منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استرالیا قصد دارد محصولات بیت کوین ETF را در سال 2022 راه اندازی کند

استرالیا قصد دارد محصولات بیت کوین ETF را در سال 2022 راه اندازی کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

• اولین ETF بیت کوین استرالیا می تواند در سه ماهه دوم سال 2022 آغاز شود.
• مقامات استرالیایی هنوز به معاملات ETF پاسخ نداده اند.

استرالیا می خواهد وارد دنیای ETF بیت کوین شود. این انگیزه پس از مشاهده نتایج اولین ETF معاملات آتی بیت کوین توسط ایالات متحده است.

مدیران استرالیایی قصد دارند اولین صندوق قابل معامله در بورس خود را تا سه ماهه دوم سال 2022 راه اندازی کنند و منتظر تایید مقامات نظارتی هستند. این کشور ممکن است محل بعدی معاملات ETF با بیت کوین باشد و کسب و کارها و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال را جذب کند.

استرالیا به ETF های آتی بیت کوین علاقه نشان می دهد

استرالیا

به گفته رسانه های محلی، موج خرید در بیت کوین ETF پس از محبوبیت در آمریکای شمالی توسط کشورهای دیگر گرفته شده است. این کشور وارد لیست سهامداران اصلی این ETF ها می شود. همانطور که توسط گروه پشت سر اولین ETF در کشور نشان داده شده است، مقامات ملی هنوز در تلاش برای تنظیم رمزنگاری هستند، بنابراین این بازار هنوز قابل دوام نیست.

مدیر اجرایی Betashare گفت که انتظار می رود رگولاتورها نگرانی های خود را در مورد ارزهای دیجیتال برطرف کنند. رئیس صندوق سرمایه گذاری بورسی تصریح می کند که بیش از نیمی از جمعیت کشور ارزهای رمزنگاری شده را می شناسند و روی آن سرمایه گذاری کرده اند. ASIC، یکی از آژانس های نظارتی اصلی، به اکوسیستم کریپتو توجهی نکرده است، اگرچه مانعی برای عملکرد آن در کشور نیز ایجاد نکرده است.

سایر نهادهای تجاری مانند شرکت سرمایه گذاری، هولون، معتقدند که اولین ETF بیت کوین می تواند سال آینده راه اندازی شود، شاید برای سه ماهه دوم. رئیس شرکت سرمایه‌گذاری می‌گوید که دوست دارد یکی از این صندوق‌های سرمایه‌گذاری منحصربه‌فرد برای استرالیا باشد.

سناتور استرالیایی تجارت آزاد کریپتو را تایید کرد

استرالیا با توجه به اینکه شهروندانش بسیار جذب ارزهای رمزنگاری شده هستند، تغییرات مالی بزرگی را تجربه می کند. به دنبال این موج پذیرش در کریپتوها، چندین سناتور مانند اندرو براگ نظر خود را برای تجارت مجازی ارائه کردند.

براگ تنظیم کرده است تجارت کریپتو در استرالیا با ارائه گزارش هایی در مورد میزان استفاده از آن. با این حال، مقامات ملی به تایید یا عدم تایید رمزارزها در کشور پاسخی نداده اند.

به گفته گروهی که ETF های بیت کوین را در داخل کشور تبلیغ می کند، این حمایت برای مجوز این طرح ضروری است. شرکت‌های سرمایه‌گذاری استرالیایی مشتاق شرکت در سرمایه‌گذاری‌های آتی بیت‌کوین هستند، زیرا می‌بینند که سود زیادی به همراه دارند. این مشارکت در معاملات آتی بیت‌کوین به این توکن نیز ارزش می‌دهد که اخیراً از مرز 66000 دلار عبور کرده و به بالاترین قیمت خود رسیده است.