منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اتریوم به دلیل انطباق با OFAC نزدیک به 100٪ سانسور شده است

اتریوم به دلیل انطباق با OFAC نزدیک به 100٪ سانسور شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جامعه بر انطباق فزاینده اتریوم با الزامات تعیین شده توسط دفتر کنترل دارایی های خارجی (OFAC) نظارت داشته است. این به دلیل این واقعیت است که سانسور در سطح پروتکل یک عامل بازدارنده برای هدف اکوسیستم رمزنگاری برای تامین مالی بسیار باز و در دسترس است.

شبکه اتریوم برای اعمال انطباق با OFAC در بیش از 74 درصد از بلوک های خود در 24 ساعت گذشته کشف شد.

اتریوم نزدیک به 100٪ سانسور به دلیل انطباق OFAC 1

       اتریوم دارای 74 درصد بلوک‌های منطبق با OFAC است. منبع: mevwatch.info

پس از اینکه 51٪ از بلوک های ETH با قوانین OFAC مطابقت داشتند، در ابتدا نگرانی های سانسور افزایش یافت. بر اساس داده‌های mevWatch، ضرب روزانه بلوک‌های منطبق با OFAC تا 3 نوامبر به 73 درصد افزایش یافته است.

برخی از رله‌های MEV-Boost که مشمول مقررات OFAC هستند، تراکنش‌های خاصی را سانسور می‌کنند. در نتیجه، برای تضمین بی طرفی اتریوم، شبکه باید یک رله MEV-Boost را اجرا کند که ترافیک را سانسور نمی کند.

با حذف رله‌هایی مانند BloXroute Max Profit، BloxRoute Ethical، Manifold و Relayooor از پیکربندی MEV-Boost، اعتبار سنجی‌های اتریوم می‌توانند مطابقت خود را با مقررات OFAC کاهش دهند.

آژانس دولتی ایالات متحده می تواند تحریم های اقتصادی و تجاری را به لطف رعایت OFAC اعمال کند. این سازمان قبلاً تورنادو کش و تعدادی از آدرس های ETH را تحریم کرده بود. 45 درصد از تمام بلوک‌های اتریوم تا امروز مطابق با OFAC در نظر گرفته می‌شوند.

پذیرش بیت کوین و اتریوم در حال افزایش است

پذیرش فزاینده BTC و ETH پس از آن شتاب گرفت که UnionBank، یکی از بزرگترین بانک های جهانی فیلیپین، تجارت ارزهای دیجیتال را با همکاری شرکت کریپتو سوئیسی Metaco راه اندازی کرد.

هنری آگودا، مدیر ارشد فناوری و مدیر ارشد تحول UnionBank، گفت، آنها از ادامه فعالیت‌های صنعتی UnionBank هیجان‌زده هستند و این بار تبدیل به اولین بانک تنظیم‌شده در کشور می‌شوند که خدمات مبادله ارز دیجیتال را برای مشتریان مجاز می‌کند.

به گفته شرکت، به گفته شرکت، مدیریت حاکمیت و عملیات برای پایلوت، به‌عنوان «پلت‌فرم هماهنگ‌سازی بنیادی» و «یک سرویس کاملاً مدیریت‌شده مستقر در فضای ابری»، UnionBank از پلت‌فرم نگهداری دارایی‌های دیجیتال Harmonize استفاده می‌کند، مدیریت حاکمیت و عملیات برای پایلوت در حالی که بانک برای «عرضه گسترده‌تر» آماده می‌شود. ” از خدمات دارایی دیجیتال خود.