منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اثبات وجوه crypto.com منتشر شد و ما یک آمار شگفت‌انگیز پیدا کردیم

اثبات وجوه crypto.com منتشر شد و ما یک آمار شگفت‌انگیز پیدا کردیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صرافی کریپتو Crypto.com بیانیه ای را منتشر کرده است که در آن تعداد دارایی های دیجیتالی که این شرکت در اختیار دارد، بیان کرده است. بر اساس این بیانیه، صرافی وضعیت بازار پس از سقوط FTX را تایید کرد. این صرافی همچنین به لزوم شفافیت در معاملات خود اشاره کرد و یادآور شد که امنیت وجوه کاربران و دارایی دیجیتال همیشه اولویت آن بوده است. با این حال، این شرکت خاطرنشان کرد که مواردی مانند این نیاز به تعهد کامل هم از سوی آنها و هم از سوی کاربران دارد.

صرافی می خواهد در مورد وجوه خود شفاف باشد

طبق گفته Crypto.com، اولین مسئولیت صرافی‌های رمزنگاری این است که اطمینان حاصل کنند که می‌توانند وجوه کاربران را با به اشتراک گذاشتن گواهی ذخیره‌هایشان به صورت عمومی نگه دارند. صرافی اشاره کرد که کارهایی برای اطمینان از اینکه حسابرسان آن همیشه آماده بررسی و انتشار سوابق ذخایر آن هستند، وجود دارد.

از آنجایی که این شرکت در حال حاضر فرآیند بررسی و محاسبه وجوه را در پلتفرم خود آغاز کرده است، تصمیم گرفته است جزئیات توکن های موجود در کیف پول سرد خود را به اشتراک بگذارد. به گفته این شرکت، ارقام موجود در کیف پول سرد تنها بخش کوچکی از کل سرمایه شرکت است. کل ارزش کیف پول سرد 3 میلیارد دلار است که بیش از چهار دارایی دیجیتال را شامل می شود.

Crypto.com دارایی های کیف پول سرد را منتشر می کند

Crypto.com اشاره می کند که اعتماد کردن کاربران به صرافی ها چیزی است که از این پس بسیار سخت خواهد بود، اما آنها تلاش خواهند کرد تا آن را قابل دستیابی کنند. این شرکت همچنین اظهار داشت که یکی از معدود شرکت‌هایی وجود دارد که معامله‌گران در بازار می‌توانند هنگام انجام فعالیت‌های خود مطمئن باشند که با آن مشکلی ندارند. اگرچه این شرکت انتظار دارد در هفته‌های آینده فهرست کاملی از دارایی‌های خود را منتشر کند، اما قبلاً موجودی ذخیره‌سازی کیف پول سرد خود را منتشر کرده است.

طبق به‌روزرسانی، صرافی دارایی‌های دیجیتالی به ارزش 2.8 میلیارد دلار در محدوده خود موجود است. اتریوم و بیت کوین بالاترین بخش موجودی را به خود اختصاص می دهند که هر دو به ترتیب حدود 66 و 31 درصد از کل دارایی ها را به خود اختصاص می دهند. در ادامه، توکن های BNB و Polygon با 1.41% و 0.46% قرار دارند. نکته برجسته این نمونه کارها این است که Crypto.com توکن های Shiba Inu بیشتری در مقایسه با توکن های اتریوم در اختیار دارد.