منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • السالوادور نزول را خرید و 100 بیت کوین دیگر اضافه کرد

السالوادور نزول را خرید و 100 بیت کوین دیگر اضافه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • السالوادور با وجود کاهش قیمت دارایی مجازی، 100 بیت کوین اضافی به دست می آورد.
  • این کشور در حال نشان دادن نشانه هایی برای HODL دارایی های دیجیتال خود است.
  • این کشور در حال برنامه ریزی برای ساخت شهر بیت کوین است.

رهبر السالوادور اظهار داشت که کشورش 100 بیت کوین پس از کاهش دارایی به دست آورده است. رئیس جمهور نایب بوکل معتقد است که این سرمایه گذاری در رشد سهام ارزهای دیجیتال کشور حیاتی است. با این حال، این معامله انتقادات را در مورد رویکرد Bukele افزایش داد.

بیت کوین بزرگترین سکه دیجیتال جهان است. در روز جمعه، ارزش آن به 54377 دلار کاهش یافت که حدود 7.8 درصد کاهش داشت. کمترین میزان از 12 اکتبر. باز هم، دارایی دیجیتال چشمگیر به چشمگیرترین سقوط یک روزه خود از 20 سپتامبر بود. بیت کوین در مقایسه با بالاترین رکورد اخیر خود یعنی 69000 دلار، بیش از 20 درصد کاهش داشته است.

در ماه سپتامبر، السالوادور بیت کوین را به عنوان ارز قانونی خود انتخاب کرد. این اقدام توجه رسانه های جهانی را به خود جلب کرد. اما مخالفان از این اقدام به عنوان پوپولیستی انتقاد کردند. آنها گفتند که اثرات مخربی خواهد داشت. علاوه بر این، بانک های مالی خارجی هرگز تحت تأثیر قرار نگرفتند.

السالوادور به HODL ادامه می دهد

در راه خود، رئیس جمهور بوکله این خرید را از طریق اعلام کردتوییتردیروز. علیرغم ویژگی نزولی بیت کوین در این هفته، رئیس جمهور دنبال آن رفت. او فرصتی برای جمع کردن دید.

یک ماه پیش، Bukele یک خرید بیت کوین دیگر را اعلام کرد. از زمانی که کشور به دنبال 420 بیت کوین رفت، سرمایه گذاری کمی بزرگتر بود. السالوادور پس از کاهش قیمت بیت کوین به حدود 60000 دلار خرید کرد. در حال حاضر، دولت بیش از 1000 بیت کوین دارد.

این خرید به واکنش‌های شدیدی منجر شد زیرا افرادی هستند که این حرکت را درست می‌دانند. با این حال، برخی آن را اقدامی غیرمسئولانه می دانند.

یکی از افرادی که تحت تأثیر قرار نگرفت، اشکال ضد بیت کوین طلا است.پیتر شیف. پیتر در واکنش به این توییت، خاطرنشان کرد که این حرکت غم انگیز بود. مورسو، به شهروندان السالوادور. او معتقد است که این کشور ضررهای خود را کاهش می دهد و بیت کوین های خود را می فروشد.

تا کنون، السالوادور فقط برنامه هایی را برای HODL فاش کرده است. پس از پذیرش بیت کوین به عنوان یک مناقصه قانونی، Bukele چندین طرح سرمایه گذاری بیت کوین را بیان کرد. اما، آنچه در پی داشت، یک سری کاهش قیمت بود. با این حال، با افزایش نرخ ها در ماه اکتبر، این کشور از بیت کوین برای ساخت یک کلینیک حیوانات خانگی استفاده کرد.

السالوادور متعهد است که به بیت کوین ادامه دهد

السالوادور در حال انجام برنامه های بزرگ با دارایی مجازی است. چند روز پیش، رهبر آنها قصد خود را برای توسعه یک شهر بیت کوین اعلام کرد. آنها شهر را با اوراق قرضه آتشفشانی یک میلیارد دلاری خواهند ساخت. بخشی از سرمایه برای خرید بیت کوین تعیین شده است. با این حال، بقیه به پشتیبانی استخراج بیت کوین خواهند رفت.

این استراتژی اعتماد السالوادور به بیت کوین را مشخص می کند. بدون شک ارزش به زودی افزایش خواهد یافت. وقتی رشد کرد، درآمد حاصل از نگهداری و استخراج بیت کوین، اوراق قرضه را بازپرداخت خواهد کرد. تاکنون، بیت کوین از سال 2013 سالانه 100 درصد افزایش قیمت ثابت داشته است.

رئیس‌جمهور بوکله به روایت خود پایبند است زیرا او از بیت‌کوین حمایت می‌کند. او معتقد است که بیت کوین اشتراک‌گذاری پرداخت‌های خود را برای شهروندان خارج از کشور آسان‌تر می‌کند. او همچنین بر این باور است که بیت کوین باعث افزایش مشارکت مالی و سرمایه گذاری می شود.