منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ادعاهای Cryptoleaks که مدیر عامل آوا لبز آن را آشغال می خواند چیست؟

ادعاهای Cryptoleaks که مدیر عامل آوا لبز آن را آشغال می خواند چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مدیر عامل آوا لبز، امین گون سیرر، اتهامات علیه خود و شرکتش توسط cryptoleaks را رد کرده است. به گفته مدیر صرافی کریپتو، چنین اتهاماتی چیزی جز تئوری توطئه برای لکه دار کردن نام خوب او و شرکتش در بازار ارز دیجیتال نیست. در اسناد فاش شده، Cryptoleaks اشاره کرد که این شرکت از دعوی قضایی به عنوان سلاحی برای آسیب رساندن به سایر صرافی‌های موجود در بازار استفاده کرده و در عین حال از آن برای فریب دادن رگولاتورها نیز استفاده می‌کند.

مدیر عامل آوا لبز شرکت خود را از این اتهامات دور می کند

مدیر عامل شرکت آوا لبز نخ در صفحه توییتر خود این سوال را مطرح کرد که چگونه مردم به سرعت چنین دروغ هایی را در مورد او و شرکت هایش باور کردند. در سند فاش شده، cryptoleaks گفته است که این شرکت با یک شرکت حقوقی برای تعقیب سایر سازمان‌های رمزنگاری در بازار توطئه کرده است. در این سند ذکر شده است که شرکت حقوقی مذکور، Roche Freedman، از سیستم حقوقی آمریکا برای حمله به سازمان‌ها استفاده کرده است.

سیرر خاطرنشان کرد که این شرکت هرگز در معاملات و فعالیت های غیر اخلاقی شرکت نداشته و نخواهد داشت. مجری پلتفرم همچنین خاطرنشان کرد که کار و خدمات آنها می تواند از چگونگی رعایت قانون و شفافیت در طول سال ها صحبت کند. در سند منتشر شده، ویدئویی حاوی وکیل شرکت حقوقی ذکر شده در بالا به تفصیل در مورد رابطه او با سیرر و مدیر اجرایی فعلی پلتفرم ارزهای دیجیتال صحبت می‌کند.

این سند معاملات مبهم آوا لبز را نشان می دهد

این سند ادعا می‌کند که هر دو شرکت توافق‌نامه‌ای دارند تا به یکدیگر کمک کنند تا لابراتوار آوا برخی از توکن‌های خود را به عنوان پرداخت به شرکت جدا کند. در این قرارداد، cryptoleaks ادعا کرد که حاوی توافق دیگری است که به موجب آن این شرکت حقوقی به شرکت ارز دیجیتال کمک می‌کند تا از تحریم‌های قانونی مقامات فرار کند و در عین حال تمرکز خود را بر سایر شرکت‌ها معطوف کند. در این سند همچنین اشاره شده است که سیرر و روش در دوران مدرسه قبل از اینکه هر دو طرف توافق کنند چند سال پیش در یک فضا کار کنند، رابطه نزدیکی داشتند.

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس در واکنش به این خبر، اشاره کرد که جعلی های عمیق زیادی برای تخریب شهرت شرکت ها دیده است. با این حال، او فرض می‌کند که اگر جعلی نباشند، این حقیقت است، زیرا شرکت او یکی از کسانی بوده است که هدف قرار گرفته‌اند. Roche همچنین در ویدیوی دیگری اشاره کرد که تمرکز رگولاتورها را به سایر شرکت‌های موجود در بازار هدایت می‌کند زیرا از دعوا برای افزایش رقابت استفاده می‌کند.

این شرکت حقوقی در چند هفته گذشته شکایتی را در مورد سولانا پیگیری کرده است. در این دعوی ادعا کرد که این شرکت اوراق بهادار ثبت نشده را به معامله گران فروخته و در نتیجه قوانین ایالات متحده را نقض کرده است. قبل از آن، علیه Binance شکایت کرد و اشاره کرد که نهاد رمزنگاری UST را به صورت غیرقانونی به معاملات فروخته است. این شرکت حقوقی هنوز این خبر را رد نکرده است زیرا مدیر عامل آوا لبز همچنان به تلاش برای پاک کردن هوا در مورد اتهامات ادامه می دهد.