منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اتریوم از تعلیق آپدیت بمب سختی خود خبر داد

اتریوم از تعلیق آپدیت بمب سختی خود خبر داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اتریوم اعلام کرده است که ارتقاء بمب سختی را در شبکه اتریوم برای مدتی متوقف خواهد کرد. طبق اعلامیه، این مرحله یکی از یکپارچه‌ترین مراحلی است که قبل از به‌روزرسانی اصلی رخ می‌دهد. به روز رسانی اصلی به عنوان Merge شناخته می شود که تغییرات عمده ای را در شبکه لایه 1 مشاهده خواهد کرد. در بیانیه‌ای توسط یکی از توسعه‌دهندگان در شبکه، بلاک چین به‌روزرسانی مهم مذکور را دو ماه به حالت تعلیق درآورده است.

توسعه دهندگان می خواهند قبل از به روز رسانی هر متغیری را بررسی کنند

با توجه به الف بیانیه، این تأخیر توسعه دهندگان را قادر می سازد تا قبل از انتخاب تاریخ برای ارتقاء، جزئیات حیاتی مربوط به به روز رسانی مهم را بررسی کنند. بمب دشواری به شبکه اجازه می‌دهد تا مشوق‌های مربوط به استخراج را حذف کند و اتریوم به دنبال تغییر مورد انتظار به سمت مکانیزم اثبات سهام است. این به این معنی است که ماینرها برای فعال کردن تأیید در بلاک چین فرآیند سخت تری را پشت سر می‌گذارند، که به این معنی است که پاداش آنها در شبکه ضربه بزرگی خواهد خورد.

در همین راستا، این بدان معناست که ماینرهای فیزیکی دیگر نمی‌توانند تراکنش‌های روی بلوک را تحریم کنند. بمب دشواری تغییر توافقی بود که شبکه شاهد آن خواهد بود و همانطور که قرار است ادغام به زودی انجام شود اضافه خواهد شد. در سال 2016 زمانی که توسعه دهندگان آن را به عنوان لایه اجماع انتخاب کردند، مورد بحث قرار گرفت.

با افزایش کیف پول‌های منحصربه‌فرد، اتریوم به زیر می‌رود

طبق گزارش اتریوم، حرکت به سمت شبکه اثبات سهام تضمین می‌کند که تقریباً 99 درصد از نیازهای انرژی خود را کاهش می‌دهد. این مورد برای شبکه‌های دیگری نیز صادق است که از مکانیسم اجماع یکسانی استفاده می‌کنند و در مقایسه با شبکه‌های اثبات کار، انرژی قابل‌توجهی مصرف می‌کنند. اگرچه در این بیانیه درباره ادغام صحبتی نشده است، اما این تاخیر می تواند به معنای تغییر نهایی در زمان اولین آن باشد که قرار بود اواخر امسال برگزار شود.

با توجه به اینکه بازار همچنان عملکردهای نزولی خود را منتشر می کند، اتریوم همچنان به اغوای کاربران بیشتری به سمت بازار ادامه داده است. از دسامبر 2020، اتریوم توانسته است مجموع تراکنش های روزانه خود را تا سقف یک میلیون نگه دارد. همچنین، تعداد آدرس‌های جدید ایجاد شده در بلاک چین در چند ماه گذشته افزایش یافته است. از زمان افزایش در سال 2017، این تعداد به سرعت رشد کرده است. اتریوم اکنون دارای حدود 198 میلیون آدرس منحصر به فرد است که بیش از 14 برابر مقدار موجود در بازار در دوره مذکور است. این توکن ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده است و حدود 15.80 درصد کاهش یافته و با قیمت 1238 دلار معامله می شود.