منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • انتظار می‌رود فناوری بلاک چین حتی در بازارهای نزولی به رشد خود ادامه دهد: CashFi (CFI) و XRP (XRP)

انتظار می‌رود فناوری بلاک چین حتی در بازارهای نزولی به رشد خود ادامه دهد: CashFi (CFI) و XRP (XRP)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قدرت واقعی فناوری بلاک چین و اساس آن برای وب 3.0 هنوز باید توسط اکثر سرمایه گذاران جدید تایید شود.

جاری بازار خرس تسلط در صنعت کریپتو باعث آشفتگی در بین سرمایه گذاران جدید و بی تجربه شده است که زمستان قبلی کریپتو را ندیده اند و به دنبال آن یک بهبود خیره کننده بازار رخ داده است. کارشناسان پیشنهاد می کنند که آخرین رکود بازار ممکن است تأثیر مثبتی بر روی کل داشته باشد رمزنگاری بلوغ صنعت

فناوری بلاک چین

در مورد وضعیت فعلی بازار چه باید بدانید؟

همبستگی قوی بین بیت کوین و نزدک کامپوزیت نشان می دهد که سرمایه گذاران در حال ارزش گذاری برای خود هستند رمزنگاری دارایی ها به سهام های عمیق فناوری، بنابراین تحلیلگران می گویند که روند نزولی و اصلاح بازار مورد انتظار بود.

قدرت واقعی فناوری بلاک چین و اساس آن برای Web 3.0 هنوز باید توسط اکثر سرمایه گذاران جدید تایید شود، اما زمانی که این امر محقق شود، احتمالاً بازار نزولی به این چرخه پایان می دهد و به منطقه صعودی می رود.

به گفته تحلیلگران بازار، ارزهای رمزپایه ای که ساخت و ساز را متوقف نمی کنند و بر نوآوری و توسعه تمرکز نمی کنند، به احتمال زیاد از این مسیر عبور می کنند. بازار خرس و بسیار فراتر از موقعیت امروزی خود قرار می گیرند.

سرمایه گذاری در طول اصلاح بازار بسیار چالش برانگیزتر و نگران کننده است. با این حال، اگر در خرید پروژه‌های قابل اعتماد و قابل اعتماد موفق باشید، با توجه به اینکه قیمت‌ها معمولاً در بازارهای نزولی در مقایسه با بازارهای صعودی بسیار پایین‌تر هستند، ممکن است بازده سرمایه‌گذاری خود را نیز مشاهده کنید.

فناوری بلاک چین

CashFi (CFI) – نسل بعدی راه حل ذخیره سازی مایع

اگر در این مدت به دنبال تنوع بخشیدن به سبد سرمایه گذاری خود هستید بازار خرس اما مطمئن نیستید که روی کدام ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید، توکن های پیش فروش بسیار محبوب تر شده اند و ارزش خود را ثابت کرده اند.

CashFi (CFI) یک راه حل جدید و مهیج نسل بعدی استیک مایع است که در حال حاضر به صورت پیش فروش ارائه می شود. در حال ساخت به عنوان یک اکوسیستم برای NFT ها، سرویس های دارایی های مصنوعی درجه یک و بالاتر، CashFi طیف وسیعی از امکانات را ارائه خواهد کرد.

تشخیص آن NFT ها از رشد و پذیرش حمایت کرده اند فناوری بلاک چین در میان مردم، CashFi یک محیط NFT متقابل زنجیره ای را ارائه می دهد که در آن سازندگان می توانند خود را ضرب کرده و به حراج بگذارند. NFT ها در بازار NFT خودشان، از طریق پلت فرم CFI.

XRP (XRP) v SEC ساخت سرفصل ها 

در حالی که بیشتر ارزهای دیجیتال به دلیل کاهش شدید قیمت ها در اخبار هستند، XRP (XRP) به دلیل پرونده قضایی جاری علیه SEC (کمیسیون بورس و اوراق بهادار) توجه همه را به خود جلب کرده است.

آخرین اخبار در XRP دعوی حقوقی ادعاهای ریپل را ارائه می دهد که SEC در تلاش است برای جلوگیری از انتقاد، نقص های خود را از مردم پنهان کند. جامعه XRP امیدوار است که به محض حل و فصل این پرونده، با وجود هر گونه شرایط منفی بازار، ارز دیجیتال افزایش یابد.

XRP برجسته در فناوری بلاک چین بازار به دلیل رویکرد آن به فناوری بلاک چین پیاده سازی برای پاسخگویی به نیازهای یک شبکه پرداخت با عملکرد سریع. XRP توسط بسیاری از موسسات بزرگ در سراسر جهان پذیرفته شده است، بنابراین از رشد و توسعه ارز دیجیتال حمایت می کند.

بعد چه کاری می توانید انجام دهید؟  

هرگز بهترین زمان برای سرمایه گذاری در بازار وجود ندارد. با این حال، انجام تحقیقات برای اتخاذ تصمیمات آگاهانه یک عامل کلیدی حمایتی از هر استراتژی سرمایه گذاری در فناوری بلاک چین است. اگر به سکه های پیش فروش علاقه مند هستید و می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید CashFi (CFI)، برای کسب اطلاعات بیشتر لینک های زیر را دنبال کنید.

CashFi (CFI)

پیش فروش: https://enter.cashfi.finance/register

سایت اینترنتی: https://cashfi.finance/

تلگرام: https://t.me/CashFi_Token