منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استرالیا: Banxa قراردادهای 40 درصد از کارکنان خود را مسدود می کند

استرالیا: Banxa قراردادهای 40 درصد از کارکنان خود را مسدود می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Banxa، دروازه تبادل ارزهای دیجیتال استرالیا، تعداد کارکنان خود را تا 40 درصد کاهش داده است. این صرافی کاربران را قادر می سازد تا پول سنتی را به پول دیجیتال و بالعکس تبدیل کنند.

در ژانویه، سهام عادی Banxa زمانی که برای اولین بار در بورس تورنتو عرضه شد، نماد تیک تیک را برای معامله دریافت کردند. این فهرست منجر به افزایش فوق العاده بیش از 90 درصدی شد. با این حال، از آن زمان به دلیل رکود در بازار ارزهای دیجیتال، سهام بیش از 70 درصد کاهش یافته است.

این شرکت استرالیایی در ماه می اعلام کرد که نسبت به سال قبل 99 درصد افزایش درآمد داشته است. علاوه بر این، این شرکت اشخاص حقوقی جدیدی را در ایالات متحده و ترکیه تأسیس کرد. تعداد افراد شاغل برای Banxa در طول سال گذشته در مجموع به 250 نفر رسید. با این حال، مدیر عامل شرکت، هولگر آریانس، اکنون پذیرفته است که این کسب و کار تعداد زیادی استخدام کرده است.

Banxa برای کاهش هزینه های عملیات حرکت می کند

به گفته رئیس اجرایی، “اقدامات دردناک” برای غلبه بر سقوط در بازار کریپتو ضروری بود. این شرکت اخیراً اقدامات کاهش هزینه را آغاز کرده است. این اقدامات شامل خاتمه تمام رویدادهای داخلی مانند جشن های جشن تا پایان ماه مه بود.

علاوه بر این، این شرکت صبح روز چهارشنبه جلسه “همه دست ها” را برگزار کرد. در این جلسه، مدیر عامل شرکت هولگر آریانس ادعا کرد که این سازمان با توجه به بدتر شدن شرایط بازار، خیلی سریع توسعه یافته است. در نتیجه، او به صراحت اعلام کرد که یک طرح سازماندهی مجدد که شامل تعدیل‌های عظیم می‌شود، باید رخ دهد.

به عنوان بخشی از این طرح، تعداد کارکنان شاغل برای Banxa به 160 نفر کاهش می یابد. علاوه بر این، Banxa بیشتر فعالیت های شرکت را در بازارهای استرالیا و فیلیپین ادغام خواهد کرد. همچنین، یان لورنک، مدیر عامل اروپایی این شرکت، شرکت را ترک خواهد کرد. لورنک مسئول هدایت تلاش های توسعه Banxa به بازارهای جدید اروپایی بود.

یکی از نمایندگان Banxa اظهار داشت که این شرکت اکنون کوچکتر و متمرکزتر خواهد بود. علاوه بر این، در مواجهه با بادهای معکوس فعلی در بازار، قادر خواهد بود بر حاشیه سود و سود بیشتر تمرکز کند.

سخنگوی این شرکت اظهار نظر زیر را بیان کرد.

کانال های پرداخت گسترده و سیستم انطباق Banxa برای هنرمندان و شبکه های web2 و web3 ارزشمند می شود. این شرکت همچنین یک شرکت باتجربه است که اکثر چرخه های اکوسیستم را پشت سر گذاشته است.

سخنگوی Banxa

سوابق مالی واحد تجاری برای عموم آزاد است و دفتر حساب شرکت ثابت است. اخراج کارگران در Banxa نمونه ای از سونامی از دست دادن مشاغل خارجی است که به سواحل استرالیا ضربه می زند. بخش‌های راه‌اندازی کریپتو و فناوری بیشترین تأثیر را دارند.

تنظیمات دردناک

در ایمیلی که برای همکاران ارسال شد، آقای آریان اظهار داشت که تیم رهبری بانکسا در مورد اخبار از دست دادن شغل “موفقانه” بود. او هشدار داد که اگر Banxa فورا “حرکات قاطع” را برای کاهش هزینه ها انجام ندهد، شرکت آنها نمی تواند در بلندمدت برتر باشد.

در بخشی از نامه نوشته شده بود که اگرچه Banxa تغییرات زیادی در برنامه خود ایجاد کرده است. مقدار پولی که آنها برای کارمندان خود خرج می کنند هنوز برای کار با ساختار سازمانی آنها بسیار زیاد است.

این شرکت می خواست تغییرات تدریجی بیشتری در شرکت ایجاد کند. اما، دلایل کلان مقیاس زمانی آنها را تسریع کرد، که از وقوع آن جلوگیری کرد. این فشار بر رهبران Banxa افزود تا اصلاحات لازم را در ساختار هزینه سازمان انجام دهند.

آقای آریان معتقد است که رهبران شرکت هنوز به پتانسیل سازمان خود ایمان دارند. هدف آنها تبدیل شدن به یک بازیگر کلیدی زیرساخت در اکوسیستم وب 3 است. در 18 ماه گذشته، Banxa از یک مسیر رشد برخوردار بوده است. با این حال، مدیرعامل اعتراف کرد که وخامت سریع بازارهای کریپتو به شرکت ضربه زده است.

این تیم برای مدیریت حجم معاملات بسیار زیاد سخت کار کرد. علاوه بر این، آنها در کالاهای جدید و بازارهای جدید سرمایه گذاری کردند تا بتوانند خدمات بهتری ارائه دهند. با این حال، به دلیل رکود اقتصادی، آنها باید بلافاصله هزینه ها را کاهش دهند. در نتیجه کاهش قیمت کریپتوها، اکثر شرکت های رمزنگاری تصمیم گرفتند به قراردادهای کارمندان خود پایان دهند.