منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استارت‌آپ‌هایی که باید در کریپتو این هفته تماشا کنید

استارت‌آپ‌هایی که باید در کریپتو این هفته تماشا کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

علاقه مند به خواندن برخی از پروژه های با بهترین عملکرد در فضای رمزنگاری هستید؟ این مقاله برخی از برترین برندگان اخیر کریپتو را برجسته می کند.

باتا ($BTA)

توکن $BTA تقریباً 1500٪ رشد کرد از کمتر از 0.01 دلار در هفته قبل به تقریباً 0.158 دلار در زمان نگارش این مقاله.

دلار BTA – یا جایگزین مبادله و مبادله – یک توکن ارز دیجیتال جدید است که برای جایگزینی دلارهای معامله گر فیات که در سیستم های مبادله ای سنتی استفاده می شود، توسعه یافته است. این پروژه امیدوار است تا با وارد کردن مبادلات پایاپای به بلاک چین، روش تجارت مردم را تغییر دهد.

هدف Bata با استفاده از یک سیستم تجاری جدید به نام Barterchain ایجاد مشاغل جدید و کمک به مردم برای جدا شدن از سیستم فعلی است که بر اساس فعالیت های اقتصادی مبتنی بر بدهی اجرا می شود.

طبق گفته تیم Bata، $BTA دارای:

  • بلوک های پویا که بر اساس ارتفاع و سختی بلوک ساخته شده اند، که استخراج بلوک های “ارزان” را تبدیل به چیزی از گذشته می کند.
  • حفاظت از معدن Insta-mine، که از تمرکز فعالیت استخراج در بین ماینرها جلوگیری می کند.
  • حفاظت از بن بست که در آن دشواری استخراج حتی زمانی که هیچ بلوک جدیدی پیدا نمی شود کاهش می یابد، به طوری که می توان بلوک های جدید را با سرعت بیشتری حتی زمانی که نرخ هش بالا وجود دارد استخراج کرد. و
  • کنترل Spork بر روی پردازش بلوک که می تواند به کنترل پردازش بلوک بدون نیاز به کیف پول های شبکه برای ارتقای وقت گیر کمک کند.

با مراجعه به https://bata.io/ بیشتر بیاموزید.

DAOstack ($GEN)

DAOstack یک پروژه منبع باز است که هدف آن پیشرفت فناوری و اتخاذ حکمرانی غیرمتمرکز است. توکن پروژه (GEN) بیش از 150 درصد در 24 ساعت گذشته (25 درصد در هفته) افزایش یافت و به 0.016 دلار رسید.

DAOstack به این دلیل ساخته شده است که مقابله با بزرگترین چالش‌های جهانی امروزی نیازمند تلاش‌های هماهنگ از سوی افرادی در سراسر جهان است که ارزش‌های مشترکی دارند و می‌توانند مؤثرتر از آنچه سیستم‌های کنونی ما اجازه می‌دهند، همکاری کنند. با تسهیل ایجاد سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO)، پشته نرم‌افزاری ماژولار و منبع باز DAOstack که شامل کتابخانه‌ای از پروتکل‌های حاکمیتی و رابط‌های دوستانه برای ایجاد و مدیریت DAO است، به کاربران و شرکت‌کنندگان از هر نوع کمک می‌کند تا تصمیم‌گیری منصفانه و شفاف را اجرا کنند. در پروژه های خود صرف نظر از صنعت یا مورد استفاده.

با مراجعه به https://daostack.io/ درباره این پروژه پیشگامانه بیشتر بدانید.

3 هوا (3AIR دلار)

3air از مزایای استراتژیک بلاک چین بهره می برد و در حال ایجاد یک شبکه شبکه ای از گره های به هم پیوسته برای ارائه خدمات اینترنت سریع، ایمن و قابل اعتماد، تلویزیون دیجیتال و تلفن در مناطقی در سراسر آفریقا است که دسترسی به آن سخت است.

