منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزهای دیجیتال برتر چگونه انتخاب می شوند؟

ارزهای دیجیتال برتر چگونه انتخاب می شوند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

زمستان طولانی کریپتو به بازار کریپتو آسیب رسانده است. بسیاری از سکه های کریپتو بیش از نیمی از ارزش خود را از دست داده اند، اما علاقه مندان به کریپتو با حمایت خود از سکه های مورد علاقه خود ثابت قدم هستند.

وارن بافت به سرمایه گذاران توصیه کرده است که “وقتی دیگران حریص هستند بترسند و وقتی دیگران می ترسند حریص باشند.” توصیه‌ای که علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال از این خرد گرفته‌اند این است که باید در ماه‌های باقی‌مانده سال 2022 سرمایه‌گذاری کنند. امیدواریم سرمایه‌گذاری‌های آن‌ها در بلندمدت جواب دهد.

سکه های رمزنگاری شده: بهترین راه برای انتخاب سرمایه گذاری های ارزشمند برای بلندمدت

انتخاب بهترین سکه های رمزنگاری برای سرمایه گذاری بلند مدت بسیار چالش برانگیز است. با این حال، کارشناسان کریپتو و تحلیلگران بازار استانداردهایی را برای انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلندمدت ایجاد کرده اند.

وقتی تصمیم می گیرید روی کدام سکه های کریپتو سرمایه گذاری کنید، سرمایه گذاری خود را در بین انواع مختلف سکه های رمزنگاری متنوع کنید. راهنمایی کارشناسان به کاهش خطر از دست دادن تمام پول شما در صورت عملکرد ضعیف یک ارز دیجیتال کمک می کند.

چندین مورد برای بررسی وجود دارد. اولین چیزی که باید در نظر بگیرید، ارزش بازار ارزهای دیجیتال است. یکی از قابل قبول ترین روش ها برای سرمایه گذاری در کریپتو، رتبه بندی ارزها بر اساس ارزش بازار است.

در دنیای کریپتو، بیت کوین، اتریوم و تتر تراشه های آبی بازار کریپتو هستند. شما می توانید یک یا دو مورد از این سه ارز دیجیتال را برای تنوع بخشیدن به سبد ارزهای دیجیتال خود انتخاب کنید.

همچنین، در نظر بگیرید که آیا مقدار محدودی سکه در گردش خواهد بود یا خیر. فعالیت استخراج بعدی را برای سکه انتخابی خود نیز در نظر بگیرید. همچنین باید به این فکر کنید که در حال حاضر چند ارز دیجیتال در گردش هستند.

تقاضا برای بیت کوین هر روز در حال افزایش است و افراد بیشتری به سمت آن هجوم می آورند. با این حال، مقدار آن در 21 میلیون BTC ثابت است. افزایش تقاضا و عرضه محدود منجر به افزایش قیمت دارایی دیجیتال می شود.

سوم، هر ارز دیجیتال دارای یک کاغذ سفید است که جزئیات سکه را با جزئیات توضیح می دهد. کاغذ سفید همچنین به سازندگان و هدف پروژه اشاره می کند. اگر فکر می کنید ارز قابل دوام است، می توانید سرمایه گذاری کنید. در نهایت، در نظر بگیرید که کاربردهای سکه در دنیای امروز چقدر ارزشمند خواهد بود.

ارز دیجیتال برتر چگونه پیش بینی می شود؟

زیبایی سکه های کریپتو این است که سیال، غیرقابل پیش بینی و بیشتر شبیه به سهام هستند که تحت تاثیر عوامل فنی و بنیادی قرار دارند. روش ها عبارتند از:

تحلیل فنی

این فرآیند یک تاکتیک قدیمی است که در آن پیش‌بینی‌های قیمت کریپتو یا شاخص صرفاً بر اساس ترتیب کندل استیک و شاخص‌های فنی دارایی است. اقدام قیمت ارزهای دیجیتال ممکن است هرج و مرج باشد، اما در نهایت در الگوها حرکت می کنند.

