منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استرالیا یک چارچوب جدید رمزنگاری را در سال 2023 راه اندازی می کند

استرالیا یک چارچوب جدید رمزنگاری را در سال 2023 راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

استرالیا اعلام کرده است که چارچوب جدیدی برای هدایت و تنظیم فعالیت های رمزنگاری خواهد ساخت. بر اساس این گزارش، این کشور می خواهد یک سیستم مالی مدرن ایجاد کند که در سال 2023 راه اندازی خواهد شد. با این حال، در این گزارش اشاره شده است که مدیران اجرایی در کشور از چارچوب نظارتی برای ارزهای دیجیتال ناامید شده اند. اکثر آنها گفتند که چارچوب فعلی باید انعطاف‌پذیرتر باشد تا تغییرات در بازار کریپتو را تطبیق دهد.

این کشور قصد دارد قبل از تصمیم گیری با مردم مشورت کند

بر اساس این گزارش، چارچوب قدیمی شامل خدماتی مانند محصولات دیجیتالی نمی‌شود که در طول سال پیشرفت‌های زیادی داشته‌اند. استرالیا در ابتدای سال یک مقاله مشاوره جدید برای دریافت نظرات عموم منتشر خواهد کرد. در این گزارش اشاره شد که ساکنان باید نوع دارایی‌هایی را که ترجیح می‌دهند تحت پرچم جدید نظارتی ببینند، بگویند.

این مشاوره سپس برای چارچوب نظارتی جدیدی که کشور در نظر دارد، توپ را تعیین می کند. این به‌روزرسانی جدید یکی از ایده‌های حیاتی دولت جدید است، زیرا قصد دارد در کمتر از هشت ماه در راس کار خود را نشان دهد. در این گزارش آمده است که دولت قبلی در تنظیم برخی بازارها کند عمل کرده است در حالی که سایر موارد را انجام نداده است.

استرالیا در قوانین مربوط به کریپتو پیشرفت هایی را انجام می دهد

دولت تحت رهبری آلبانی از زمانی که قدرت را در این کشور در ماه مه به دست گرفت فعال بوده است. خزانه داری کشور اشاره کرد که چارچوب جدید راهنمای دقیق و آموزنده ای را در اختیار کاربران سراسر کشور قرار می دهد. به غیر از ارزهای دیجیتال، دولت قصد دارد سیستم‌های پرداخت را در سراسر کشور مدرن‌سازی کند و بازار مالی خود را تقویت کند. استرالیا بیشترین فعالیت را در حوزه کریپتو در زمینه مقررات داشته است.

چند ماه پیش، اداره پلیس دولت واحدی را ایجاد کرد که مسائل ناشی از استفاده از دارایی های دیجیتال را ردیابی می کرد. تنظیم کننده اصلی ASIC نیز به کارکنان خود اضافه کرده است تا نظارت بهتری بر فعالیت ها در ایالت ها داشته باشد. با این حال، یکی از مدیران آژانس اشاره کرد که این بدنه تشویق کننده دارایی های دیجیتال نخواهد بود.