منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اتریوم از حجم معاملات آتی بیت کوین در 11 میلیارد دلار فراتر رفت

اتریوم از حجم معاملات آتی بیت کوین در 11 میلیارد دلار فراتر رفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

فعالیت های زیادی روی بلاک چین اتریوم و صنایع مرتبط با آن وجود دارد. بر اساس گزارش ها، حجم معاملات آتی اتریوم برای اولین بار در بیش از یک سال گذشته از بیت کوین فراتر رفته است. شبکه اتریوم شاهد افزایش آدرس‌های فعال روزانه بوده است که دلیل این افزایش ناشناخته است.

این تغییر ابتدا در 24 جولای اتفاق افتاد، با حجم معاملات ETH 29 میلیارد دلار و حجم BTC در 23 میلیارد دلار. افزایش حجم معاملات آتی به ادغام آینده شبکه با شبکه اصلی نسبت داده می شود که سرمایه گذاران را مجذوب خود کرده است. این معامله گران امیدوار به بهبود قابل توجهی در شبکه هستند.

اتریوم قبل از ادغام به ارتفاعات جدیدی دست می یابد

ارزش بازارهای کریپتو طی 24 ساعت گذشته افزایش یافت زیرا فدرال رزرو (فدرال رزرو) طبق پیش بینی نرخ بهره را 75 واحد پایه افزایش داد. پس از اعلام فدرال رزرو، بیت کوین 10 درصد افزایش یافت در حالی که اتریوم تا 16 درصد افزایش یافت.

طبق گزارش CoinMarketCap، قیمت بیت کوین در حال حاضر 23111.04 دلار است. حجم معاملات آن در 24 ساعت گذشته 36,412,989,418 تومان بوده است. بیت کوین در 24 ساعت گذشته 8.92 درصد افزایش یافته است.

قیمت اتریوم اکنون 1638.25 دلار است. حجم معاملات آن در روز گذشته 25,798,852,769 دلار است. اتریوم در 24 ساعت گذشته 12.60 درصد افزایش قیمت داشته است. ارزش بازار ارز دیجیتال 1.06 تریلیون دلار است که 8.08 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.

پس از گزارش نرخ‌های FED، اتریوم در میان سکه‌های اصلی 6.4 درصد رشد کرد و Solana SOL، BNB و ADA کاردانو 6.4 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافت. در جاهای دیگر، Uniswap UNI و بیت کوین کش تا 21 درصد افزایش یافتند.

بیش از 200 میلیون دلار در شلوارهای کوتاه با یک حرکت صعودی قوی و حدود 175 میلیون دلار در لانگ نقد شد. شورت 72 درصد از کل مدیران تصفیه را تشکیل می دهد. این نشان می‌دهد که فشار کوتاه ممکن است به افزایش قیمت در میان ارزهای دیجیتال بزرگ در طول روز کمک کرده باشد.

شورت ها شرط هایی برای افت بازار هستند، در حالی که لونگ ها نشان دهنده شرط بندی برای افزایش قیمت هستند. معاملات آتی اتر در مجموع بیش از 165 میلیون دلار انحلال موقعیت های کوتاه و بلند را تجربه کرده است. تا 28 جولای، حجم معاملات آتی ETH بیشتر از بیت کوین بود، اولی 11 میلیارد دلار و دومی 10 میلیارد دلار بود.

این واقعیت که حجم معاملات آتی اتریوم در حال حاضر بیشتر از بیت کوین است، یک رویداد مهم برای این دارایی است. معمولاً حجم معاملات آتی بیت کوین به طور قابل توجهی بیشتر از سایر دارایی ها است. بیت کوین همچنان پرکاربردترین ارز دیجیتال است.

با این حال، سال گذشته برای ETH قابل توجه بوده است، حتی اگر قیمت آن را منعکس نکند. این دارایی چندین ارتقاء و نقاط عطف را به خود دیده است که علاقه زیادی به دارایی و اکوسیستم ایجاد کرده است.