3air دارای هزینه‌های راه‌اندازی کم، دسترسی جغرافیایی گسترده، و قدرت ارائه خدمات به مشتریان بیشتری نسبت به دکل‌های موبایل سنتی است. به این ترتیب، 3air می تواند در زمان کمتر و هزینه کمتری نسبت به اتصال این کاربران با استفاده از دکل های موبایل یا زیرساخت فیبر نوری به میلیون ها کاربر جدید خدمات رسانی کند. این پروژه همچنین از مزایای بلاک چین برای پرداخت جوایز مشارکت و ایجاد انگیزه برای افراد برای پیوستن به شبکه بهره می‌برد و در نتیجه شکاف‌های رمزنگاری و فناوری را که تا کنون برای بسیاری از مردم برای لذت بردن از دسترسی به اینترنت و مزایای بلاک چین دشوار کرده است، پر می‌کند. – و خدمات و پیشنهادات مبتنی بر رمزنگاری.

در https://3air.io/ بیشتر بیاموزید.

BlockWallet ($BLANK)

BlockWallet می‌خواهد به مردم کمک کند از افشای اطلاعات خود جلوگیری کنند و در عوض مالکیت داده‌های خود را آغاز کنند.

هر زمان که در اینترنت هستید، می توانید آدرس IP و سایر داده های خود را در اختیار ارائه دهندگان گره قرار دهید. پروکسی های حریم خصوصی BlockWallet برای برش داده های شخصی شما و عملکرد به عنوان VPN برای Web3 طراحی شده اند. توکن $BLANK در 24 ساعت گذشته تنها 2% یا بیشتر از قیمت آن جهش کرد اما حجم معاملات بیش از 11% افزایش یافت.

روش کار کردنش سادست. مشابه یک VPN، BlockWallet از آدرس های IP کاربران و سایر داده های موجود در زنجیره محافظت می کند. هر زمان که کاربر با یک DApp تعامل داشته باشد یا تراکنش ارسال کند، یک کیف پول برای اجرای تراکنش به یک گره تماس می‌فرستد. این درخواست حاوی اطلاعات مورد نیاز برای اجرای موفقیت آمیز تراکنش، همراه با مقدار قابل توجهی از داده های شخصی، مانند آدرس IP کاربر، نسخه مرورگر و موارد دیگر است. پروکسی‌های BlockWallet Privacy درخواست ارسال شده را رهگیری می‌کنند و اطلاعات حساسی را که به طور بالقوه می‌تواند به یک گره اجازه دهد آدرس کیف پول را به هویت کاربر مرتبط کند، حذف می‌کنند و در نتیجه حریم خصوصی داده و ناشناس بودن را به تراکنش‌های بلاک چین باز می‌گردانند.

با مراجعه به https://blockwallet.io/ بیشتر بیاموزید.

کوارک ($QRK)

توکن کوارک ($QRK) در 24 ساعت گذشته بیش از 150 درصد جهش کرد. این رمزارز به عنوان یک توکن رمزنگاری ساده که می‌توانست برای تراکنش‌های آنلاین استفاده شود، عرضه شد – مشکلی اساسی که بسیاری از پروژه‌های ارزهای اولیه در سال‌های اولیه کریپتو روی آن تمرکز داشتند.

این یک پروژه قدیمی است و از اوایل سال 2017 تحت چندین ارتقاء کیف پول قرار گرفته است تا امنیت بیشتری نسبت به توکن هایی مانند بیت کوین و لایت کوین که تحت الگوریتم های استخراج ایستا کار می کنند، ایجاد کند. این کار را با افزایش امنیت با استفاده از نه دور هش از شش الگوریتم مختلف هش انجام می دهد. سه مورد از این دورهای هش کردن، یک تابع هش تصادفی را اعمال می کنند که با استفاده انفرادی بیت کوین از الگوریتم SHA-256 مقایسه می شود. این امر عملاً هک کردن سیستم یا شکستن پروتکل های بلاک چین را برای کسی غیرممکن می کند.

با مراجعه به http://www.qrknet.info/ اطلاعات بیشتری کسب کنید.