منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیریس انرژی، شرکت استخراج ارز دیجیتال استرالیا برای عرضه اولیه سهام آماده است

آیریس انرژی، شرکت استخراج ارز دیجیتال استرالیا برای عرضه اولیه سهام آماده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • آیریس انرژی در سهام نزدک به صورت عمومی عرضه می شود.
  • Iris اولین شرکت استخراج رمزارز نیست که عمومی می شود.
  • آیریس هیچ بیت کوینی ندارد، می گوید که وجوه IPO برای افزایش سرمایه در گردش آن استفاده خواهد شد.

شرکت استخراج بیت کوین استرالیایی آیریس انرژی، آخرین شرکت ارز دیجیتال است که برای عرضه اولیه عمومی (IPO) به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) درخواست داده است.

آیریس انرژی برای یک فرم F-1 با هدف جذب 100 میلیون دلار به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کرد و قصد دارد در بورس اوراق بهادار نزدک تحت عنوان IREN عرضه شود.

این چند ماه پس از آن صورت می گیرد که این شرکت برای اولین بار پرونده محرمانه خود را برای فهرست مستقیم در ماه اوت ارسال کرد. انتظار می‌رود که این سهام اواخر امسال با شرکت‌هایی مانند JP Morgan، Canaccord Genuity، Citigroup، Macquarie Capital و Cowen به‌عنوان شرکت‌های مشترک برای این معامله، معامله شوند.

Iris Energy اولین شرکت رمزنگاری نیست که عمومی می شود

این شرکت ماینینگ استرالیایی اولین استخراج کننده بیت کوین نیست که پای خود را در بورس می گذارد. هفته‌ها پیش، Stronghold Digital مستقر در پنسیلوانیا، یکی دیگر از ماینرهای ارز دیجیتال، ۱۲۷ میلیون دلار در یک IPO جمع‌آوری کرد که قیمت نهایی از محدوده هدف اولیه فراتر رفت.

به گزارش بلومبرگ، برای Iris Energy، در ماه ژوئیه گفت که می‌خواهد 200 میلیون دلار در دور جدید بودجه جمع‌آوری کند، قبل از اینکه به دنبال عرضه مستقیم در نزدک باشد. یکی دیگر از نقاط قوت ماینر بیت کوین این است که از انرژی های تجدیدپذیر برای استخراج کریپتو استفاده می کند. این شرکت با سرمایه گذاران احتمالی ملاقات کرده است و با یک مشاور کار می کند.

آیریس هیچ بیت کوینی در اختیار ندارد

برخلاف بسیاری دیگر از شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال در منطقه، Iris Energy می‌گوید که بیت کوین خود را ذخیره نمی‌کند. بلکه روزانه سکه تازه استخراج شده خود را نقد می کند.

این شرکت در دفترچه اعلام کرد: “ما از سال 2019 بیت کوین استخراج می کنیم. ما تمام بیت کوینی را که استخراج کرده ایم نقد می کنیم و بنابراین تا 30 سپتامبر 2021 هیچ بیت کوینی در ترازنامه خود نداریم.”

آیریس انرژی گفت که قصد دارد از درآمد خالص حاصل از IPO برای افزایش سرمایه در گردش و توسعه تجهیزات سخت افزاری و معدنی خود استفاده کند.