منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اداره خدمات عمومی قرارداد برنامه زمانبندی جایزه چندگانه (MAS) را به زنجیره سیمبا اعطا می کند

اداره خدمات عمومی قرارداد برنامه زمانبندی جایزه چندگانه (MAS) را به زنجیره سیمبا اعطا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پس از تضمین بیش از چهارده قرارداد با وزارت دفاع و سایر ادارات فدرال از سال 2017، اداره خدمات عمومی ایالات متحده (GSA) به Simba Chain، خدمات پیشرو سازمانی بلاک چین، یک قرارداد جایزه چندگانه (MAS) اعطا کرده است. این قرارداد بلندمدت و سراسری دولتی به Simba Chain اجازه می‌دهد تا راه‌حل‌ها و خدمات بلاک چین خود را تا ۲۰ سال به تمام آژانس‌های فدرال ایالات متحده ارائه کند.

با این حرکت، Simba Chain به یکی از اولین ارائه دهندگان خدمات بلاک چین مورد تایید GSA تبدیل شده است. اولین قرارداد در نوع خود به شرکت این امکان را می دهد تا تجارت خود را در بخش های دولتی و خصوصی گسترش دهد و فرصت هایی را برای گسترش دامنه و تأثیر فناوری بلاک چین به عنوان یک راه حل سازمانی ایجاد کند.

GSA یک آژانس مستقل و مهم دولت ایالات متحده است. هدف قراردادهای MAS آن فراهم کردن دسترسی دولت های فدرال، ایالتی و محلی به محصولات و خدماتی است که منصفانه و معقول تلقی می شوند. از سال 2022، این آژانس بیش از 40 میلیارد دلار هزینه قرارداد سالانه را به خود اختصاص داده است.

با این قرارداد MAS، سیمبا به یک نقطه عطف بزرگ در فشار برای پذیرش بلاک چین در بخش دولتی رسیده است. یکی از اولین راه حل های بلاک چین که در جدول GSA فهرست شده است، تعهد ما به کاربرد فناوری بلاک چین در سازمان های دولتی را تایید می کند و به ما این امکان را می دهد که از وزارت دفاع و وزارت دفاع نه تنها به دیگر شاخه های دولت فدرال، بلکه به ایالت ها نیز گسترش پیدا کنیم. شهرداری ها.»

دکتر برایان ریچی، مدیر عامل زنجیره سیمبا می گوید. او همچنین اضافه کرد که بلاک چین می تواند به حل بسیاری از چالش های مربوط به انتقال عناوین، فرآیندهای مجوز، زنجیره تامین، مدیریت پولی و غیره کمک کند.

Simba Chain از زمان آغاز به کار چندین برنامه بلاک چین پیشرفته برای نیروی دریایی ایالات متحده، نیروی هوایی، نیروی فضایی و سایر شاخه های دولتی ساخته است. هر یک از این راه حل ها به طور قابل توجهی مدیریت زنجیره تامین، مسئولیت پذیری و نظارت مالی را افزایش داده و در عین حال هزینه های واسطه و توسعه را نیز کاهش داده است. به لطف قرارداد MAS زنجیره سیمبا که اخیراً اعطا شده است، سازمان‌های دولتی بیشتری این فرصت را خواهند داشت تا ضمن دستیابی به زنجیره تامین و شفافیت مالی بیشتر، عملیات خود را بهبود بخشند.

درباره زنجیره سیمبا

Simba Chain (مخفف Simple Blockchain Applications) که در سال 2017 در دانشگاه نوتردام انکوبه شد، یک پلتفرم سازمانی مقیاس پذیر را ارائه می دهد که توسعه بلاک چین را ساده می کند. با موانع کمتری برای ورود، شرکت‌ها می‌توانند راه‌حل‌های ایمن، مقیاس‌پذیر و در سطح سازمانی بسازند که به‌طور یکپارچه با سیستم‌های داده موجود ادغام می‌شوند. پیاده‌سازی‌های Simba برای سازمان‌های دولتی، شرکت‌ها و شرکت‌های زنجیره بلوکی به‌عنوان یک پلت‌فرم سطح تولید که استقرار عمومی، خصوصی یا ترکیبی را امکان‌پذیر می‌کند، ارزش ایجاد می‌کند.