منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اسنوپ داگ: افتتاح رستوران Bored Ape با تم NFT

اسنوپ داگ: افتتاح رستوران Bored Ape با تم NFT

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Snoop Dogg و Food Fighters Universe، یک شرکت استارت آپی که توسط اندی نگوین، کوین سئو و فیلیپ هوین تأسیس شده است، اعلام کرده اند که قصد دارند اکتشاف شیرین دکتر بمبئی را در لس آنجلس راه اندازی کنند.

اخیراً، یک رستوران خدمات سریع در لس آنجلس که با نام Bored & Hungry شناخته می شود، اولین موجودی است که نام خود را از Bored Ape Yacht Club NFT گرفته است. افرادی که مسئول آن نهاد هستند، رستوران دیگری با مضمون NFT راه اندازی می کنند. اسنوپ داگ، خواننده رپ و عاشق NFT، مسئول این کار است.

اسنوپ که نام اصلی او کالوین برادوس جونیور است، به شخصیت آنلاینی که در باشگاه Bored Ape Yacht Club استفاده می کند، نام دکتر بمبئی داده است. یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های NFT اتریوم، Bored Ape Yacht Club است. این شبکه شبکه اتریوم را در بر می گیرد و شامل 10000 آواتار مختلف است که شبیه میمون های کارتونی خسته هستند. تلاش های مشترک NFT ها بیش از 2.1 میلیارد دلار فعالیت تجاری بازار ثانویه را تا این مرحله ایجاد کرده است.

دارندگان NFT باشگاه قایق بادبانی The Bored Ape Yacht Club که توسط شرکت Yuga Labs تاسیس شده و یک استارتاپ است، اجازه کسب درآمد از عکس های خود را دارند. در نتیجه برند Bored Apes برای اقلام مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از کاربردها شامل بسته بندی پوشاک، آبجو و ماری جوانا است. علاوه بر این، پروژه‌هایی از جمله گروه‌های موسیقی مجازی و باشگاه تولیدات فیلم و تلویزیون در آینده را در خود دارد. «دارایی‌های دیجیتال واقعی متعلق به همان شخصی بود که غذاخوری را تأسیس کرد. Food Fighters Universe در حال برنامه ریزی برای انتشار NFT های خود است. NFTs به روش های مختلف به شرکت های خود و محله های محلی کمک خواهد کرد.

اسنوپ داگ مدتها بود که به NFTها علاقه داشت

راه دیگر، رستوران دسر اسنوپ یک رستوران «رسمی» Bored Ape نیست که توسط آزمایشگاه‌های یوگا ساخته شده است. با این حال، خواننده رپ به طور ایده آل از حقوق خود برای استفاده از تصویر NFT که برای رستوران دارد برخوردار است. NFT یک توکن غیر قابل تعویض است که می تواند به عنوان مدرک مالکیت یک مورد استفاده شود. در این مثال، یک تصویر دیجیتالی از یک میمون است. علاوه بر این، مالکیت یک NFT به دارنده اجازه دسترسی به جامعه ای از مالکان دیگر و برخی حقوق تجاری و سایر مزایا را می دهد. داخل محل لس آنجلس رستوران Bored Ape Yacht Club NFT.

Bored and Hungry یک تجارت برگر در لس آنجلس است که از BAYC الهام گرفته است. مفهوم Bored & Hungry همان مفهومی است که در پشت دسر فروشی باز است. همانطور که کاربران در ماه آوریل زمانی که به رستوران رفتند متوجه شدند، لوگو و دکور آن بر اساس شخصیت‌های غیر تخیلی “Bord Ape” و “Mutant Ape Yacht” است.

آیا اسنوپ داگ با دارایی های دیجیتال آشنا است؟

اسنوپ داگ قبل از استقرار آن در فضای NFT پایه و اساس محکمی داشت. او عضو Bored Ape Yacht Club NFTs است و روی پروژه هایی مانند The Sandbox در Ethereum و Clay Nation در Cardano به عنوان یک همکار کار کرده است. علاوه بر این، او NFTهایی را در مورد میم محبوب Nyan Cat توزیع کرد.

این خواننده رپ همچنین ادعا می کند که او همان شخصی است که از نام مستعار Cozomo de’ Medici در کریپتو توییتر استفاده می کند. Cozomo de’ Medici یک مجموعه دار NFT است که مجموعه ای ارزشمند میلیون دلاری دارد. برخی از مجموعه های خوب او شامل کریپتوپانک ها، بلوک های هنری و قطعات XCOPY است. کوردل برادوس، پسر اسنوپ داگ، توسط Champ Medici در توییتر می رود. Broadus نیز در پروژه رستوران مشارکت دارد و از همان دستگیره استفاده می کند.

به گفته کوردل، Food Fighters Universe غذا، Web3 را به هم مرتبط می کند و جاده ای را با ابزار واقعی برای NFT ها می سازد.

کسب و کار مهمان‌نوازی به آنجا می‌رود، و من و پدرم نمی‌توانیم بیشتر از این خوشحال باشیم که بخشی از آن باشیم. اطلاعاتی که مورد بحث قرار گرفت و مورد استفاده قرار گرفت به زنده شدن دکتر بمبئی کمک کرد.

کوردل

NFT در اکثر سرمایه گذاری ها به یک دارایی داخلی تبدیل شده است. به نظر می رسد مردم به آنها اطمینان دارند.