چارتیست ها از این ساختارها برای تعیین اینکه آیا وارد معامله شوند یا از آن خارج شوند، استفاده می کنند. آن‌ها می‌توانند با تکمیل دلایل خود با شاخص‌ها پیش‌بینی‌های دقیقی انجام دهند – ابزارهایی که از داده‌های مربوط به قیمت، مانند حجم و قیمت به دست می‌آیند.

پس از رکودهای فعلی بازار، سرمایه گذاران کریپتو به کارایی تجزیه و تحلیل فنی روی ارزهای دیجیتال شک دارند. این احساسات تا حدی به دلیل عنصر احساسی است که اندازه گیری آن دشوار است، ماهیت غیرمتمرکز معاملات، و ادعای شکاکان مبنی بر اینکه نمی توان از قیمت های تاریخی برای پیش بینی قیمت های آینده استفاده کرد.

اطلاعات قیمت

ماهیت تکه تکه شده سکه های رمزنگاری فرصتی را برای معامله گران آربیتراژ فراهم می کند. معامله آربیتراژ به فرد امکان می دهد از تفاوت قیمت / ارزش گذاری / FX بین دو یا چند صرافی ارز دیجیتال استفاده کند.

تفاوت می تواند در قیمت های نقدی یا بین شاخص ها باشد. تفاوت قیمت‌های نقدی در صرافی‌های ارزهای دیجیتال بین، مثلاً، صرافی‌های کره جنوبی و ایالات متحده منجر به «کیمچی پرمیوم،در سال 2017، معامله گران پیشرفته در ایالات متحده خرید پایینی داشتند و در مبادلات کره جنوبی با قیمت بالایی فروختند.

برای افزایش شانس کسب سود، سرمایه گذاران باید خرید و فروش را همزمان و آنی تمرین کنند و در عین حال به متغیرهایی مانند کارمزد، بازار فارکس و نقدینگی توجه داشته باشند.

داده های روی زنجیره

بدون شک، قیمت چراغ راهنمایی است که معامله گران ارزهای رمزنگاری شده هر روز با آن رفتار می کنند، زندگی می کنند و می میرند. بیایید ببینیم تحلیل تکنیکال و نمودارهای رمزنگاری کجا قابل اجرا هستند. دارندگان ارزهای دیجیتال به دلیل ماهیت عمومی و شفاف بلاک چین نمی توانند به صورت های مالی دسترسی داشته باشند که در آن می توانند داده های دفتر کل حیاتی را ببینند. این جواهر داده های روی زنجیره نامیده می شود.

خط پایین

یک معامله گر بازار می تواند از مبالغ یک صرافی به یک کیف پول خارجی برای سنجش احساسات استفاده کند. تبدیل دارایی‌ها، مثلاً از BTC به USD یا فیات، و بالعکس برای شتاب تجاری، رشد آدرس برای نرخ پذیرش، تقاضای واقعی و موارد دیگر.

در نهایت، داده‌های روی زنجیره می‌تواند یکی از غذاهای اصلی در کل بوفه داده‌های روی زنجیره باشد که یک معامله‌گر ارز دیجیتال باید هنگام ارزیابی دارایی دیجیتال در بازار آزاد از آن استفاده کند.

داده‌های زنجیره‌ای، زمینه، راهنمایی، بخشی از بررسی دقیق و سلب مسئولیت صریح را هنگام پیش‌بینی ارزهای دیجیتال ارائه می‌کنند. ما مشتاقانه منتظر پیشرفت هایی هستیم که می تواند از بلاک چین برای استفاده استفاده کند و شانس پذیرش انبوه را افزایش دهد.

یکی از شرکت‌های تحقیقاتی پیشنهاد کرد که اخیراً، بیشتر معیارهای زنجیره‌ای از مناطقی خارج شده‌اند که از لحاظ تاریخی نشان‌دهنده پایین بودن بازار برای ارزهای دیجیتال بوده‌اند. معیارهای روی زنجیره مورد استفاده برای ارزیابی چرخه های بازار بیت کوین نشان دهنده تغییر احساسات بالقوه است.