقام خاطرنشان کرد که سیستمی نیز وجود دارد که نهادها را اعتبارسنجی می کند تا مشخص کند که چگونه با آنها مطابقت دارند یا نه. همچنین موارد دیگری از جمله سرمایه و سایر موارد فنی برای پذیرش در بورس الزامی است. مدیر عامل یک صرافی ارز دیجیتال در این کشور با ارائه بررسی خود، از بورس جدید استقبال کرده است.

در بیانیه وی، این به کشور کمک می کند تا ابتکارات ارزهای دیجیتال بهتری را ایجاد کند و بر پذیرش و سرمایه گذاری توسط نهادهای نهادی تأثیر بگذارد. گذشته از رشد عمومی که کشور شاهد آن خواهد بود، احتمال ورود صرافی های رمزنگاری بیشتر به کشور نیز وجود دارد. اندونزی قبلاً اعلام کرده بود که رمزارز را می توان به عنوان یک کالا در نظر گرفت اما استفاده از آن برای پرداخت ممنوع شده است. چند ماه پیش، این کشور اعلام کرد که شروع به اخذ مالیات بر درآمد از دارایی های دیجیتال می کند. در ابتدای سال، آژانس مالی اعلام کرد که شرکت ها اجازه ندارند به کاربران در تجارت دارایی های دیجیتال کمک کنند.