منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا Mehracki (MKI) هنگام راه اندازی می تواند به ارتفاعات مشابه اتریوم (ETH) برسد؟

آیا Mehracki (MKI) هنگام راه اندازی می تواند به ارتفاعات مشابه اتریوم (ETH) برسد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

حس خوب میم سکه، Mehracki (MKI)، به نظر می رسد خود را از سایر میم کوین هایی که برای موفقیت به تبلیغات عمومی و هجوم متکی هستند جدا کند.

اتریوم (ETH) محبوب ترین است آلت کوین در جهان، با ارزش بازار 135 میلیارد دلار. موفقیت پلتفرم بلاک چین غیرمتمرکز در نتیجه اکوسیستم متنوع و رهبری چشمگیر آن حاصل شده است.

در سقوط کریپتو اتریوم (ETH) را مانند بسیاری از آلتکوین های دیگر تحت تاثیر قرار داده است، با این حال، دنبال کردن قابل توجه آن باعث افزایش ارزش زیادی در آخر هفته شده است. مهراکی (MKI) جدید است میم سکه روی بلوک مهراکی که به دنبال رقابت با Dogecoin (DOGE) است، قصد دارد در بخش مهمان‌نوازی رمزارزها ردپایی ایجاد کند، چیزی که توسط بسیاری از بلاک‌چین‌های دیگر نادیده گرفته شده است.

کسب درآمد با مهراکی (MKI)

اتریوم

حس خوب میم سکه، Mehracki (MKI)، به نظر می رسد خود را از سایر میم کوین هایی که برای موفقیت بر تبلیغات عمومی و هیاهو متکی هستند جدا کند. Mehracki (MKI) قصد دارد یک ابزار واقعی در دنیای واقعی داشته باشد که کاربرانش بتوانند از آن بهره ببرند. این بر روی Solana (SOL) ساخته شده است. بلاک چین که به خاطر تراکنش های سریع خود مشهور است، با قابلیت تایید تا 50000 در ثانیه.

با استفاده از میم ها و فناوری بلاک چین، مهراکی (MKI) به دنبال ایجاد یک فرهنگ سبک زندگی سالم و پایدار برای کاربران خود است. این کار را با تشویق کاربران خود به گردش در جهان با استفاده از فناوری بلاک چین انجام می دهد. Mehracki (MKI) تمام مشکلات مربوط به هزینه های تبدیل را برطرف خواهد کرد.

پذیرش با انگیزه اغلب توسط دیگران نادیده گرفته می شود سکه های میم. آن‌ها تمایل دارند برای ترویج پذیرش توکن به تجمع جامعه تکیه کنند. مهراکی (MKI) با داشتن چندین انگیزه برای فرزندخواندگی به دنبال تغییر این موضوع است. اینها شامل دریافت پاداش از صاحبان کسب و کار برای نگهداری توکن یا حتی NFTها، بسته به تعداد توکن هایی است که دارید.

کارشناسان رمزارز بر این باورند مهراکی (MKI) می تواند با غول های میم کوین مانند Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) رقابت کند یا عملکرد بهتری داشته باشد. این به دلیل کاربردهای واقعی، پذیرش انگیزشی و رویکرد عملی آن است. تحت تأثیر سقوط کریپتو، باید به فکر اضافه کردن مهراکی (MKI) به مجموعه تابستانی خود باشید.

اتریوم (ETH) در حال بازگشت است!

مهراکی، به‌نظر می‌رسد خود را از سایر میم‌کوین‌هایی که برای موفقیت به تبلیغات عمومی و هجوم متکی هستند، جدا کند.

محبوب ترین آلت کویناتریوم (ETH) هفته گذشته قربانی سقوط کریپتو شد. با این حال، غیر متمرکز بلاک چین قیمت پلتفرم در 24 ساعت گذشته افزایش چشمگیری داشته است. با توجه به CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله 9.01 درصد افزایش یافته است. انتظار می رود این روند ادامه یابد و اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.

NFT ها از زمانی که محبوبیت آنها در سال 2021 افزایش یافت، برای ارزهای رمزپایه محوری شده اند. اتریوم (ETH) میزبان شناخته شده ترین بازار NFT، OpenSea است. کاربران می توانند NFT های خود را در اتریوم معامله کرده و ضرب کنند بلاک چین که محبوبیت این پلتفرم را بیشتر کرده است.

با توجه به محبوبیت آن، اتریوم (ETH) هنگام تأیید تراکنش‌ها، سطوح بالایی از ترافیک را در بلاک چین تجربه می‌کند. این اغلب منجر به انتظار طولانی مدت تراکنش ها برای پردازش می شود.

اتریوم 2.0 به نظر می رسد مشکل تراکنش های طولانی را با انتقال به مکانیزم اثبات سهام به جای اثبات کار حل کند. این ادغام اجازه خواهد داد اتریوم (ETH) برای پردازش معاملات بسیار سریع در حالی که ردپای کربن خود را تا 99.95٪ کاهش می دهد.

به طور خلاصه

اتریوم (ETH) رهبر بوده است آلت کوین ها از زمان راه‌اندازی آن در سال 2015. پلتفرم غیرمتمرکز گزینه‌های بی‌شماری را هنگام استفاده از توکن‌های ETH در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. اگر چه ETH به شدت توسط سقوط کریپتو، جامعه اتریوم انعطاف پذیری خود را در بازار ارزهای دیجیتال نشان داد.

سکه میم جدید مهراکی (MKI) هوای تازه برای علاقه مندان به میم سکه بوده است. پذیرش انگیزشی و مدل سودمند آن به این معنی است که به احتمال زیاد در زمان راه اندازی با شرکت هایی مانند Dogecoin (DOGE) از نظر محبوبیت رقابت خواهد کرد. فرصت سرمایه گذاری با Mehracki (MKI) تقریباً خیلی خوب است که نمی توان از آن گذشت.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت های زیر مراجعه کنید:

پیش فروش: https://buy.mehracki.io/register

سایت اینترنتی: http://mehracki.io

تلگرام: https://t.me/Mehracki_Official