منو سایت

ال جی در بازار NFT خود شناور است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ال جی، یک شرکت الکترونیکی که دفتر مرکزی آن در کره جنوبی است، راه اندازی بازار NFT خود را اعلام کرد. طبق بیانیه رسمی این شرکت، پلتفرم NFT فعال شده است و کاربرانی که از تلویزیون های ال جی پشتیبانی می کنند می توانند متعاقباً به آن دسترسی داشته باشند. در این بیانیه، این شرکت خاطرنشان کرد که در حال حاضر تنها تلویزیون هایی که بر روی WebOS 5.0 و بالاتر اجرا می شوند، پشتیبانی خواهند شد. بازار NFT به کاربران این امکان را می دهد که تلویزیون های پشتیبانی شده را انجام دهند تا همه فعالیت هایی را که می توان در یک بازار استاندارد NFT انجام داد.

این بازار بر روی بلاک چین Hedera اجرا خواهد شد

به روز رسانی جدید به کاربران اجازه می دهد تا بدون خروج از خانه، انواع NFT ها را در سرتاسر بازار معامله، خرید و فروش کنند. NFT ها در چند ماه گذشته در بازار هیجان انگیز بوده اند و افراد بیشتری وارد بازار شده اند. آنها اشیاء منحصر به فردی دارند و نمایش دیجیتالی از مصنوعات با ارزش زندگی واقعی هستند.

یک مثال معمولی یک اثر هنری واقعی یا شی است که غیرقابل تعویض است اما معمولاً برای فروش به شکل دیجیتالی تبدیل شده است. تراکنش‌های انجام شده در بازار توسط Wallypto، کیف پول داخلی ساخته شده توسط Hedera در سال گذشته، نظارت خواهد شد. Hedera بر روی یک بلاک چین که به نام Hashgraph شناخته می شود اجرا می شود. برخی از ویژگی های این بلاک چین شامل سرعت، عملکرد و قراردادهای هوشمند و غیره است.

ال جی Wallypto را به عنوان کیف پول درون برنامه ای معرفی کرد

ماه گذشته، ال‌جی اخیراً از مقامات درخواست کرد تا Wallypto را به عنوان یک پتنت ثبت کنند. اولین همکاری هدرا با ال‌جی در سال 2020 و پس از آن بود که شرکت الکترونیک یکی از معدود شرکت‌های عضو شورای بلاک چین بود. این شرکت الکترونیکی اولین شرکتی از منطقه نیست که علاقه شدیدی به NFT با راه اندازی بازاری نشان می دهد. چند ماه پیش، سامسونگ پس از امضای قرارداد با Nifty، یک بازار شناخته شده در بازار کریپتو، بازار خود را راه اندازی کرد.

بازار همان ویژگی‌های یک پلتفرم NFT روزمره را به معامله‌گران می‌دهد، اگرچه آنها مجبور بودند این کار را با تلویزیون‌های خود انجام دهند. سامسونگ از NFT های خود در جدیدترین انواع تلویزیون های خود، مدل های 2022 تلویزیون های هوشمند خود پشتیبانی می کند. با رقابت بیشتر در این بخش، افراد بیشتری وارد صحنه NFT می شوند، که به نظر می رسد به زودی کاهش نمی یابد.