منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اریک آدامز، شهردار نیویورک، با لایحه لغو استخراج PoW مخالفت می کند

اریک آدامز، شهردار نیویورک، با لایحه لغو استخراج PoW مخالفت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اریک آدامز شهردار نیویورک به شدت با قانون حاکم بر استخراج ارزهای دیجیتال مخالف است. این لایحه استخراج بیت کوین در شهر نیویورک را به مدت دو سال غیرقانونی می کند. این قانون، استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال اثبات کار (PoW) را که از منابع انرژی تجدیدپذیر استفاده نمی کنند، هدف قرار می دهد.

بر اساس قانون پیشنهادی، چنین معدنچیانی مشمول یک مهلت دو ساله خواهند بود. علاوه بر این، اداره حفاظت از محیط زیست ایالت نیویورک در حال بررسی اثرات استخراج معادن بر محیط طبیعی است. در 3 ژوئن، مجمع ایالتی این قانون را تصویب کرد.

این در انتظار امضای فرماندار کتی هوچول است تا به قانون تبدیل شود. روز دوشنبه، شهردار آدامز اعلام کرد که قصد دارد به فرماندار هوچول توصیه کند که فرماندار این اقدام را وتو کند.

آدامز فکر می کند که قانون قهقرایی است. در نتیجه می تواند آسیب های اقتصادی قابل توجهی را به مردم ساکن در ایالت وارد کند. در گذشته، شهردار آدامز تعهد ثابتی برای حمایت از صنعت ارزهای دیجیتال نشان داده است. زمانی که زمان پرداخت حقوقش فرا رسید، او مایل بود به جای پول نقد، پرداخت را با بیت کوین دریافت کند.

آدامز موضع خود را در مورد مقررات کریپتو حفظ می کند

آدام در مبارزه معدنچیان با اقداماتی که مخالف آن هستند، طرف است. او معتقد است که نباید مانعی بر سر راه معدنچیانی که می خواهند در رشد و توسعه اقتصادی کشور سهیم باشند وجود داشته باشد. اریک آدامز احتمالاً فرماندار را متقاعد خواهد کرد که این لایحه را وتو کند.

وی تصریح کرد: استاندار باید بداند که این اقدام به نتیجه مطلوب نخواهد رسید. آن کلز، یکی از اعضای مجمع، به این موضوع توجه دارد. نگرانی اصلی او این است که در نتیجه، دولت ممکن است به هدف خود در کاهش انتشار کربن به میزان 85 درصد تا سال 2050 نرسد.

این ایالت برای سال 2020 هدف خود را تولید بیش از پنجاه درصد برق خود از منابع انرژی تجدیدپذیر تعیین کرده است. در نتیجه، ایالت نیویورک بخش قابل توجهی از سیستم‌های الکتریکی بالغ‌تر خود را که از سوخت‌های فسیلی تغذیه می‌کردند، از کار انداخته است. به نقل از کلس، عضو مجمع، در 13 ژوئن به نیویورک پست در مورد حمایت شهردار از معدنچیان مطالب عجیبی گفته است.

طبق بیانیه این عضو مجمع، شهردار اساساً از نیویورک درخواست می کند که “به عصر سنگ بیت کوین بازگردد.” روزنامه پست ادعا می کند که شهردار آدامز در ماه فوریه مخالفت خود را با هدف معدنچیان ابراز کرد.

در دسامبر 2021، CBECI جمع آوری داده ها را انجام داد. آنها مشخص کردند که ایالت نیویورک چهارمین تولیدکننده بزرگ قدرت هش در ایالات متحده است. در 3 ژوئن، کارشناسان کسب و کار معدن به CNBC فاش کردند که تصمیم برای ممنوعیت ماینرها محکوم به شکست است. این عواقب ممکن است در کل صنعت موج بزند. با این حال، مدیر عامل معدن GEM پیش بینی می کند که ماینرها به ایالت های مطلوب تر حرکت کنند.

جذب انرژی های تجدیدپذیر بیشتر می شود

شورای ماینینگ بیت کوین تخمین می زند که حدود نیمی از برق مصرفی استخراج کنندگان بیت کوین از منابع تجدیدپذیر در سراسر جهان تامین می شود. در تجارت معدن، تلاش هایی برای کاهش وابستگی این بخش به سوخت های فسیلی انجام می شود. بنابراین، ایجاد فناوری جدید یک پیش نیاز مطلق است.

مخالفت آدامز با این لایحه تنها بخشی از ماجراست. او ادعا می کند که معدنچیان به زمان بیشتری نیاز دارند. دولت باید درک کند که روند کاهش انتشار کربن روندی آهسته و تدریجی است.

صنعت معدن وابستگی قابل توجهی به انواع سوخت های فسیلی دارد. شهر نیویورک سیتی نیاز به روشی برای تحت کنترل درآوردن آن دارد. با این حال، ما باید همیشه دیگران، از جمله سرمایه گذاران در این بخش را در نظر داشته باشیم. اگر به همین منوال ادامه دهیم، آسیب های جدی تری به بار خواهیم آورد.