منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اتحادیه اروپا قوانین گسترده ای را در بخش ارزهای دیجیتال تکمیل کرده است

اتحادیه اروپا قوانین گسترده ای را در بخش ارزهای دیجیتال تکمیل کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اتحادیه اروپا (EU) به مجموعه قوانین جامعی برای تنظیم غرب وحشی بازار کریپتو رسیده است. حفاظت از سرمایه گذار، عوامل محیطی و استیبل کوین ها از جمله موارد دیگری هستند که توسط این قانون تنظیم می شوند.

این چارچوب، مقررات مربوط به دارایی های رمزنگاری شده (MiCA) است و به دلایل مختلف در گذشته سرفصل خبرها بوده است. این قانون به دلیل رکود اخیر بازار کریپتو تسریع شد، که به شدت بر سرمایه‌گذاران تأثیر گذاشته و شرکت‌ها را مجبور به انحلال کرده است، از جمله صندوق تامینی کریپتو Three Arrows Capital.

برونو لومر، وزیر دارایی فرانسه، گفت: «تحولات اخیر در این بخش که به سرعت در حال تحول است، نیاز به مقررات اتحادیه اروپا را تأیید کرده است.

اتحادیه اروپا باید شرکت‌ها را پاسخگوتر کند

قوانین جدید مسئولیت پذیری شرکت در قبال زیان سرمایه گذاران را افزایش می دهد. افزایش استانداردهای حفاظت از سرمایه گذار که بر شرکت های رمزنگاری تحمیل شده است، آنها را مجبور می کند تا مراقبت بیشتری از سرمایه سرمایه گذاران داشته باشند.

پس از بحران TerraUSD، قانونگذاران نسبت به استیبل کوین ها بسیار محتاط تر شده اند. اتحادیه اروپا از سازندگان استیبل کوین می خواهد که در آنجا حضور داشته باشند و دارایی های نقدی کافی داشته باشند.

بخش مالی باید اطلاعات مربوط به اثرات زیست محیطی را افشا کند. ECB توجه زیادی به تاثیر انرژی بازار ارزهای دیجیتال داشته است.

این تنها آغاز یک سری تحقیقات طولانی مقامات اروپایی در مورد بازار ارزهای دیجیتال است. برنامه ها در 18 ماه آینده مورد بررسی مجدد قرار خواهند گرفت.

بانک مرکزی اروپا با افزایش یک چهارم واحدی نرخ بهره آغاز می کند

در همین حال، منطقه اروپا دوباره تورم بالایی را تجربه می کند و در ژوئن از 8.6 درصد گذشت. در نتیجه، بانک مرکزی اروپا برای اولین بار در 11 سال گذشته افزایش نرخ بهره را پیشنهاد کرده است. کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، معتقد است رشد اقتصادی مطلوب خواهد بود، اما بسیاری از مردم نگران رکود هستند.

بانک مرکزی اروپا در اواخر ژوئیه برای بحث در مورد افزایش احتمالی نرخ ها تشکیل جلسه خواهد داد. در ماه سپتامبر، مجدداً برای تصمیم گیری در مورد افزایش بیشتر یا عدم افزایش نرخ ها تشکیل جلسه خواهد داد. مادیس مولر، رئیس بانک استونی، گفت که بانک مرکزی اروپا باید هر شش ماه یکبار نرخ بهره را به میزان یک چهارم افزایش دهد و 50 واحد پایه دیگر به آن اضافه شود.

بسیاری از افراد در سراسر جهان در حال کشف هستند که زندگی پیچیده تر از گذشته است. فدرال رزرو برای اولین بار در 22 سال گذشته نرخ بهره را تا حد زیادی افزایش داد. برخی افراد مدعی شده اند که این اقدام عواقب فاجعه باری در پی خواهد داشت.