منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استخراج بیت کوین در ایالات متحده رشد می کند

استخراج بیت کوین در ایالات متحده رشد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• ایالات متحده در استخراج بیت کوین شماره یک می شود و جایگزین چین می شود.
• مقامات ملی به دنبال ایجاد قانونی برای پاکسازی استخراج رمزنگاری هستند.

پس از سرکوب ارزهای دیجیتال، چین به طور قابل توجهی نرخ استخراج بیت کوین را کاهش داد و فضا را به بازیکنان جدید داد. پس از خروج بزرگترین شرکت های استخراج رمزنگاری در چین به ایالات متحده، این کشور را به یک نیروگاه ارز دیجیتال تبدیل کرد. به این ترتیب، چین اولین کشور برای استخراج بیت کوین نیست و این موقعیت را به ایالات متحده واگذار می کند

بر اساس گزارش مجله وال استریت ژورنال، ایالات متحده به کانون اصلی استخراج ارزهای دیجیتال تبدیل شده است و از رقبای خود در آسیا و هند پیشی گرفته است.

ایالات متحده: کشوری که از استخراج بیت کوین سود خواهد برد

استخراج بیت کوین

مدت ها قبل از اینکه چین به دنبال شرکت های استخراج بیت کوین باشد، این کشور با بیش از 50 درصد از عرضه خود مرکز استخراج بیت کوین بود. در آن زمان، ایالات متحده تنها کمتر از 10 درصد از توکن را استخراج کرده بود، که باعث شد ارتباط آن در بازار ارزهای دیجیتال کم باشد.

با این حال، پس از اینکه چین تجارت کریپتو و کار استخراج کریپتو را ممنوع کرد، بسیاری از شرکت‌ها به آمریکای شمالی یا سایر بخش‌های آسیا مهاجرت کردند. به گفته تحلیلگران، ایالات متحده با استخراج بیش از 30 درصد از عرضه بیت کوین در گردش، بیشترین استقبال را از ماینینگ کریپتو داشته است.

بسیاری از شرکت‌های استخراج رمزنگاری به دلیل سیاست‌های شفاف خود در مورد ارزهای دیجیتال، فعالیت‌های خود را در ایالات متحده باز کردند و این کشور با فناوری جدید تجدید شده است. در ابتدا، دولت ایالات متحده در مورد کار استخراج BTC متقاعد نشده بود، اما آنها در طول ماه ها موضع خود را تغییر دادند.

ایالات متحده و استخراج کریپتو

به نظر می رسد آمریکای شمالی سیاست های خود را برای ارزهای رمزنگاری شده تجدید کرده و فضایی را برای استخراج بیت کوین باز کرده است. تنها موضوعی که نمایندگان کشور در مورد آن بحث می‌کنند، گازهای گلخانه‌ای است که از زمان حضور این شرکت‌ها در چین مشکلاتی را برای استخراج بیت‌کوین ایجاد کرده است.

طبق گزارش‌ها، دولت در تلاش است تا قانونی ایجاد کند که کار استخراج رمزنگاری با گازهای سمی را که به محیط زیست آسیب می‌رساند، ممنوع کند. شرکت هایی که این کار را انجام می دهند باید فناوری ای ایجاد کنند که به آنها اجازه دهد بیت کوین خود را بدون مصرف انرژی زیاد استخراج کنند. برخی از چشم اندازها وجود دارد، مانند استخراج کریپتوها با هارد دیسک و نه با پردازنده، اما هنوز توسعه نیافته اند.

استخراج بیت کوین یک روند در کشور و سرمایه گذاری آتی ETF بیت کوین بوده است که کمیسیون سهام و اوراق بهادار اخیراً آن را تأیید کرده است. این می تواند تصویر واضح تری از آنچه که دولت ایالات متحده در مورد کریپتوها به دنبال آن است، یعنی پذیرش کامل آنها ایجاد کند.

در همین حال، تمام اقدامات مثبتی که این کشور انجام می دهد باعث می شود بیت کوین و سایر توکن ها به بالاترین قیمت خود در تمام دوران برسند. به عنوان مثال، با استخراج عادی بیت کوین، عرضه توکن به بیش از 18،000،000 BTC می رسد و قیمت آن بیش از 62،800 دلار در هر توکن است.