منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • از زمان فعال شدن هاردفورک لندن ، بیش از 12 میلیون دلار اتر سوزانده شد

از زمان فعال شدن هاردفورک لندن ، بیش از 12 میلیون دلار اتر سوزانده شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

خرابی TL ؛ DR:

  • میزان سوزاندن اتر در 24 ساعت پس از فعالسازی هاردفورک لندن از 12 میلیون دلار فراتر رفته است.
  • ETH سوخته حداقل باید بیشتر از سکه های تازه منتشر شده باشد تا تورم زا شود.

از زمان فعال شدن هاردفورک مورد انتظار لندن در بلاک چین اتریوم در 5 آوریل ، بیش از 12 میلیون دلار Ether (ETH) از بین رفته/سوزانده شده است. تغییرات در شبکه اساساً صعودی است ، به ویژه EIP-1559 که سوزش اتر را معرفی کرد ، و مکانیزم “هزینه پایه” به عنوان ساختار هزینه جدید برای اتریوم.

با این حال ، شایان ذکر است که EIP-1559 آنطور که بسیاری تصور می کردند ، ETH را تورم زا نمی کند.

4،357 اتر از زمان ارتقاء لندن سوزانده شد

در زمان نگارش این مقاله ، حدود 4،357 ETH در شبکه سوخته است ، به این معنی که بیش از 12 میلیون دلار اتر از گردش خارج شده است. با استفاده از تعداد بیشتری در شبکه ، تعداد اترهای سوخته افزایش می یابد.

از زمان فعال شدن هاردفورک لندن بیش از 12 میلیون دلار اتر سوزانده شد
تعداد ETH از زمان هاردفورک لندن سوزانده شد

طبق Ultrasound.money ، COVIDPunks دارای بیشترین تعداد اتری است که حدود 527.48 ETH از زمان فعال شدن هاردفورک لندن داشته است. پس از آن 508.56 اتر سوخته توسط بازار محبوب NFT ، OpenSea ، که اخیراً فعالیت گسترده شبکه را گزارش کرده است.

سایر مشعلهای اصلی عبارتند از Uniswap V2 (339.84 ETH) ، Axie Infinity (250.66 ETH) ، Tether (195.35 ETH) ، Uniswap V3 (152.21 ETH) ، MetaMask (81.50 ETH) ، USD Coin (74.08 ETH) و دیگران.

آیا اتر اکنون تورم زا است؟

به دنبال فعال شدن موفقیت آمیز EIP-1559 ، بسیاری تصور کردند که اتر در نتیجه تبدیل به یک سکه تورم زا خواهد شد. با این حال ، به نظر نمی رسد که اینطور باشد.

طبق داده های Etherchain در زمان نوشتن ، به طور متوسط ​​1.96 ETH در هر دقیقه می سوزد. برای اینکه اتر تبدیل به تورم زدایی شود ، تعداد اتری که سوزانده می شود باید بیشتر از ETH تازه صادر شده باشد. به ماینرهای اتریوم حداقل 2 ETH در هر بلوک پاداش داده می شود.

با توجه به پیشرفت هاردفورک لندن ، بسیاری از کاربران اتریوم نسبت به بهبود عملکرد شبکه اتریوم 2.0 خوشبین هستند.