منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا FTX برای خریدهای بیشتر آماده می شود؟

آیا FTX برای خریدهای بیشتر آماده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

FTX اعلام کرده است که با سرمایه گذاران تماس گرفته است تا به شرکت کمک کنند تا دور سرمایه گذاری حدود 1 میلیارد دلاری را محقق کند. در این بیانیه، این شرکت اعلام کرد که می‌خواهد از این سرمایه برای محدود کردن چند خرید در این بازار نزولی استفاده کند. در یک پست مفصل توسط منابع متعدد نزدیک به این شرکت، این موضوع همچنان در داخل مورد بحث است و به نتیجه نرسیده است. این منابع همچنین ادعا می کنند که اهداف بحث ها نیز ممکن است تغییر کند.

این شرکت یک دور تامین مالی را در ژانویه به پایان رساند

FTX می تواند به دنبال حفظ ارزش 32 میلیارد دلاری خود باشد در صورتی که این شرکت از افزایش این مبلغ گزاف جلوگیری کند. وجوه پیش‌بینی‌شده برای جمع‌آوری نشانگر ایمان عظیم سرمایه‌گذاران به شرکت خواهد بود. در ابتدای سال، FTX دور بودجه قابل توجهی را به پایان رساند زیرا دور را با حدود 400 میلیون دلار به پایان رساند.

این بدان معناست که با وجود تلاطم بازار در این مدت، سرمایه گذاران همچنان به پتانسیل این شرکت اعتماد دارند. اگرچه جزئیات هنوز واضح است، منابع ادعا می‌کنند که بیشتر سرمایه‌های جمع‌آوری‌شده برای هجوم بیشتر به بازار ارزهای دیجیتال تزریق می‌شود. با توجه به اینکه Alameda، یک شرکت خواهر صرافی رمزارز، تلاش کرده است در این دوره از بازار سرمایه گذاری های بیشتری انجام دهد، این کمترین جای تعجب نیست.

FTX همچنان به ورود به بازار ارزهای دیجیتال ادامه می دهد

این شرکت همچنین در سرتاسر بازار به سمت تلاش برای دستیابی به شرکت اخیراً ورشکسته Voyager Digital حرکت کرده است. در ماه ژوئیه، این شرکت با Alameda برای ارائه پیشنهادی برای خرید شرکت شریک شد که بلافاصله رد شد. Voyager Digital در آن دوره ادعا کرد که صرافی قصد دارد از این خرید برای ایجاد تبلیغات استفاده کند. این شرکت همچنین ادعا کرد که FTX ارزش بسیار مورد نیاز مشتریان خود را در اختیار کاربران خود قرار نمی دهد.

FTX و سایر شرکت‌ها در بازار کریپتو با تصمیم در مورد پیشنهاد برنده که قرار است تا 29 سپتامبر تحویل داده شود، دچار مشکل شده‌اند. یک بازوی FTX در ابتدای ماه ادعا کرد که در حال نهایی کردن برنامه‌های خود برای گرفتن 30 درصد از سهام است. در Skybridge Capital. جزئیات این قرارداد در دسترس قرار نگرفته است و هزینه آن هنوز فاش نشده است. جدای از این موارد، FTX در خرید Bitvo، یک شرکت معروف در کانادا مشارکت داشته است. همچنین چند ماه پیش کمک مالی به BlockFi ارائه کرد و این شرکت قصد داشت پلتفرم وام دهی را در درازمدت حدود 240 میلیون دلار به دست آورد.