منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش تقاضای مشاغل کریپتو در لینکدین 615 درصد

افزایش تقاضای مشاغل کریپتو در لینکدین 615 درصد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • لینکدین فاش می‌کند که جای خالی شغل کریپتو بیش از 600 درصد افزایش یافته است.
  • بانک های ایالات متحده در میان بالاترین کارفرمایان متخصصان رمزارز هستند.
  • افزایش پذیرش کریپتو پس از افزایش تقاضای شغل کریپتو.

پلتفرم رسانه اجتماعی خدمات آنلاین کسب و کار و اشتغال گرا، لینکدین افزایش بیش از 600 درصدی تقاضا برای مشاغل رمزنگاری و بلاک چین را در این پلتفرم گزارش کرده است.

دیوین بانرجی، سردبیر لینکدین، در گزارشی در روز چهارشنبه خاطرنشان کرد که داده‌های تیم نمودار اقتصادی این پلتفرم نشان می‌دهد که آگهی‌های شغلی در ایالات متحده که شامل عباراتی مانند «بلاک چین» یا «کریپتو» است، در مقایسه با آگوست 2020 رشد 615 درصدی داشته است.

این داده‌ها همچنین نشان داد که اگرچه بسیاری از استارت‌آپ‌های جوان بر روی کریپتو و بلاک چین متمرکز هستند، اما به افزایش تقاضا برای متخصصان کریپتو کمک می‌کنند، اما مؤسسات مالی تأسیس‌شده‌ای مانند JP Morgan، در میان سایرین، بیشترین کارکنانی را که تجربه قبلی در کریپتو و بلاک چین داشتند، استخدام کردند.

طبق گفته لینکدین، تقاضای شغل کریپتو باید بیش از سه برابر تقاضای سال 2015 افزایش یابد.

این شرکت در یک هفته بیش از 30 افتتاحیه برای عملیات خود در ایالات متحده ثبت کرد.
رومن رگلمن از بانک نیویورک ملون گفت: «فرصت‌ها در دارایی‌های دیجیتال فراوان هستند». ما اکنون می توانیم استعدادها را به روشی بسیار متفاوت جذب کنیم.

شرکت هایی که فرصت های شغلی کریپتو را ایجاد می کنند

شایان ذکر است، بسیاری از شرکت‌هایی که عمدتاً به فناوری کریپتو و بلاک چین علاقه ندارند نیز برای این نقش‌ها استخدام شده‌اند. در ماه فوریه، خرده‌فروش آنلاین بزرگ آمازون گفت که به دنبال یک مدیر توسعه نرم‌افزار در مکزیک است تا به راه‌اندازی «محصول پرداخت جدید» کمک کند. زمانی گفته شد که آمازون در حال کار بر روی توسعه ارز دیجیتال خود است.

به طور مشابه، اپل اعلام کرد که فردی با تجربه در «ارائه‌دهندگان پرداخت جایگزین» از جمله ارزهای دیجیتال را برای سمت مدیر توسعه کسب‌وکار ترجیح می‌دهد. بی‌خطر است که افزایش تقاضا برای کارشناسان رمزارز را به افزایش پذیرش ارزهای رمزنگاری شده در سال جاری و افزایش قیمت در ارزهای دیجیتال نسبت داد.

مجموعه‌ای از سوپرمارکت‌ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و فروشگاه‌ها به هر نحوی از ارزهای دیجیتال مختلف (Doge، ETH، BTC) به دلایل مختلف، از جمله پرداخت و سرمایه‌گذاری، استقبال می‌کنند.