منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا FIREPIN (FRPN) می تواند مانند Sandbox و Decentraland رالی کند؟

آیا FIREPIN (FRPN) می تواند مانند Sandbox و Decentraland رالی کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از آنجایی که سر و صدا در مورد متاورس در اواخر سال 2021 شاهد موارد خاصی بود ارزهای رمزنگاری شده تجمع، از جمله جعبه شنی (شن) و دسنترالند (مانا)، داستان متفاوتی بوده است. معامله گران روی هر یک از آن سکه ها می پریدند تا روند را بگیرند و کمی سود کنند. به نظر می رسید که متاورس روز بعد می آید و هیچ کس نمی خواست آن را از دست بدهد.

امسال، به جز پروژه‌های جدید، هیچ سر و صدایی در مورد توکن‌های Metaverse وجود نداشته است FIREPIN (FRPN) به دنبال تثبیت جایگاه خود در این رده است. چه اتفاقی افتاده است؟ چگونه متای متایورس همه تبخیر شد یا اینطور شد؟ ایده یک متاورس از هر چیزی که شما می‌خواهید a واقعیت مجازی برای تعامل اجتماعی پس از اینکه مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک، اعلام کرد که نام شرکت خود را به Meta تغییر داده است، به شدت تقویت شد، که از این پس بر روی ساخت محصولات به سمت آینده متمرکز خواهد شد. واقعیت مجازی

جعبه شنی

این اعلامیه بازار کریپتو را به جنون وارد کرد و مردم شروع به خرید توکن های متاورس کردند. مانا و شن برندگان برتر این رالی بودند، و زمان بسیار خوبی برای خرید یا برگزاری هر توکن متاورس بود. با این حال، به محض اینکه مردم دیدند چیزی در راه نیست، هیاهو از بین رفت و متاورس که همه درباره آن حیران بودند، حتی به طور کامل کشف نشد. هیچ کس با موفقیت آنچه را که عموم مردم برای متاورس تصور می کنند ساخته نشده است.

توجه به سمت پروژه‌هایی معطوف شده است که ساخت واقعی متاورس را در پایین انجام می‌دهند. FIREPIN یک پروتکل غیرمتمرکز جدید مبتنی بر توکن FRPN است که به شدت تحت وثیقه قرار گرفته و توسط MetaverseDAO پشتیبانی می شود. FIREPIN پروژه ای است با تمرکز بر توسعه بازی، بازی های سه بعدی و واقعیت مجازی، و غیره، در دراز مدت و در عین حال ارزشی برای جامعه خود فراهم می کند. جامعه محور است و سرعت همه چیزهای آینده پروژه را تعیین می کند.

جعبه شنی (SAND)

در جعبه شنی (SAND) مبتنی بر اتریوم است متاورس و محیط بازی که به کاربران امکان توسعه، توزیع و کسب درآمد از دارایی ها و بازی ها را می دهد.

Sandbox یک محیط مجازی غیرمتمرکز و جامعه محور است که در آن سازندگان می توانند کالاهای درون دنیا را توسعه دهند، به اشتراک بگذارند و مبادله کنند. Metaverse آن یکی از چندین دنیای مجازی مبتنی بر بلاک چین است که هدف آن تغییر پویایی صنعت بازی با پرداخت به سازندگان برای ارزشی است که از طریق محتوای تولید شده توسط کاربر ایجاد می‌کنند.

Sandbox به دلیل مشارکت های مختلف همکاری، با CAGR 26.5٪ رشد قابل توجهی داشته است. بیش از 200 شریک دارد و یکی از پر صحبت‌ها بود ارزهای رمزنگاری شده سال 2021 سندباکس همکاری با آتاری، اسنوپ داگ و آدیداس به آن مزیت رقابتی می دهد. استودیو Polygon، Galaxy Interactive و Kingsway Capital نیز در این کار مشارکت داشتند.

آیا FIREPIN (FRPN) می تواند مانند Sandbox و Decentraland رالی کند؟  1

دسنترالند (MANA)

دسنترالند(مانا) مبتنی بر بلاک چین اتریوم است واقعیت مجازی پلتفرمی که به کاربران اجازه می‌دهد محتوا ایجاد کرده و کسب درآمد کنند. در سال گذشته، این توکن نزدیک به 4000٪ افزایش یافته است. به گفته راج آ کاپور از اتحادیه بلاک چین هند، Decentraland امیدوار است از اینکه مردم به طور فزاینده ای برای کسب و کار و سرگرمی زمان خود را به صورت آنلاین سپری می کنند، سرمایه گذاری کند. او افزود: “یک بازار آدرس پذیر بزرگ وجود دارد، و به نظر می رسد پروژه Decentraland در مسیر درستی در رشد کاربر و افزایش قیمت نمادین قرار دارد.”

FIREPIN مزیت رقابتی نسبت به این توکن ها (Sandbox و Decentraland) و چندین مورد دیگر در این زمینه متاورس این یک توکن جدید است که در پیش فروش قیمت بسیار پایینی دارد. پیش فروش مستقیم است و برای خرید این توکن با قیمت 0.000067 دلار می توانید اینجا ثبت نام کنید. اطلاعات بیشتر:

عضویت در پیش فروش: https://presale.FIREPIN.io/register

سایت اینترنتی: https://FIREPIN.io/

تلگرام: https://t.me/FIREPINOFFICIAL