منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • امینم یک ویدیوی BAYC را در کنار اسنوپ داگ تبلیغ می کند

امینم یک ویدیوی BAYC را در کنار اسنوپ داگ تبلیغ می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

رپر Eminem علاقه زیادی به قطعات مجازی BAYC که شرکت Yuga Labs آورده است نشان داده است. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که تجارت کریپتو دوران رکود اقتصادی را تجربه می‌کند که در آن اتریوم و بیت‌کوین یکی از توکن‌هایی هستند که بیشترین تأثیر را دارند.

از زمانی که کلکسیون های BAYC منتشر شد، هنرمندان هیپ هاپ مهمی مانند امینم درباره قطعات NFT شوخی کردند. اما این بار، رپر یک ویدیوی مضمون با اسنوپ داگ در مورد Bored Ape ایجاد کرد.

آهنگ رپ با کلکسیون های BAYC

امینم
nft 7109399 1280

امینم که معمولاً در شبکه اجتماعی توییتر فعال است، اخیراً مجموعه ای از آهنگ جدید خود را با نام “From The D 2 the LBC” منتشر کرده است. در فیلم کوتاه موزیکال می توانید قطعه BAYC این هنرمند را با تم کمیک ببینید.

بعداً، رپر ویدیوی دیگری را منتشر کرد که در آن با اسنوپ داگ دیده می شود، اما در نسخه میمون BAYC. هر دو خواننده قطعات BAYC NFT خود را دارند، که آنها را تبدیل به نمایندگان بزرگ فناوری جایگزین در بازار ارزهای دیجیتال می کند. در تک آهنگ، رپرها را می توان دید که محل اصلی خود را تشویق می کنند، لانگ بیچ برای اسنوپ داگ و دیترویت برای امینم.

در سراسر ویدیو، قطعات NFT در حال انجام حرکات و رپ به سبک ستاره های موسیقی دیده می شود. چند روز پس از انتشار این ویدیو، تعداد بازدید، لایک و نظرات مثبت متوقف نشد.

امینم باعث می شود ارزش مجموعه BAYC افزایش یابد

امینم
حوصله 6945309 1280

پس از انتشار این ویدئو در نمایه امینم، امکان مشاهده افزایش ارزش کلکسیون های BAYC هنوز در بازار وجود دارد. قطعه موسیقی نمایش داده شده در نمایشگاه “Ape Fest 2022” برای هفته سوم ژوئن 2022 باعث شد که قیمت Apecoin به بیش از 22 درصد افزایش یابد.

در حالی که افزایش ارزش APE به سرعت افزایش یافت، اما پایدار نبود زیرا توکن در روز گذشته بیش از 8 درصد کاهش یافته است. طبق گزارش CoinMarketCap، Apecoin بالای 4.70 دلار معامله می شود و 87.99 درصد از آخرین ATH را که در مارس 2022 تجربه کرده بود، حفظ کرده است.

امینم قطعه NFT را به ارزش 462000 دلار در OpenSea برای سال 2021 خریداری کرد. همچنین سایر خوانندگان و ستاره های بزرگ صفحه با به دست آوردن NFT های خود در این فناوری شرکت کرده اند.

بروس ویلیس، مدونا و جاستین بیبر بر اساس گزارش‌ها در این مجموعه‌های NFT و سایر فناوری‌های مبتنی بر رمزنگاری فعال هستند. اسنوپ داگ از مشارکت عقب نیست زیرا رپر همچنین صاحب مجموعه‌های خود است، از جمله چیزی که اخیراً با امینم ارائه کرده است.