منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا Mushe می‌تواند از رمزنگاری‌های برجسته‌ای مانند پروتکل NEAR و کرونوس پیشی بگیرد؟

آیا Mushe می‌تواند از رمزنگاری‌های برجسته‌ای مانند پروتکل NEAR و کرونوس پیشی بگیرد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مقدمه

هر روز که می گذرد، بازار کریپتو به طور تصاعدی در حال گسترش است. توکن های رمزنگاری جدید و مبتکرانه برای تسهیل سرمایه گذاران در حال بیرون آمدن هستند. همانطور که آنها دائماً در آرزوی بهبود در یک سیستم مالی غیرمتمرکز هستند. تاکنون بیش از نوزده هزار ارز دیجیتال در CoinMarketCap فهرست شده است. بیش از 500+ صرافی به عنوان فروشگاه های خرده فروشی برای تجارت این توکن های رمزنگاری در بازار عمل می کنند.

این بازار وسیع با گزینه های بسیار، سرمایه گذاران بزرگ و مؤسسات مالی را برای سرمایه گذاری در این ارزها جذب می کند. بازار در طول زمان موفقیت ها و ناامیدی های بزرگی را به همراه داشته است. برخی از ارزهای رمزپایه محبوب در CoinMarketCap عبارتند از اتریوم (ETH)، پروتکل NEAR (NEAR)، کرونوس (CRO)، و چندین مورد دیگر.

یک توکن جدید به زودی راه اندازی می شود، به عنوان مثال، موشه (XMU). به نظر می رسد این نشانه دارای یک پایه قوی و اهداف آینده هیجان انگیز است. بسیاری از سرمایه گذاران در این صنعت، آن را بزرگ بعدی در دنیای ارزهای دیجیتال می دانند. حال سوال این است که آیا عملکرد بهتری خواهد داشت یا خیر پروتکل NEAR (NEAR) و کرونوس (CRO).

رمزنگاری

پروتکل NEAR (NEAR) Crypto

یک بلاک چین لایه یک پروتکل NEAR (NEAR) یک ابر جامعه است. هدف آن حذف محدودیت‌های بلاکچین‌ها، مانند سرعت پایین تراکنش و قابلیت همکاری ضعیف است. NEAR، محیط ایده آلی را برای DApps فراهم می کند و یک پلتفرم توسعه دهنده و کاربرپسند ایجاد می کند. برخلاف آدرس‌های رمزنگاری مشترک اتریوم، از نام‌های حساب قابل خواندن برای انسان استفاده می‌کند.

NEAR همچنین راه‌حل‌های منحصربه‌فردی را برای مشکلات مقیاس‌بندی با یک پروتکل اجماع به نام «Doomslug» معرفی می‌کند. همچنین دارای امنیت پیشرفته است و کاربران آن از پسوندهای مرورگر برای ثبت نام یا دسترسی به برنامه ها استفاده نمی کنند. قراردادهای هوشمند آن مانند ماشین مجازی مونتاژ وب (WASM) است. تنها اشکال NEAR این است که در رقابت مستقیم با توکن هایی مانند اتریوم است، توکن پایداری که سرمایه گذاران برای بازی ایمن ترجیح می دهند.

کرونوس (CRO)

کرونوس (CRO) یک است غیر متمرکز، بلاک چین منبع باز. شرکت خدمات مالی Crypto.com آن را توسعه می دهد. راه حل هایی را ارائه می دهد که برای تسریع پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال طراحی شده اند. هدف آن افزایش کنترل کاربران بر پول، حفاظت از داده های کاربر و محافظت از هویت کاربران است. اکوسیستم آن یک شبکه فعال با (DApps) فراهم می کند، بازده بالایی را ارائه می دهد نقدینگی، کارت های مرتبط عالی و نرخ های شرط بندی بدون ریسک در سکه های پایدار. معایب مرتبط با توکن، نیازهای اولیه بالای آن و اعتبار طولانی آن بسته به Crypto.com است که احتمال بالایی دارد.

موشه (XMU)

موشه (XMU) هست یک غیر متمرکز توکن ساخته شده بر روی بلاک چین اتریوم. قصد دارد تعامل همتا به همتا را تسهیل کند و پاداش و حکمرانی را فراهم کند. فراهم خواهد کرد نقدینگی به تبادل آن و تجربه کاربری رضایت بخش. در نظر دارد دسترسی افراد عادی به دارایی های دیجیتال را افزایش دهد.

XMU قصد دارد به کاربران خود در مورد ارزهای دیجیتال و مدیریت مالی آموزش دهد. XMU قصد دارد به سولانا بپیوندد. سولانا سریعترین اکوسیستم در حال رشد برای بازی و NFT است. همچنین از این طریق هزینه های مبادله ای پایینی را فراهم می کند. این ادعا می کند که راه حل های پرداخت را برای افزایش جریان های درآمد ارائه می دهد. این یک اپلیکیشن موبایل آسان و کاربرپسند راه اندازی خواهد کرد. این برنامه گام بزرگی در جهت تسهیل کاربران خواهد بود.

تمرکز آن بر جلوگیری از کلاهبرداری و کلاهبرداری است. مکانیسمی برای جلوگیری از پولشویی فراهم می کند. که آن را قابل اعتمادتر و ایمن تر می کند. این یکپارچه سازی پلت فرم را نیز ارائه می دهد. این ادغام به کاربران امکان دسترسی به کیف پول مشترک ارز را می دهد. به این ترتیب، فرد می تواند به راحتی امور مالی شخصی و تجاری خود را مدیریت کند.

اکوسیستم XMU دارای ویژگی های منحصر به فردی است مانند:

  • بانکداری: XMU گزینه های بانکی ساده و راه حل های در دسترس را ارائه می دهد. هدف اصلی آن مدیریت کیف پول های ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات است. این مبادله و پرداخت یکپارچه را فراهم می کند
  • توکن کاربردی: Mushe توکن XMU خود را خواهد داشت. XMU به راحتی در سراسر بازار قابل تبدیل خواهد بود
  • گزینه های معاملاتی: XMU همچنین دسترسی به ناهمسان صرافی های ارزهای دیجیتال
  • جایزه: XMU ادعا می کند که اکوسیستم های خود را با وفاداری به کاربران خود رشد می دهد. که هم برای کاربران و هم برای پلتفرم مفید خواهد بود.
آیا Mushe می‌تواند از رمزنگاری‌های برجسته‌ای مانند پروتکل NEAR و کرونوس پیشی بگیرد؟  2

نتیجه

به طور خلاصه، می توان گفت که Mushe (XMU) یکی از برترین ارزهای دیجیتال خواهد بود. این یک اکوسیستم منحصر به فرد دارد که ویژگی هایی مانند توکن های ابزار، بانکداری، گزینه های معاملاتی، پاداش ها و موارد دیگر را ارائه می دهد. این ویژگی ها آن را به گزینه ای هیجان انگیز برای سرمایه گذاران تبدیل می کند. گفتن این حرف خوب خواهد بود موشه (XMU) اثر خود را بر جای خواهد گذاشت CoinMarketCap در حضور ارزهای برتر مانند پروتکل NEAR (NEAR) و کرونوس (CRO).

برای اطلاعات بیشتر Mushe (XMU)، مراجعه کنید:

پیش فروش: https://portal.mushe.world/

سایت اینترنتی: https://mushe.world/

تلگرام: https://t.me/musheworldXMU