منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اتاق رمزنگاری – یک کلاهبرداری رمزنگاری دیگر در دست ساخت است؟ کلاهبردار کانال گمراه کننده YouTube را اجرا می کند

اتاق رمزنگاری – یک کلاهبرداری رمزنگاری دیگر در دست ساخت است؟ کلاهبردار کانال گمراه کننده YouTube را اجرا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Tl ؛ خرابی DR

  • به نظر می رسد Crypto Room یک کلاهبرداری رمزنگاری شده دیگر است
  • مایکی از الگوی کلاهبرداری معمولی “Pump-and-Dump” پیروی می کند

کلاهبرداری های رمزنگاری چیز جدیدی نیست. با گذراندن دوران بلوغ در صنعت رمزنگاری ، شناسایی کلاهبرداری ها سخت است و حتی تعقیب آنها سخت تر است. قوانین و سیاست های مربوط به رمزنگاری هنوز در دست ساخت است که باعث می شود کلاهبرداران در تلاش برای کلاهبرداری از سرمایه گذاران گستاخانه تر شوند.

از کانال های تلگرامی که به طور مصنوعی قیمت هر رمزنگاری را افزایش می دهند تا کلاهبرداران صاف که خود را به عنوان متخصصان رمزنگاری یوتیوب معرفی می کنند ، کلاهبرداری های رمزنگاری هر روز در حال توسعه هستند. و آنها اصلاً از این موضوع خجالتی نیستند. تا آنجا که کلاهبرداری های رمزنگاری در سال 2021 به اوج خود رسید و شامل جنایات جدی از جمله پولشویی بود.

با این حال ، این کلاهبرداری های مزاحم ارز رمزنگاری با کلید پایین است که اغلب تا زمانی که به چیزی وحشتناک تبدیل نشوند ، مورد توجه قرار نمی گیرند. در اینجا در CP ، ما معتقدیم شناسایی کلاهبرداری ها قبل از گلوله برفی به عنوان یک کلاهبرداری در صنعت بسیار مهم است.

Unearthing The Crypto Room

مایکی یکی از کلاهبرداران رمزنگاری است که در زیر کانال YouTube “The Crypto Room” پرسه می زند. معمولاً در مورد کلاهبرداری های دیگر ، این مرد ویدیوهای تصادفی مرتبط با رمزنگاری می کند که در مورد موضوعات اضافی با اصطلاحات رمزنگاری بحث می کند. مایکی وانمود می کند که یک گورو رمزنگاری است و از فیلم های دارای طعمه کلیک برای جذب مخاطب ساده لوح استفاده می کند. در ظاهر ، کانال وی قصد دارد با اخبار روزانه ، به روز رسانی صنعت و مشاوره سرمایه گذاری ، بینشی در مورد حوزه رمزنگاری ارائه دهد. مایکی می خواهد همه چیز را در مورد رمزنگاری به بینندگان خود بیاموزد.

با این حال ، هدف واقعی او این است که بینندگان را به طرح های کلاهبرداری خود که اغلب شامل بازگشت های پوچ است ، سوق دهد. این معمولی به نظر می رسد اما اجازه دهید وارد جزئیات بیشتر شویم و چیزها را جالب کنیم.

اتاق کریپتو دارای تمام ویژگی های کلاهبرداری است. اول ، یک گورو رمزنگاری خودخوانده وجود دارد که در مورد سکه هایی با جزئیات پیچیده موعظه می کند. ثانیاً ، سکه ها اغلب پیشنهادات نسبتاً ناشناخته یا تازه راه اندازی شده هستند و او جزئیات اضافی را ذکر می کند که صرفاً برای ایجاد هیجان بینندگان بدون هیچ پشتوانه ای مشخص عمل می کند. سوم ، مایکی مخاطبان را با پیشنهادات سرمایه گذاری پوچ وعده می دهد که در مدت کوتاهی در همان سکه های رمزنگاری پرواز به شب سودهای باورنکردنی را وعده می دهند.

و اگر این کافی نباشد ، ویدیوهای او اغلب با سرمایه گذاری های غیرواقعی که معمولاً در مدل کلاهبرداری بازاریابی هرمی به پایان می رسد ، به پایان می رسد.

مراقب کلاهبرداری های رمزنگاری شده باشید

در Cryptopolitan ، ما معتقدیم که هیچ دودی بدون آتش وجود ندارد. در طول سالیان متمادی ، ما تعداد زیادی کلاهبرداری را مشاهده کرده ایم که نیاز به هشدار به موقع به حوزه رمزنگاری دارد.

یکی از کاربران اخیراً مبلغی را به “The Crypto Room” واریز کرده است و در عوض مایکی وعده بررسی ویدیویی برای مشتری را داده است. با این حال ، با وجود تلاش های مکرر ، یوتیوب به قول خود عمل نمی کند و مشتری را قطع کرده است. جزئیات معامله به شرح زیر است:

اتاق رمزنگاری - یک کلاهبرداری رمزنگاری دیگر در دست ساخت است؟  کلاهبردار کانال 1 گمراه کننده YouTube را اجرا می کند

بنابراین ، مایکی نه تنها از مشاوره ناخواسته برای سرمایه گذاری در رمزنگاری استفاده می کند ، بلکه ادعاهای گمراه کننده ای را در مورد بررسی های رمزنگاری نیز منتشر می کند. اخبار و به روز رسانی های رمزنگاری شده وی در حال حاضر دارای اعتبار هستند و اغلب منافع سرمایه گذاران را مختل می کند. تنها یک زمان است که او درگیر کار بزرگی شود که در نهایت منجر به سقوط او می شود.