منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اریک آدامز، شهردار منتخب نیویورک، به دنبال یک توکن دیجیتال است

اریک آدامز، شهردار منتخب نیویورک، به دنبال یک توکن دیجیتال است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • نیویورک در آستانه دریافت سکه خود با دیدگاه شهردار آینده مبنی بر اداره شهری دوستدار رمزنگاری است.
  • CityCoin مسئول راه اندازی NYCCoin است.

نیویورک در آستانه به دست آوردن کریپتو خود است، زیرا شهردار منتخب آن، اریک آدام، این چشم انداز را دارد که اپل بزرگ را به هاب کریپتو تبدیل کند. آدامز پیشنهادی را که توسط جامعه آغاز شده بود تأیید کرد که شاهد عرضه سکه نیویورک در 11 نوامبر خواهد بود.

CityCoin در مرکز راه اندازی NYC Coin قرار دارد. CityCoin جدید نیست. اجرای MiamiCoin اعتبار می گیرد. این طرح دستور Piles ایجاد شده در بالای بلاک چین بیت کوین را اعمال می کند تا امکان قراردادهای هوشمند و توزیع سکه را فراهم کند.

CityCoins در 9 نوامبر گفت که استخراج NYCCoin را پس از مصاحبه آدام با رادیو بلومبرگ آغاز خواهد کرد. او خاطرنشان کرد که مانند شهر میامی یک سیتی کوین در نیویورک می خواهد.

حکومت آدم از سال آینده شروع می شود

برای تأیید تعهد خود، آدمبازتوییت کردکه نیویورک از استقبال مردم به نیویورک، پایگاه جهانی وب 3، خوشحال است.

آدام سال آینده پس از انتخاب شدن به عنوان شهردار نیویورک در 4 نوامبر، سلطنت خود را آغاز خواهد کرد. او قسم خورد که حقوق سه ماهه اول خود را به بیت کوین خواهد داشت. علاوه بر این، او برای پذیرش ارزهای دیجیتال و آموزش بلاک چین در مدارس منطقه مبارزه می کند.

آدامز در یک سخنرانی در اتحادیه CNN در 7 نوامبر گفت که مؤسسات نیویورک باید از فناوری در آموزه های خود استفاده کنند. او مطمئن است که Crypto اینجاست تا بماند، و هرچه زودتر از آن استفاده شود، برای نسل‌های آینده بهتر خواهد بود.

با وجود حمایت عمومی از سوی شهردار منتخب، کوین CityCoin مشتاق است تا یک مشارکت رسمی را ببیند. هنوز هم آنجا نیست. در مقایسه با میامی، مقامات شهر رای به اجازه وجوه ساخته شده از سکه میامی دادند.

CityCoins درایوهای اجتماعی هستند. با پیشروی روستاها در اطراف CityCoins، ممکن است از شهردار خود بخواهند که به دنبال پوشه امن رزرو شده برود و از ذخایر استفاده کند.

موضع آدام باعث شد تا نیویورک آستین، تگزاس را زیر و رو کند

نیویورک با پیوستن به سیتی کوین، آستین، تگزاس را تغییر داد. در حالی که تگزاس یک رقیب جدی بود، جامعه CityCoin در نیویورک مستقر شد. منطقه موضع شهردار آینده را در مورد ارز دیجیتال دید و به آن علاقه پیدا کرد.

استنلی گفت: “جامعه از نیویورک حمایت می کند.” «موفقیت میامی توجه آدام را به خود جلب کرد. بنابراین او در توییتر به آن اشاره کرد.»

استنلی اضافه کرد که CityCoins پس از ارزیابی موفقیت آمیز در شهرها مستقر می شود. آنها قصد دارند در دو سال آینده سکه هایی را در 200 شهر آینده در سراسر جهان قرار دهند.

فرض کنید NYC با CityCoin به توافق می رسد، به یک پوشه رزرو شده دسترسی پیدا می کند که دارای 30٪ پاداش استخراج از تمام سکه های نیویورک است. شهر می تواند از پول در هر ابتکاری که احساس می کند ارزش آن لحظه را دارد استفاده کند.

در میامی، فرانسیس سوارز در حال برنامه ریزی برای استفاده از ذخایر برای انجام سواد ارزی است. علاوه بر این، مبالغ دیگری نیز به جوامع محروم و برنامه هایی که خطرات تغییرات آب و هوایی را برطرف می کنند، اختصاص می یابد.