منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش ایمنی بازار در برابر کلاهبرداری ها و کلاهبرداری های NFT

افزایش ایمنی بازار در برابر کلاهبرداری ها و کلاهبرداری های NFT

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

فضای NFT در حال حاضر گیلاس روی کیک بلاک چین است. طبق گزارش Nonfungible.com، فروش توکن های غیرقابل تعویض در سال 2021 به 17.6 میلیارد دلار افزایش یافت. گزارش اخیر شرکت داده NFT رشد حجم معاملات NFT را از 82 میلیون دلار آمریکا در سال 2020 نشان می دهد که نشان دهنده افزایش حدود 21400 درصدی است. .

کلاهبرداری های NFT

این سطح از رشد، سرمایه گذاری مالی و اشتیاق، طبقات مختلف شرکت کنندگان از جمله مجرمان را به خود جذب کرده است. این بازیگران بد، کسب‌وکارها را هدف قرار می‌دهند، زیرا آنها مخازن مطمئنی برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران هستند. این جنایات در حال رایج شدن هستند و کلاهبرداری دیگری بیش از یک میلیون دلار در ماه مارس کشف شد.

در یک مورد دیگر، یک بازار آنلاین پیشرو NFT گزارش داد که اکثر NFT هایی که با ابزارهای رایگان آن ساخته شده اند، معتبر نیستند.

تحقیق دیگری توسط Bolster گزارش داد که کپی‌ها و فروشگاه‌های ماکت اغلب طرح‌ها و عناصر گرافیکی فروشگاه‌های NFT قانونی را کپی می‌کنند و ثبت دامنه‌های شبیه‌سازی‌شده تقریباً 300 درصد در مارس 2021 افزایش یافت.

تکامل امنیت در فضای NFT

زیرساخت‌های امنیتی در بازارهای NFT برای مبارزه با تهدیدات فزاینده پروژه‌ها در فضای NFT در حال تکامل هستند. نوآوری مانند فناوری REV3AL با ارائه راه حلی که به پروژه‌ها، سازندگان، صاحبان IP و جمع‌آوران اجازه می‌دهد لایه‌های احراز هویت امن را به دارایی‌های خود اضافه کنند، پتانسیل تأثیرگذاری بر کل بخش NFT را دارد.

شرکت ها اکنون می توانند به فناوری ضد جعل REV3AL و حفاظت از حق چاپ دیجیتال دسترسی داشته باشند تا دارایی های خود را در سراسر طیف دیجیتال و در دنیای واقعی ایمن کنند.

تهدیدات امنیتی در فضای NFT

صنعت NFT، مانند هر سیستم مالی دیگری، دارای ریسک‌هایی است. با این حال، کلاهبرداری های NFT مهم ترین خطر را برای هر شرکت کننده ای به همراه دارد و در فضای دیجیتال به وفور یافت می شود، از جمله طرح های پمپاژ و تخلیه، کلاهبرداری های فیشینگ، اینفلوئنسرهای تقلبی NFT، وب سایت های تکراری، کلاهبرداری های پشتیبانی فنی، NFT های سرقت شده و کلاهبرداری های پیشنهادی.

با رشد بخش NFT، تعداد کلاهبردارانی که مشاغل را هدف قرار می دهند از همین روند پیروی می کند. امروزه، بسیاری از شرکت ها، از جمله برندهای بزرگ جهانی، در حال ورود به فضای دیجیتال و متاورس هستند و بسیاری به دنبال افزایش فروش NFT هستند.

تضمین دارایی های شما

مجرمان در حال تکامل هستند و راه های جدیدی برای کلاهبرداری از صاحبان IP و پروژه ها در بخش NFT پیدا می کنند. با سطح سرمایه‌گذاری مالی در پروژه‌های NFT، ریسک سرمایه‌گذاری و حفاظت از دارایی‌ها هرگز بالاتر نبوده است.

فناوری REV3AL چشم اندازی تازه ارائه می دهد. لایه های متعدد حفاظت رمزگذاری شده آشکار، پنهان و قانونی آن بالاترین سطح امنیت را برای دارایی های دیجیتال و دنیای واقعی فراهم می کند.

دارندگان و جمع‌آوران NFT می‌توانند با استقرار برنامه‌های احراز هویت چندعاملی کارآمد در دستگاه‌های خود یا از طریق پلتفرم REV3AL تأیید کنند. لایه‌های احراز هویت REV3AL برای دارایی‌های مبتنی بر بلاک‌چین و غیربلاک چین از طریق فناوری رمزگشای فیزیکی برای ارتباط و تأیید دارایی‌های دنیای واقعی در دسترس هستند.

این فناوری‌های ضد جعل به پروژه‌های NFT کمک می‌کنند تا به جمع‌آوران و سازندگان سیستم‌های ایمن و مطمئن بدون صرف بخش قابل توجهی از درآمدشان برای امنیت اطمینان دهند. API REV3AL همچنین پویا است تا به پلتفرم‌های NFT اجازه دهد از خدمات حفاظتی سفارشی برای برنامه‌های B2C و B2B بهره ببرند.