منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش قیمت بیت کوین به دلیل طرح پذیرش قیمت قانونی سالوادور

افزایش قیمت بیت کوین به دلیل طرح پذیرش قیمت قانونی سالوادور

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• دولت السالوادور پروژه خرید BTC را در 7 سپتامبر آغاز می کند.
• Nayib Bukele یک کیف پول BTC ایجاد می کند که به هر فرد ثبت نام کننده 30 دلار بیت کوین می دهد.

به نظر می رسد السالوادور در مرکز آخرین جنبش های صعودی است که بازار ارزهای رمزنگاری شده را متزلزل کرده است. این کشوری در آمریکای مرکزی ، به رهبری نایب باکله ، تشویق شده است تا برنامه پذیرش BTC را فعال کند تا دوره آن قانونی شودبه

این پروژه پذیرش گسترده برای سه شنبه ، 7 سپتامبر برنامه ریزی شده است. بسیاری از طرفداران و عاشقان رمزنگاری وعده داده اند که در این روز 30 دلار BTC بخرند تا از مردم السالوادور حمایت و همبستگی نشان دهند.

السالوادور سرمایه گذاران جدید آمریکای لاتین را جذب می کند

BTC

دولت السالوادور مدتهاست در مورد رمزنگاری ها و اهمیت استفاده از آنها صحبت می کند. بسیاری از مردم و کشورهای همسایه در مورد استقبال نایب بوکل از ارزهای رمزنگاری شده شک داشتند. اما با آخرین اظهارات ، برنامه رمزنگاری برای سالوادورها به واقعیت تبدیل می شود.

بیت کوین متعلق به ارزهای غیر متمرکز است که به دولت وابسته نیستند ، چه برسد به هیچ یک از بانک های مرکزی. این شبکه های بیت کوین به کاربران امکان می دهد بدون استفاده از نهاد یا سازمان به عنوان واسطه ، پول ملی یا بین المللی را ارسال یا دریافت کنند. بیت کوین اصلی ترین رمز ارز در بازار مجازی است ، در سال 2008 راه اندازی شد و از آن زمان به بعد ، بخش مهمی از بازار مالی بوده است.

طبق اظهارات تاجر الکس گلادشتاین ، همه چیز نشان می دهد که سایر کشورهای اسپانیایی زبان پس از اعلام السالوادور از ارزهای رمزنگاری شده استفاده می کنند.

گلادشتاین همچنین تصریح می کند که دولت قصد دارد در 7 سپتامبر 30 دلار بیت کوین به صورت جداگانه بدهد. به این ترتیب ، دولت تعهد خود را به بازار مجازی نشان می دهد و بنابراین ، پذیرش رمزنگاری افزایش می یابد.

السالوادور یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه آمریکای مرکزی است و از نظر مالی پیشرفت بیشتری دارد. به دستور رئیس جمهور سالوادور ، چندین دستگاه خودپرداز بیت کوین برای تبدیل دلار آمریکا به رمزنگاری نصب شده است.

حمایت بیت کوین در آمریکای مرکزی افزایش می یابد

در ماه اوت ، آلخاندرو زلایا ، وزیر دارایی گفت که این کشور چندین کیف پول رمزنگاری را برای استفاده شهروندان تبلیغ می کند. زلایا اظهار داشت که کاربران علاقه مند می توانند کیف پول را بارگیری کرده و با قرار دادن شناسه خود 30 دلار بیت کوین دریافت کنند.

Vijay Ayyar ، رئیس VP Asia Pacific & Global Expansion ، فکر می کند که برنامه های رمزنگاری السالوادور چالش برانگیز است ، اما دستیابی به آنها غیرممکن نیست.

اگرچه کمتر از 24 ساعت تا آغاز رسمی پذیرش رمزنگاری در کشور باقی مانده است ، اما این امر مانع از افزایش قیمت بیت کوین نشده است. به گزارش CoinMarketCap ، ارز دیجیتال پیشرو با 51.545 دلار معامله می شود که 2.23 درصد در 24 ساعت افزایش یافته است. ارزش بیت کوین در هفت روز 7.08 درصد افزایش یافته است و به بالاترین سطح ثبت شده در ماه مه نزدیک شده است.