منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • از آنجایی که Coinbase برنامه وابسته به ایالات متحده را تعطیل می کند، کارشناسان احساس مشکل می کنند

از آنجایی که Coinbase برنامه وابسته به ایالات متحده را تعطیل می کند، کارشناسان احساس مشکل می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به دنبال اطلاعاتی که اخیراً فاش شده مبنی بر اینکه این شرکت تصمیم گرفته است برنامه وابسته خود را در ایالات متحده به طور موقت متوقف کند، مجدداً کاربران ارزهای دیجیتال و کارشناسان صنعت مشکلاتی را برای صرافی پیشرو ایالات متحده Coinbase احساس می کنند.

دیگر خبری نیست که Coinbase با فعالیت های جهانی خود در میان بازار نزولی با باد مخالف روبرو شده است. با این حال، گزارش‌های اخیر در هفته‌های گذشته به نوعی نشان می‌دهد که وضعیت می‌تواند بسیار وخیم از تصور باشد. این زمان‌ها برای کاربران کوین‌بیس و ارزهای دیجیتال نگران‌کننده است.

کوین بیس در حال تعطیل کردن برنامه وابسته خود است

طبق ایمیل‌هایی که به Bussiness Insider درز کرده است، Coinbase قصد دارد به طور موقت برنامه‌های بازاریابی وابسته به ایالات متحده را از 19 جولای به حالت تعلیق درآورد. قبل از این به روز رسانی، برخی از مروجین ادعا کردند که شرکت پاداش کمیسیون را با حاشیه زیادی کاهش داده است – تا 90٪، به گفته یکی از سازندگان.

کوین‌بیس می‌گوید: «این تصمیم آسانی نبوده و به سادگی گرفته نشده است، اما به دلیل شرایط بازار کریپتو و چشم‌انداز باقی‌مانده سال ۲۰۲۲، کوین‌بیس نمی‌تواند به پشتیبانی از ترافیک مشوق به پلتفرم خود ادامه دهد.»

در همین حال، صرافی اشاره کرد که این برنامه در سال آینده (2023) از سر گرفته خواهد شد اما تاریخ دقیقی را اعلام نکرد.

کارشناسان پرچم قرمز صادر می کنند

کارشناسان این گزارش را به‌عنوان یک پرچم قرمز در Coinbase می‌دانند و برخی هشدار می‌دهند که کاربران باید ارز دیجیتال خود را از صرافی خارج کنند و می‌گویند صرافی ممکن است به سمت بحران نقدینگی پیش رود.

بن آرمسترانگ (BigBoy Crypto) معتقد است که شانس ورشکستگی Coinbase بسیار اندک است اما غیرممکن نیست. او افزود: اگر Coinbase برای ورشکستگی اقدام کند، «این امر فضای کریپتو را به شکلی که قبلاً ندیده‌ایم شکسته است.»

جاده ای صخره ای برای کوین بیس

قیمت سهام کوین بیس (COIN) در حال حاضر بیش از 78.57 درصد در نزدک از سال تا به امروز کاهش یافته است. ماه گذشته، این شرکت حدود 18 درصد یا بیش از 1000 کارمند خود را در میان فشارهای بازار نزولی اخراج کرد.

اخیراً، Cryptopolitan گزارش داد که میانگین حجم معاملات صرافی نسبت به اوج خود در نوامبر 2021 بیش از 82 درصد کاهش یافته است – 7 تا 1.2 میلیارد دلار. به گفته دن دولف، تحلیلگر تحقیقات سهام در میزوهو، همچنین، این صرافی از چهارمین صرافی بزرگ از نظر حجم معاملات به چهاردهمین رتبه بزرگ سقوط کرده است.