منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • السالوادور شراکت پذیرش کریپتو را با لوگانو امضا کرد

السالوادور شراکت پذیرش کریپتو را با لوگانو امضا کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

السالوادور اعلام کرده است که با لوگانو، شهری در سوئیس، وارد مشارکتی شده است که شاهد گسترش دامنه دسترسی آنها به بیت کوین خواهد بود. همکاری بین هر دو مکان منجر به پذیرش بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال می شود. گذشته از آن، هر دو جامعه همچنین به دانش‌آموز کمک می‌کنند تا در این دو حوزه پیشرفت کنند. این اطلاعیه در پست وبلاگ توسعه دهنده USDT Tether در دسترس قرار گرفت.

السالوادور برای ساخت هاب بیت کوین در لوگانو

بر اساس این اعلامیه، ابتکار جدید به السالوادور اجازه می دهد دفتری را راه اندازی کند که فقط برای بیت کوین باشد. به این ترتیب، این کشور به شهر کمک می کند تا آگاهی بیشتری ایجاد کند و دارایی های دیجیتال را در سراسر اروپا بپذیرد. تتر همچنین در این مشارکت مشارکت دارد زیرا مسئولیت ساخت یک مرکز رمزنگاری را بر عهده خواهد داشت که ساکنان سراسر لوگانو می توانند با استفاده از بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال تراکنش های روزانه انجام دهند.

این ابتکار طرح B نام دارد که به روی کاربران در سراسر کشور باز خواهد شد. یک سفیر السالوادور در ایالات متحده گفت که کل کشور در مورد این ابتکار جدید مشتاق است. سفیر میلنا مایورگا همچنین خاطرنشان کرد که بیت کوین به ساکنان در دستیابی به آزادی اقتصادی و امنیت کمک می کند.

پذیرش بیت کوین در کشور کند شد

السالوادور یکی از پر سر و صداترین کشورها در مورد پذیرش بیت کوین بوده است. این کشور در سال گذشته دارایی دیجیتال پیشرو را به عنوان ابزار مناقصه قانونی خود نصب کرد. در آن دوره، دولت برخی از بزرگترین خریدهای دارایی دیجیتال خود را انجام داد. این کشور همچنین قانونی وضع کرد که قانونی را وضع کرد که مشاغل و سرمایه‌گذاری‌ها را با ابزارهایی برای پذیرش پرداخت در دارایی‌های دیجیتال الزامی می‌کند. گذشته از این موارد، دولت چندین اجلاس برای دارایی های دیجیتال و بلاک چین نیز برگزار کرده است. علیرغم تایید گسترده عموم مردم، رهبری ایالات متحده در مورد این اقدام بدبین بوده است.

این کشور مدعی شد که این جنبش سیاست های خود را تهدید می کند زیرا سیاست تحریمی خود را علیه سایر کشورها تضعیف می کند. ایالات متحده همچنین در مورد اینکه چگونه عوامل مخرب می توانند از این ارز برای انجام فعالیت های غیرقانونی استفاده کنند صحبت کرد. صندوق بین المللی پول نیز مداخله کرد و از السالوادور خواست که این ایده را به دلیل خطراتی که سیستم مالی این کشور را تهدید می کند کنار بگذارد. همچنین ادعاهایی وجود دارد مبنی بر اینکه بیشتر شهروندان در این کشور به فناوری نمی‌دانند، به این معنی که کمی از مردم از دارایی‌های دیجیتال برای چندین فعالیت استفاده می‌کنند.