منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش دیوانگی رمزارزها همانطور که نظرسنجی نشان می‌دهد 50 درصد از جوانان خواهان حقوق در کریپتو هستند

افزایش دیوانگی رمزارزها همانطور که نظرسنجی نشان می‌دهد 50 درصد از جوانان خواهان حقوق در کریپتو هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • جنون رمزنگاری در میان نسل هزاره، GenZ بالاست.
  • بیش از 50 درصد از افراد متولد 1997-2012 نیمی از حقوق خود را در ارزهای دیجیتال می خواهند.
  • آمریکایی ها پس از کسب سود هنگفت در ارزهای دیجیتال، مشاغل خود را ترک کردند.

یک نظرسنجی اخیر توسط شرکت مشاوره مالی بین المللی deVere Group، افزایش شور و هیجان کریپتو در بین جوانان را تایید کرده است. این نظرسنجی نشان داد که 36 درصد از نسل هزاره و 51 درصد از نسل Z مایلند نیمی از حقوق خود را از طریق ارزهای دیجیتالی غیر از فیات دریافت کنند.

نایجل گرین، مدیرعامل و موسس این شرکت، گفت که جوانان طبقه دارایی را به دلیل پیشرفت‌های تکنولوژیکی که در دوران کودکی اتفاق می‌افتد، جذاب می‌دانند. او گفت که تحت تأثیر “افزایش عظیم” نوآوری ها در طول عمر خود، آنها هستند که “پتانسیل عظیم ارزهای دیجیتال” را درک می کنند.

او افزود که Millennials و Generation Z ترجیح می دهند از یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز مستقل و شبکه پرداخت حمایت کنند تا یک سیستم سنتی که در آن نهادهای پولی و دولت ها کنترل دارند.

نظرسنجی گروه deVere نشان داد که بسیاری از جوانان ارزهای دیجیتال را یک انقلاب مالی و یک توسعه فناوری جهانی می‌دانند، به‌ویژه افراد زیر ۴۰ سال. این نظرسنجی نشان داد که یک سوم متولدین بین سال‌های 1980 تا 1996 و 51 درصد از متولدین سال‌های 1997 تا 2012 مایلند نیمی از حقوق خود را به صورت بیت‌کوین و/یا سکه‌های جایگزین دریافت کنند.

در نظرسنجی دیگری توسط Bakkt، یک مدیر دارایی دیجیتال، آنها همچنین افزایش جنون کریپتو در بین جوانان را تأیید کردند.

نظرسنجی Bakkt نشان داد که جوانان آمریکایی نسبت به گروه‌های سنی بالاتر، خودآگاه هستند و به طور قابل توجهی در بازار دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند. بر اساس این تحقیق، هزاره ها فعال ترین گروهی هستند که با دارایی های دیجیتالی فعالیت می کنند. نزدیک به 50 درصد از آنها پاسخ دادند که حداقل 1/4 از پرتفوی خود را به ارزهای دیجیتال اختصاص داده اند.

دیوانگی کریپتو: آمریکایی ها پس از کسب سودهای کلان در ارزهای دیجیتال، مشاغل خود را ترک کردند

پیش از این، Cryptopolitan گزارش داده بود که چگونه تعداد زیادی از آمریکایی‌ها در 12 ماه گذشته پس از کسب سود زیاد از ارزهای دیجیتال، شغل خود را ترک کردند.

یک شرکت تحقیقاتی به نام Civic Science جمع‌آوری کرد که تقریباً چهار درصد از ساکنان ایالات متحده در طول 12 ماه گذشته از مشاغل خود استعفا داده‌اند زیرا از سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال سود کافی به دست آورده‌اند.

به اندازه کافی خنده دار است، اکثر کسانی که شغل خود را ترک می کنند، افراد کم درآمدی هستند که کمتر از 50000 دلار در سال درآمد دارند.