منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • انتظار می رود که MicroStrategy درآمدی معادل 131 میلیون دلار در گزارش درآمد سه ماهه چهارم گزارش کند

انتظار می رود که MicroStrategy درآمدی معادل 131 میلیون دلار در گزارش درآمد سه ماهه چهارم گزارش کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این پنجشنبه، MicroStrategy نتایج سه ماهه چهارم خود را اعلام خواهد کرد. به نظر می رسد که چشم انداز آن مثبت باشد و تحلیلگران پیش بینی می کنند که این شرکت نرم افزاری علیرغم درآمد کمی کمتر از سال گذشته به سود خود دست خواهد یافت. بر اساس برآوردهای FactSet، انتظار می رود که این شرکت این بار درآمدی در حدود 131 میلیون دلار از فروش را گزارش کند – کمی کمتر از آنچه در سال گذشته با 134.5 میلیون دلار مشاهده شده بود. درآمد خالص پیش بینی شده 10.7 میلیون دلار است که اولین باری است که شرکت از سه ماهه چهارم سال 2020 به سود خود دست یافته است.

اگرچه کاهش جزئی درآمد سه دوره متوالی رشد درآمد آن‌ها را متوقف می‌کند، اما این امر در زمانی اتفاق می‌افتد که در کریپتو با سقوط FTX و کاهش قیمت بیت‌کوین تا 17000 دلار – دور از اوج آن در نوامبر 2021 که نزدیک به 69000 دلار بود.

ماه گذشته، MicroStrategy با فروش 704 بیت کوین به ارزش 11.8 میلیون دلار حرکت بزرگی انجام داد – اولین باری که آنها تا به حال هر یک از 130000 دارایی BTC خود را فروختند. با این حال، تنها دو روز بعد، آنها 810 بیت کوین را برای تکمیل 2395 بیت کوین که در فاصله نوامبر و دسامبر انباشته شده بود، خریداری کردند. این نشان دهنده اعتقاد قوی آنها به بازار ارزهای دیجیتال با وجود نوسانات کوتاه مدت قیمت است. این شرکت اعلام کرد که تا آنجایی که این بازپرداخت ها طبق مقررات مالیاتی فدرال موجود مجاز باشد، از زیان سرمایه ایجاد شده توسط این معامله برای جبران سودهای سرمایه قبلی استفاده خواهد کرد.