منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اتریوم به بالاترین حد خود رسیده است، آیا 5 هزار دلار قریب الوقوع است؟

اتریوم به بالاترین حد خود رسیده است، آیا 5 هزار دلار قریب الوقوع است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • قیمت اتریوم به بالاترین حد خود یعنی 4530 دلار رسید.
  • این نتیجه افزایش استفاده از شبکه بلاک چین اتریوم پس از اعلام متاورس فیس بوک است.
  • بازار ETH همچنان صعودی است و کارشناسان امیدوارند به زودی نقطه عطف 5 هزار دلاری را ببینند.

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ در صنعت، امروز به بالاترین سطح خود رسیده است. بر اساس داده های Coingecko، ETH رسیده است 4530 دلار امروز، اولین جهش خود را از مرز 4.5 هزار دلار ثبت کرد.

این همچنین یک نقطه عطف تاریخی برای کل صنعت است زیرا بالاترین رکورد جدید اتریوم برای اولین بار در تاریخ، ارزش بازار ارزهای دیجیتال را به بیش از 2.7 تریلیون دلار رسانده است. اتریوم اوایل هفته گذشته به بالاترین رکورد قبلی خود یعنی 4467 دلار رسید. به طور کلی، هفته نسبتاً پایداری برای اتریوم بود، زیرا سکه محبوب در 7 روز گذشته از مرز 4.2 هزار دلار پایین‌تر نرفته است.

افزایش قیمت اتریوم و ثبات آن در طول هفته نتیجه افزایش استفاده از بلاک چین اتریوم است. توسعه دهندگان و معامله گران این هفته مشغول ساخت اپلیکیشن های غیرمتمرکز و انجام معاملات NFT بوده اند، پس از این خبر که فیسبوک به زودی اجازه NFT ها را بر روی پلتفرم خود می دهد.

یکی از بنیانگذاران DappRadar Dragos Dunica گفت که انتظار دارد اتریوم در کریسمس به 10000 دلار برسد. دراگوس امیدوار است که افزایش اتریوم با افزایش استفاده از شبکه اتریوم در چند ماه آینده، با توسعه روزافزون dapps و NFTها آغاز شود.

شبکه اتریوم پلتفرم پیشرو برای قراردادهای هوشمند است. بنابراین، افزایش استفاده از شبکه قطعاً بر قیمت آن در بازار تأثیر خواهد گذاشت. اگرچه ممکن است 10000 دلار در درازمدت هدف باشد، معامله گران در حال حاضر تمرکز خود را بر دیدن این ارز دیجیتال محبوب به مرز 5000 دلار دارند.

اتریوم

آینده اتریوم چیست؟

بالاترین رکورد جدید به این معنی نیست که نوسانات ETH از بین رفته است. طی ماه گذشته، صعود اتریوم نسبتاً ثابت بوده است. به نظر می رسد دومین ارز رمزنگاری شده محبوب در حال طی یک قدمی صعودی است. این نشان می‌دهد که دارندگان زیادی در بازار وجود دارد و سرمایه‌گذاران تمایلی به فروش سکه‌های ETH خود ندارند، که نشان‌دهنده رشد طولانی‌مدت پایدار است.

هامفری یانگ، کارشناس مالی محبوب، گفت: “بهترین کاری که می توانید با اتریوم انجام دهید این است تنظیمش کن و فراموشش کن“. بنابراین، بازار قطعاً به سمت آن رشد بلندمدت تمایل دارد.

سرمایه گذاران همچنین باید به خاطر داشته باشند که اتریوم 2.0 هفته گذشته از طریق ارتقاء Altair فعال شد. اینکه چگونه این امر بر شبکه فعلی تأثیر خواهد گذاشت هنوز در مورد حدس و گمان است. در حال حاضر، بازار ETH همچنان صعودی است و کلمه قوی سرمایه گذاران به HODL است.

ETH در حال حاضر نشسته است 4498 دلار، با نشانه هایی مبنی بر اینکه به آرامی اما مطمئناً در آینده نزدیک به سمت مرز 5 هزار دلار می رود.