منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا Voyager Digital از مشکلات خود کمک مالی دریافت می کند؟

آیا Voyager Digital از مشکلات خود کمک مالی دریافت می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

وویجر دیجیتال ممکن است به دنبال این باشد که به زودی پس از دریافت پیشنهاد برای دارایی‌های خود از سوی شرکت‌های برتر ارزهای دیجیتال، از آب سرد خارج شود. بر اساس اطلاعات، صرافی های برتر مانند Binance پیشنهادی در حدود 50 میلیون دلار برای خرید دارایی ارائه کرده اند. به غیر از بایننس، پیشنهاد FTX با رقم دقیقی که بایننس برای دارایی‌ها ارائه کرده است، مطابقت دارد. با این حال، منابع ادعا می کنند که پیشنهاد ارائه شده توسط Binance در مورد بسته کامل هر دو پیشنهاد، اندکی بر پیشنهاد FTX غلبه دارد.

Voyager Digital مناقصه برنده را در 29 سپتامبر اعلام خواهد کرد

Voyager Digital هنوز به پیشنهادات هر دو شرکت اشاره نکرده است زیرا این پلتفرم هنوز در حال بررسی گزینه های خود است. این شرکت در ماه ژوئن پس از اینکه بیش از 10 میلیارد دلار بدهی بر آن غلبه کرد، اعلام ورشکستگی کرد. در ابتدای ماه سپتامبر، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد فروش دارایی های خود را برای جمع آوری پول آغاز کند.

حراجی که دارایی‌های این شرکت را به بالاترین پیشنهاد داد و ستد می‌کند، در 13 سپتامبر برگزار شد. به غیر از دو صرافی برتر ارزهای دیجیتال، شرکت‌های دیگری در بازار دارایی‌های دیجیتال پیشنهاداتی از جمله CrossTower و Wave Financials داشته‌اند. با توجه به جدول زمانی رویدادها، برنده مناقصه تا 29 سپتامبر مشخص می شود. با این حال، منابع ادعا می کنند که شرکت می تواند تصمیم بگیرد در صورت دریافت پیشنهاد مطلوب به موقع، سریعاً اعلامیه را پیگیری کند.

آلامدا بزرگترین بدهکار وویجر است

وویجر دیجیتال یکی از برترین شرکت‌هایی بود که پس از یک دوره آشفته بازار عمومی از بازار ارزهای دیجیتال خارج شد. قبل از این رویداد، بزرگترین بدهکار آن، 3AC، اعلام کرد که در اوایل ماه جولای ورشکستگی کرده است. طبق اسناد، این شرکت بیش از 600 میلیون دلار به وویجر بدهکار است. یکی دیگر از بدهکاران Sam Bankman Fried بود که تحقیقات Alameda را رهبری کرد. زمانی که این شرکت برنامه های ورشکستگی خود را اعلام کرد، اعلام کرد که آلامدا بیش از 300 میلیون دلار به آن بدهکار است.

چند هفته قبل از اینکه Voyager Digital برنامه های ورشکستگی خود را اعلام کند، Alameda اعتبار خود را با این شرکت تمدید کرد. در جزئیات، Alameda 200 میلیون دلار پول نقد و بیش از 10000 بیت کوین دریافت کرد. چند روز پیش، Alameda قول داد که وام حدود 200 میلیون دلاری خود را جبران کند و بیش از 160 میلیون دلار وثیقه را که در اختیار شرکت بود، پس بگیرد. FTX قصد داشت این شرکت را از بدهی‌های شناخته شده برای پرونده نجات دهد، اما Voyager Digital این حرکت را رد کرد.