منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا 24 ساعت گذشته احمقانه ترین 24 ساعت تاریخ در فضای رمزنگاری است؟

آیا 24 ساعت گذشته احمقانه ترین 24 ساعت تاریخ در فضای رمزنگاری است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازارهای رمزنگاری، خواه جهش ارزهای رمزنگاری شده، افت یا سوء استفاده از طریق هکرها، همچنان مورد بحث قرار می گیرند. 24 ساعت گذشته در دنیای کریپتو با یک ترن هوایی همراه با اخبار عظیمی که از راست و چپ منتشر می شد، کم نبود.

Cryptomarket در ساعات گذشته مملو از سر و صدا با کلاهبرداری ادعایی سران سوشی سوآپ، اتهامات جنایت جنسی، و تحقیقات SEC در آزمایشگاه یوگا بود. بدون مقدمه، بیایید مستقیماً به آن بپردازیم.

سوشی سواپ «خاکستری» متهم به کلاهبرداری رمزنگاری و تجاوز جنسی

پس از انتصاب جارد گری به عنوان سرآشپز توسط سوشی سوآپ، در 11 اکتبر، یانیک کریپتو، مشتاق ETH، متهم به کلاهبرداری های متعدد کریپتو شد. این منجر به کاهش 10 درصدی توکن اصلی آنها، SUSHI در 24 ساعت گذشته شد. پیش از این، گری تمام اتهامات مبنی بر سرقت وجوه از ALQO و جامعه Bitfenion را رد کرد، اما تحقیقات هنوز پیگیری نشده است.

برای آتش زدن شعله، سرآشپز نیز به دلیل اتهاماتی مبنی بر اینکه گری به اسبی تجاوز کرده است، زیر آب گرم قرار گرفت. این خبر همچنین از معرفی یک توکن جدید میم توسط Sushi DAO به نام HORSHE ناشی شد که در ساعات گذشته به 6000 دلار رسید. تاسیسات بیشتر در این خبر به دنبال.

حوصله Ape Yuga Labs خالق توسط SEC مورد بررسی قرار گرفت.

در یک خبر بزرگ دیگر، SEC (کمیسیون بورس و اوراق بهادار) ایالات متحده در حال تحقیق درباره خالق مجموعه Bored Ape Yacht Club NFT از آزمایشگاه‌های یوگا به دلیل نقض امنیت NFT است. یک منبع ناشناس گزارشی منتشر کرد که در آن به نگرانی‌های کمیسیون SEC در مورد نقض قوانین فدرال توسط آزمایشگاه‌های یوگا از طریق انتشار NFT به عنوان نوعی سهام اشاره کرد.

همچنین القا می‌کند که استارت‌آپ کریپتو هنوز از نظر قانون متهم نشده است و ممکن است منجر به اتهامی علیه آنها نشود.

100 میلیون دلار از بازارهای انبه تخلیه شد. توکن 52% سقوط می کند

با انتشار توییتی در روز سه‌شنبه از Mango Markets، خزانه این پلتفرم غیرمتمرکز با دستکاری قیمت اوراکل 100 میلیون دلار هک شد. ظاهراً این هکر نمودارهای قیمت و داده‌های MNGO سکه خود را دستکاری کرده است تا وام‌های بدون وثیقه به نام آنها دریافت کند. این منجر به برداشت سرمایه گذاران و توکن ها به 52٪ در ساعت شد.

علاوه بر این، پلتفرم QAN نیز در 11 اکتبر از توکن QANX با کاهش 1.89 میلیون دلاری مواجه شد.

معبد دائو از طریق تعویض ساده مورد حمله قرار گرفت و 2.3 میلیون دلار هک شد

توییتی توسط PekShieldAlert در 11 اکتبر منتشر شد که نشان می‌دهد Temple DAO از طریق یک حمله مالی توسط یک هکر هک شده است که 1831 ETH را به یک آدرس جدید، 0x2B63d خارج کرده است.

Temple DAO بعداً از این توییت پشتیبانی کرد و اظهار داشت که توکن‌ها واقعاً به سرقت رفته، تبدیل شده‌اند و بعداً برای FRAX فروخته شده‌اند. آنها dApp را حذف کرده اند تا به کاربران در انتقالات تصادفی کمک کنند.

قرارداد هوشمند کیف پول Rabby Debanks مورد سوء استفاده قرار گرفت

Rabbit Wallet در حساب کاربری خود توییت کرد که یک هکر از قرارداد هوشمند Rabby Swap سوء استفاده کرده است. آنها از کاربران خواستند تا تمام تاییدیه های موجود برای زنجیره های Rabby Swap را لغو کنند. ظاهراً مهاجم از Tornado Cash برای برداشت 114 ETH (146000 دلار) استفاده کرده است.

این به دنبال اخبار قبلی در مورد تلاش Rabby Wallet برای فعال کردن ویژگی برای به حداکثر رساندن نقدینگی از چندین دارایی به شکل ارز دیجیتال است. آنها در حال بررسی بیشتر این پرونده هستند و جزئیات بیشتر را بعداً فاش خواهند کرد.

Google از ردیابی تعادل ETH مستقیماً در موتورهای جستجوی Google پشتیبانی می کند

در یک خبر نسبتاً هیجان‌انگیز در آن سوی افق، توییتی از یک سرمایه‌گذار کریپتو در Google Ventures، Han Hua، مبنی بر اینکه بزرگترین موتور جستجوی جهان، گوگل، اکنون دسترسی به داده‌های کیف پول را مستقیماً از طریق ویژگی موتور جستجوی خود به اتریوم فراهم می‌کند.

از طریق Block Explorer EtherScan کار می کند. متمرکز شدن Goggle گام مهم دیگری در بازار ارزهای دیجیتال است و مشارکت Google Cloud با Coinbase این شروع را بیشتر کرد.

نتیجه

بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته شاهد مجموعه‌ای از رویدادها بود، از جمله سوء استفاده‌های مختلفی مانند Mango Markets و Temple DOA، ​​و Rabby Wallet که میلیون‌ها میلیون دلار را متحمل شد. همراه با اتهامات جرد گری از سوشی سواپ برای کلاهبرداری های رمزنگاری و سوء رفتار جنسی.

در مقابل، گوگل پشتیبانی خود را از دسترسی توکن اتریوم از طریق موتورهای جستجوی خود اعلام کرد. این یک مقیاس دیوانه کننده در ساعات گذشته کریپتو بود، و ممکن است اخبار بیشتری در روزهای آینده منتشر شود. گوش به زنگ باشید!