منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • السالوادور از سود بیت کوین بیشتر برای ساخت مدارس استفاده می کند

السالوادور از سود بیت کوین بیشتر برای ساخت مدارس استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • السالوادور قرار است از سود BTC بیشتر برای ساخت مدارس استفاده کند.
  • زمین گذاری برای کلینیک دامپزشکی در کشور آغاز شد.
  • جامعه کریپتو به این موضوع نگاه می کند که کدام کشور بعد از آن رمزارز را پذیرفته است.

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور در حساب توییتر خود گفته است که این کشور از سود بیت کوین خود برای ساخت 20 مدرسه جدید استفاده خواهد کرد.

بودجه پروژه مدرسه از مازاد سالوادور تراست برای پذیرش بیت‌کوین تامین می‌شود که در حال حاضر از بالاترین قیمت در حدود 63000 دلار برخوردار است.

بوکله پروژه مدرسه را اعلام کرد پس از گذاشتن اولین سنگ اولین بیمارستان عمومی دامپزشکی در السالوادور که از سود این کشور از بیت کوین ساخته شد.

رئیس جمهور در این مراسم گفت که کلینیک دامپزشکی به السالوادور اجازه می دهد تا 384 جلسه مشاوره روزانه، شرکت در 128 اورژانس روزانه، انجام 64 عمل جراحی روزانه سگ و گربه، 64 جلسه آرایشگری، 128 دوره توانبخشی و 32 عکس رادیوگرافی انجام دهد. این بیمارستان همچنین 300 نفر از ساکنان سالوادور را استخدام خواهد کرد.

وی تاکید کرد که بدون سرمایه گذاری السالوادور در بیت کوین، بیمارستان دامپزشکی و ساخت و تعمیر مدرسه در آینده غیرممکن خواهد بود. او به مخالفت در کشور که به دلیل استراتژی جسورانه ملی پذیرش بیت کوین او را مورد انتقاد قرار داده بود، طعنه زد.

منابع محلی گزارش می دهند که ساخت 20 مدرسه جدید “بیت کوین” علاوه بر 400 مدرسه از برنامه مدرسه جدید من است.

السالوادور اکنون دارای 1120 بیت کوین است

این کشور اخیراً 420 بیت کوین خریداری کرده و در زمان انتشار، پشته ملی خود را با قیمت بیش از 70 میلیون دلار به 1120 رساند. در 28 اکتبر، رئیس جمهور بوکله از طریق توییتر تأیید کرد که کشور آمریکای لاتین “افت قیمت بیت کوین” را خریداری کرده و دلار را با بیت کوین در زمانی مبادله می کند که او معتقد بود همچنان توسط بازار جهانی کمتر از ارزش گذاری شده است.

به طور همزمان، السالوادور از سود بیت کوین خود برای تأمین مالی پروژه های فیل سفید در این کشور استفاده می کند. این توسعه، بیت کوین داران را مشتاق کرده است تا ببینند که کشور بعدی برای پذیرش بیت کوین چه کشوری است، زیرا کشورها مجبور به رقابت یا عقب ماندن هستند. کشورها در حال بحث در مورد چشم انداز خود هستند. با این حال، السالوادور تنها کشوری است که بیت کوین را به صورت عمومی ذخیره می کند و رمزارز را ارز اصلی خود قرار داده است.