منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا Crypto.com با تهدید ورشکستگی مواجه است؟

آیا Crypto.com با تهدید ورشکستگی مواجه است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صرافی محبوب Crypto.com ممکن است به زودی مبارزه با شروع ورشکستگی را پس از گزارشی مبنی بر کاهش تعداد بیشتر معاملات خود آغاز کند. بر اساس یک گزارش، این صرافی به دلیل ماهیت نزولی بازار، در حال مذاکره مجدد در مورد شرایط معاملات و حمایت‌ها در میان کارمندان خود بوده است. در بیانیه ای توسط یک خبرنگار، این شرکت ادعا کرد که این شرکت مقیاس حمایت های خود را در سراسر بخش ورزشی کاهش داده است. برخی از معاملات تحت تاثیر قرار گرفتند جام جهانی فوتبال، باشگاه های LA Angels، و یک تیم ورزش های الکترونیکی.

معاملات اسپانسر ممکن است در خطر باشد

طبق گزارش کامل، گفته می‌شود که Crypto.com قبل از رسیدن به مصالحه آماده بود تا به طور کامل به معامله خود بازگردد. گزارشگر، آسا هیکن، منبع ناشناس خود، برخی از کارمندان قبلی و فعلی شرکت را ذکر کرد. او در گزارش خود مدعی شد که اکثر آنها به این موضوع اشاره کردند که این شرکت پس از سقوط بازار که در ماه می آغاز شد، با مشکلات مالی دست و پنجه نرم کرده است.

هیکن خاطرنشان کرد که مبادله زمانی که شروع به کار کرد موج می زد و اکنون، همه چیز دیگر به خوبی سابق نیست. وکلای LA Angels ادعا کردند که شرکت به قراردادی که قبلاً در دسامبر 2021 امضا کرده بودند بازگشت.

Crypto.com بیش از 30 درصد از کارکنان خود را در ماه اوت کاهش داد

در این گزارش ادعا شده بود که دیگر نمی تواند بسته مهمان نوازی کاملی را که با فیفا امضا کرده است ارائه دهد. در چند ماه گذشته، این شرکت موجی در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. جدا از امضای قراردادی به ارزش 700 میلیون دلار برای تغییر نام Staples Center، مت دیمون را نیز به عنوان بازیگر اصلی تبلیغات خود استخدام کرد. با این حال، ادعاهایی وجود دارد که Crypto.com به بازسازی مرکز Staples ادامه داده است.

ماه گذشته، فورک قراردادی 500 میلیون دلاری با اتحادیه اتحادیه فوتبال اروپا منعقد کرد. این گزارش اخیر نشان می‌دهد که بیشتر حمایت‌های مالی شرکت با سایر شرکت‌ها اکنون ممکن است در معرض خطر قرار گیرد. این گزارش همچنین ادعا کرد که این شرکت بیش از 30 درصد از کارکنان خود را در ماه اوت اخراج کرد. این پس از آن بود که مدیر عامل شرکت گفت که قصد دارند تنها 5 درصد از کارکنان خود را کاهش دهند. با این حال، این شرکت در زمینه خدمات بسیار خوب عمل کرده است، زیرا اکنون مجوزهایی در چند کشور برای ارائه خدمات خود دریافت کرده است.