منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش سولانا با پیشی گرفتن از دوج کوین به هفتمین ارز رمزنگاری شده تبدیل شد

افزایش سولانا با پیشی گرفتن از دوج کوین به هفتمین ارز رمزنگاری شده تبدیل شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • سولانا به هفتمین کریپتو تبدیل شد که Dogecoin را کنار گذاشت تا جایگاه خود را از آن خود کند.
  • Dogecoin همچنین در سال 2021 دستاوردهای قابل توجهی را ثبت کرده است.
  • چشم SOL در پنج ارز رمزنگاری برتر قرار دارد ، آماده حذف XRP و USDT است.

SOL ، ارز رمزنگاری شده بومی بلاک چین سولانا ، به بالاترین سطح خود رسیده است. افزایش سولانا باعث شده است که Dogecoin را شکست دهد و با سرمایه بازار هفتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ شود.

این جهش باعث شده است که ارزهای رمزنگاری شده بزرگ دیگر مانند DOT ، BCH ، LTC ، DOGE و سایر ارزها هدایت شوند.

هدف بعدی این ارز دیجیتال حذف XRP و USDT است که برای ورود به 5 ارز رمزپایه برتر در نظر است. در طول 30 روز گذشته ، SOL با افزایش شدید ارزش مواجه شده و نزدیک به 300 درصد افزایش یافته است.

در آن دوره ، Altcoin قیمت های جدید بالایی را تعیین کرده و آنها را شکست. سولانا از 35 دلار در هر سکه در اول آگوست به قله جدید بالای 136 دلار در روز سه شنبه رسیده است. سولانا در حال حاضر 23 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است و به افزایش پیشرانه خود ادامه می دهد.

در میان افزایش سولانا ، Dogecoin شاهد افزایش قیمت منفعل است

در حال حاضر ، به جرات می توان گفت که Dogecoin بهترین لحظات خود را تجربه نمی کند. عملکرد ممکوین در بازار ارزهای دیجیتال فعلی صعودی منفعل است.

داده های CoinMarketCap نشان می دهد که Dogecoin در 30 روز گذشته 46 درصد افزایش قیمت داشته است اما در هفته گذشته تنها 7.5 درصد افزایش داشته است.

با این حال ، پس از اینکه بازار ارزهای دیجیتال در ماه جولای دوباره شروع به پیدا کردن کرد ، سکه میم سریعتر از سایر آلت کوین ها افزایش یافته است. طبق تاریخ ، Dogecoin معمولاً در بیشتر موارد سخت تر از BTC یا ETH افزایش یا کاهش می یابد.

همچنین ، علی رغم افزایش ضعیف قیمت دوج کوین و افت آن از زمان سقوط بازار ، قیمت آن هنوز در مقایسه با نحوه شروع سال هنوز به شدت افزایش یافته است. DOGE از 0.0055 دلار در 1 ژانویه به قیمت فعلی بالای 0.29 دلار افزایش یافته است. این افزایش 5200 درصدی است ، اگرچه Dogecoin 60 درصد از قیمت اوج 0.73 دلار خود در ماه مه تخفیف دارد.

سولانا ، پس از برکناری DOGE ، به دنبال ورود به پنج ارز رمزنگاری شده برتر با سرمایه بازار است. برای رسیدن به این هدف ، باید از XRP و USDT بالاتر برود تا به رتبه پنج تبدیل شود.

ارزش بازار سولانا به 41 میلیارد دلار و سرمایه بازار Dogecoin به 39 میلیارد دلار افزایش یافته است.