همه چیز اتر، ویتالیک و وضعیت بازار بلاک چین

با توجه به این واقعیت که ارزهای رمزنگاری شده برجستگی پیدا کرده اند و همچنین جایگاه آنها به عنوان یک کالا، ممکن است منطقی گفته شود که اتریوم تأثیر بیشتری بر بازار داشته است. در دو سال گذشته، DeFi و NFT ها بر گفتمان فضای کریپتو تسلط داشتند. تنظیم کننده ها نیز به این دو مقوله علاقه خاصی دارند.

به گفته ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، این ارز دیجیتال آینده روشنی دارد. در هر صورت این شبکه به دنبال ایجاد سر و صدای بیشتری در بازار است.

به گفته ویتالیک، ادغام تا زمانی که اتفاق نیفتد ارزشی ندارد. این فقط به دلایل مالی نیست، بلکه به دلایل روانی و روایی نیز هست. انتظار می رود ادغام مورد انتظار در 19 سپتامبر انجام شود. با این حال، ادغام اتریوم بلافاصله منجر به یک سوئیچ PoS دائمی نمی شود.

از نظر مالی، پیش بینی نمی شود که قیمت ها به زودی قبل یا بعد از ادغام افزایش یابد. قبل از اینکه حرکت قیمت واقعی در شرایط مناسب ظاهر شود، شش تا هشت ماه صبر کنید. پس از ادغام، اتریوم کاهش قیمت خواهد داشت.

چنگال های پاکسازی معمولاً 6 تا 8 ماه دوام می آورند. توسعه‌دهندگان اتریوم احتمالاً پس از ارتقاء پس از پاکسازی، برداشت‌ها را می‌پذیرند. تنها پس از مرحله پاکسازی، صدور اتر جدید اجازه ادامه یافتن خواهد داشت. پس از ادغام، اتریوم (ETH) یک ارز دیجیتال کاهش‌دهنده تورم خواهد بود که در نتیجه پیشنهاد EIP-1559 برای از بین بردن ETH به جای توزیع آن، عرضه کاهش می‌یابد.

اثرات ادغام

همانطور که ویتالیک بوترین در کنفرانس انجمن اتریوم پیش بینی کرده بود، ممکن است قیمت اتریوم قبل از ادغام افزایش یابد، در ادغام به شدت کاهش یابد و سپس دوباره افزایش یابد. تیم بیکو، توسعه دهنده اتریوم، جزئیات انتقال شبکه آزمایشی Goerli را در توییتر اعلام کرد.

شبکه آزمایشی Goerli با زنجیره Beacon که پراتر نامیده می شود، در آینده ترکیب می شود و شبکه Goerli/Prater را تشکیل می دهد. اکوسیستم ETH در روزهای اخیر شاهد افزایش قابل توجهی در فعالیت بوده است و هیچ کس دلیل آن را نمی داند.

افزایش شدید آدرس‌های فعال در شبکه، گمانه‌زنی‌های زیادی را برانگیخته است. Santiment، یک شرکت معیارهای زنجیره‌ای، هنوز در حال بررسی این موضوع است که چرا افزایش ناگهانی آدرس‌های فعال اتر (ETH) ۴۸٪ از بالاترین رکورد قبلی (ATH) فراتر رفت.

روز چهارشنبه، این شرکت گزارش داد که تعداد آدرس‌های فعال روزانه اتریوم به طور ناگهانی به ۱.۰۶ میلیون رسیده است که از بالاترین سطح قبلی ۷۱۸۰۰۰ تعیین‌شده در سال ۲۰۱۸ فراتر رفته است.

آدرس فعال آدرسی است که در 24 ساعت گذشته تراکنش انجام داده باشد. تعداد آدرس‌های فعال می‌تواند سطح فعالیت زنجیره‌ای را از توسعه‌دهندگان و پروژه‌هایی که به‌روزرسانی‌ها را در کار یا پلتفرم‌هایشان آپلود می‌کنند و معامله‌گرانی که انتقال‌های توکن اولیه را انجام می‌دهند، نشان دهد. این احتمال وجود دارد که شبکه ETH تا و پس از ادغام به طور غیرعادی مشغول باشد.