منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اروپایی ها از قوانین رمزنگاری شده اتحادیه اروپا متنفرند ، کشورهای عضو خواهان خودمختاری بیشتر هستند

اروپایی ها از قوانین رمزنگاری شده اتحادیه اروپا متنفرند ، کشورهای عضو خواهان خودمختاری بیشتر هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ DR

  • نظرسنجی نشان می دهد که اروپایی ها از قوانین رمزنگاری شده اتحادیه اروپا برای همه کشورهای عضو استقبال نمی کنند
  • شهروندان اروپایی خواهان شفافیت و استقلال بیشتر برای کشورهای عضو هستند

بر اساس نظرسنجی اخیر ، اکثریت شهروندان اروپایی با اعمال مقررات مقررات رمزنگاری شده اتحادیه اروپا برای کشورهای عضو مخالف هستند.

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط شرکت تحقیقاتی پان اروپایی ICF ، رایج ترین راه حل در بین عموم مردم این است که هر کشوری قوانین رمزنگاری خاص خود را داشته باشد. این میزان به نفع مقرراتی است که اتحادیه اروپا از آن حمایت می کند ، بیش از 25 درصد است.

با این حال ، اکثر افراد مورد س acknowال اذعان کردند که هنوز در مورد ارزهای رمزنگاری شده و قوانین رمزنگاری اتحادیه اروپا بی اطلاع هستند.

شهروندان اروپایی خواهان خودمختاری در قوانین رمزنگاری هستند

طبق نظرسنجی اخیر به سفارش یورونیوز ، شهروندان اتحادیه اروپا با تصویب مقررات ارزهای رمزنگاری شده توسط اتحادیه اروپا مخالف هستند. بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط شرکت مشاوره ای Redfield & Wilton Strategies ، 31000 نفر در 12 کشور مهم اروپایی مصاحبه کردند.

بر اساس نظرسنجی ، اکثر اروپایی ها قوانین ایجاد شده محلی را به مجموعه ای از قوانین رمزنگاری اتحادیه اروپا ترجیح می دهند.

بر اساس نظرسنجی اخیر DIFY ، اکثریت آلمانی ها (61 درصد) و اکثریت انگلیسی ها (54 درصد) و اسپانیایی ها (60 درصد) معتقدند که کشورشان باید ارز دیجیتالی خود را صادر کند. علاوه بر این ، تعداد زیادی از شهروندان ارزهای رمزنگاری شده محلی را به یورو دیجیتال ترجیح می دهند ، که نشان می دهد مردم بیشتر و بیشتر با ارزهای دیجیتالی در حال گرم شدن هستند.

اروپایی ها از قوانین رمزنگاری شده اتحادیه اروپا متنفرند ، کشورهای عضو خواهان خودمختاری بیشتر 1 هستند

دیمیتار لیکوف از مرکز مطالعات اروپایی ویلفرد مارتنز در بروکسل معتقد است که اکثریت جمعیت اروپا که بحران مالی را ناشی از تصمیماتی است که در سطح اتحادیه اروپا اتخاذ کرده اند و نه ناشی از مشکلات در بخش بانکداری ملی. با این حال ، به دلیل عضویت اتحادیه اروپا در هر کشور ، این یک هدف دست نیافتنی است.

لیکوف در ادامه اشاره کرد که بانک مرکزی اروپا (ECB) مسئول ایجاد این ارز خواهد بود. این سیستم با سیستم بانکی منطقه یورو برای ایجاد یورو دیجیتالی مرتبط کار خواهد کرد ، کشورهایی که مایل به استفاده از ارز دیجیتال هستند می توانند از آن استفاده کنند.

اروپایی ها همچنان در حال گرم شدن با ارزهای رمزنگاری شده هستند

بر اساس این نظرسنجی ، اکثر اروپایی ها اخیراً درباره بیت کوین و فناوری های مشابه شنیده اند. مردم هنوز فضای زیادی برای یادگیری در مورد ارزهای رمزنگاری شده و ایده های آنها دارند ، حتی در جریان گاو نر دارایی های رمزنگاری شده فعلی.

اکثر کسانی که از خرید ارزهای رمزنگاری شده اجتناب کردند ، عدم درک در مورد آنها را شایع ترین دلیل عنوان کردند.