منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • السالوادور برای ساخت شهر بیت کوین در سال 2022

السالوادور برای ساخت شهر بیت کوین در سال 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • السالوادور در سال 2022 یک شهر بیت کوین خواهد ساخت.
  • برای تامین مالی شهر از اوراق قرضه دلاری استفاده خواهد شد.
  • رئیس جمهور نایب بوکله سرمایه گذارانی از خارج از کشور می خواهد.

بیت کوین بدون شک جایگاه خود را از نظر دارایی هایی که معامله گران می توانند در بازار کریپتو سرمایه گذاری کنند، در صدر انتخاب قرار داده است. همراه با این واقعیت که دارایی همیشه با ارزش است، موفق ترین دارایی در بازار کریپتو است. با این کار، برخی از کشورها قصد خود را برای پذیرش دارایی دیجیتال به عنوان یک ارز بومی یا سرمایه گذاری در آن ایجاد کرده اند. یکی از این کشورها السالوادور است که اعلام کرد بیت کوین به یک ارز قانونی تبدیل شده است. در اخبار اخیر، رئیس جمهور این کشور، نایب بوکله، اعلام کرده است که السالوادور یک شهر بیت کوین خواهد ساخت.

السالوادور این توسعه را با اوراق قرضه دلاری تامین خواهد کرد

رئیس جمهور Nayib Bukele در اجلاس بیت کوین که دیروز برگزار شد، این هدف را اعلام کرد و بینشی از برنامه دستیابی به این رویا ارائه داد. به گفته Bukele، قصد داریم شهر بیت کوین را بین La Union و Conchagua قرار دهیم. السالوادور برای تامین مالی توسعه شهر بیت کوین از اوراق قرضه میلیارد دلاری استفاده خواهد کرد که توسط بیت کوین پشتیبانی می شود. قابل ذکر است که ساخت و ساز شهر قرار است در سال 2022 آغاز شود. بوکله در کنفرانسی که هفت روز به طول انجامید سخنرانی پایانی را ایراد کرد در اجلاس حضور داشت.

یکی از ویژگی های قابل توجه در مورد ظاهر او، ورودی سرگرم کننده با درجه بالا و تولید بودجه بود. رئیس جمهور در بیانیه خود اشاره کرد که انرژی شهر بیت کوین توسط آتشفشان ها در مناطق مجاور این مکان تامین می شود. او همچنین اعلام کرد که فعالیت‌ها در شهر بیت‌کوین به غیر از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده (VAT) بدون مالیات خواهد بود.

Bukele سرمایه گذارانی از خارج از کشور می خواهد

بوکله از همه خواست تا در شهر بیت کوین سرمایه گذاری کنند و زمانی که شهر شروع به زندگی می کند، سودهای کلانی به دست آورند. وی همچنین تاکید کرد که انرژی مشکلی ایجاد نخواهد کرد زیرا نیروگاه با انرژی زمین گرمایی کار خواهد کرد که از آتشفشان ها به دست می آید. بوکله همچنین در مورد چگونگی استفاده از پول جمع آوری شده صحبت کرد. وی در بیانیه خود گفت که اوراق منتشر شده با استفاده از نیمی از درآمد ایجاد شده بازپرداخت می شود و نیمی دیگر صرف خدمات در سراسر کشور می شود که باید انجام شود.

بوکله با در نظر گرفتن این موضوع، گفت که شهر برای تکمیل به چیزی کمتر از 300000 بیت کوین نیاز ندارد. اگرچه جزئیات مربوط به شهر بیت کوین هنوز واضح است، Bukele گفت که امیدوار است این شهر از سرمایه گذاران خارج از کشور بودجه بگیرد. او گفت که این شهر به فرودگاه خود در کنار سایر امکانات رفاهی مورد نیاز برای ادامه فعالیت مجهز خواهد شد.

السالوادور بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی در سراسر کشور اعلام کرد که انتقادات همه احزاب در سراسر کشور را برانگیخت. ویتالیک بوترین گفت که پذیرش بیت کوین به عنوان یک ارز قانونی از اصول بیت کوین پیروی نمی کند. با این حال، سایر ماکسی‌های بیت‌کوین مملو از تمجید از رئیس‌جمهور به دلیل انجام چنین حرکت جسورانه‌ای هستند زیرا کریپتو همچنان به پذیرش جریان اصلی ادامه می‌دهد. اگرچه انتقادات همچنان ادامه دارد، بوکل در تلاش خود برای پذیرش اولین دارایی منصرف نیست. السالوادور اکنون سرویس جدیدی دارد که به آن‌ها اجازه می‌دهد در هنگام برداشت، مستقیماً از حساب بانکی خود به بیت‌کوین پرداخت کنند. این سرویس توسط Strike، ارائه دهنده خدمات کیف پول بیت کوین امکان پذیر شد.